Привіт! Раді тебе бачити!

Маленьке питання перш ніж перейти до змісту нашого сайту: Ти старше 18 років і споживаєш тютюн або нікотин?

Цей веб-сайт містить інформацію про нікотиновмісні продукти

*

FREEZE X-STRONG

МІЦНІСТЬ:  
Звичайна ціна
₴120.00
Ціна продажу
₴120.00
Ціна за одиницю
per 
Нікотиновмісні порції FREEZE X-STRONG (з підсолоджувачами).

Маса нетто: 16,8 г (24 порції по 0,7 г).

Склад: вода, наповнювач: мікрокристалічна целюлоза; хлорид натрію (сіль харчова), нікотин (1,56%), ароматизатор: «перцева м’ята»; желюючий агент: натрію альгінат; підсолоджувач: ксиліт, ацесульфам калію; підсилювач смаку: хлорид амонію; регулятор кислотності: натрію бікарбонат.

Містить незначну кількість вуглеводів та солі.

Виробник: «Фідлер енд Лундгрен АБ», Швеція, м. Мальме, Стенолдерсгатан 23, а/с 9041, SE-200 39.

Країна походження основного інгредієнту (нікотину) відрізняється від країни походження нікотинових порцій.

Умови зберігання: в сухому, прохолодному, захищеному від світла місці, при температурі від -10 до +23  ̊С та відносної вологості повітря не більше 70%.

Імпортер та підприємство, яке здійснює функції щодо прийняття претензій від споживача: ТОВ «Бритіш Американ Тобакко Сейлз Енд Маркетинг Україна», м. Київ, вул. Болсуновська, 13-15, 0 800 502 111.

Спосіб використання: покладіть одну нікотинову порцію під верхню губу. Тримайте до 30 хвилин. Більш детальна інформація про спосіб використання продукту у розділі «Що таке Velo».

Продукт не рекомендується для осіб, що не курять або не споживають нікотин. Цей продукт може бути небезпечним для здоров’я.

Цей продукт не підходить для:

  • • осіб, що не досягли 18 років;
  • • осіб, що страждають на алергічні реакції та непереносимість будь-яких інгредієнтів продукту;
  • • осіб, що мають медичні протипоказання до вживання нікотину, в тому числі захворювання серцево-судинної системи (тяжкі форми артеріальної гіпертензії, нестабільна стенокардія, аритмія), діабет;
  • • жінок у період вагітності або годування груддю.


Важлива інформація щодо безпеки:

У випадку, якщо під час або після застосування продукту ви відчули будь-який симптом порушення самопочуття (головний біль, слабкість, нудоту, аритмію, втрату свідомості або будь-які ознаки розвитку алергічної реакції, зокрема висип на шкірі, свербіж чи набряк язика, губ, горла), слід негайно припинити застосування та звернутись за медичною допомогою.

Попередження:

Продукт не призначений для жування, смоктання та/або ковтання. Містить алергени, що можуть спричинити алергічні реакції. Не споживайте їжу, напої або тютюнові вироби під час використання даного продукту. Після використання ретельно вимийте руки. У випадку ковтання негайно ретельно промийте ротову порожнину та зверніться до лікаря. При собі майте упаковку та/або етикетку продукту. Утилізуйте вміст/тару відповідно до національного регулювання. Продукт не є лікарським засобом.

КУПИТИ
* Дане зображення є ілюстрацією смакових характеристик продукту і не містить інформацію про його інгредієнти