Угода з користувачем

Веб-сайт www.go-velo.com.ua (далі - Сайт) призначений лише для осіб, що досягли 18 років, що проживають в Україні і споживають тютюнові або інші нікотиновмісні вироби (далі – "Ви" або "Користувач"). Для користування Сайтом Вам необхідно ознайомитися і погодитися з даною Угодою з користувачем (далі – "Угода"). Якщо Ви не згодні з Угодою з користувачем, Ви не можете використовувати Сайт.

Сайт належить Товариству з обмеженою відповідальністю "Бритіш Американ Тобакко Сейлз Енд Маркетинг Україна" ідентифікаційний код юридичної особи 40102602 (далі – "Ми" або "Компанія").

У цій Угоді "Продавець" означає Товариство з обмеженою відповідальністю «Хіт-Трейд», ідентифікаційний код юридичної особи 42275040, місцезнаходження 65049, Одеська обл., місто Одеса, вулиця Івана Франка, будинок 39.

У цій Угоді "Допущені треті особи" означають афілійованих осіб і ліцензіарів Компанії та Продавця, агентів, підрядників, зовнішніх консультантів та постачальників послуг, а також зовнішніх постачальників інформації, з якими укладені договори (контракти) на надання послуг або здійснення інших дій для нас або від нашого імені або для наших афілійованих осіб або від їхнього імені, і які відповідно до умов таких договорів (контрактів) не мають права використовувати або розкривати інформацію, за винятком випадків використання або розкриття інформації для цілей надання послуг або здійснення інших дій для нас або від нашого імені або для наших афілійованих осіб або від їхнього імені.

У цій угоді "VELO", "продукція" або "Товар" означають нікотиновмісні порції VELO у пакуванні в асортименті, що імпортуються Компанією, якщо контекст не вимагає іншого. Будь-яке посилання на "одиницю" VELO, продукції або Товару означає посилання на одне пакування нікотиновмсіних порцій VELO будь-якої асортиментної позиції.

Доступ до Сайту

Доступ до Сайту надається тільки Користувачам, які відповідають наступним умовам:

 • їм виповнилось 18 років,
 • вони є споживачами тютюнових виробів або інших нікотиновмісних продуктів,
 • вони проживають на території України,
 • вони погоджуються з даною Угодою.

Якщо ви не відповідаєте наведеним вище умовам, Ви не можете переглядати Сайт та користуватися ним.

Придбати продукцію, на умовах, викладених у цій Угоді ви можете після проходження реєстрації на Сайті або введення персонального логіна та пароля, у разі, якщо Ви зареєстрований Користувач. Логін надається Користувачам, що відповідають всім описаним вище умовам, які успішно пройшли реєстрацію на даному Сайті. Компанія та Продавець зберігають за собою право контролювати доступ на Сайт і перевіряти використання Вами цього Сайту.

Замовлення продукції

Ви можете замовити продукцію, представлену на Сайті, якщо Ви пройшли реєстрацію та відповідаєте умовам викладених у розділі Доступ до Сайту, а саме:

 • вам виповнилось 18 років;
 • ви є споживачем тютюнових або інших нікотиновмісних виробів;
 • ви проживаєте на території України*;
 • ви погоджуєтеся з даною Угодою.

Жодне з положень даної Угоди і жоден з елементів змісту Сайту не може вважатися публічною офертою Компанії або Продавця. Інформація про характеристики продукції, ціни, та інша інформація викладені на Сайті лише у довідкових цілях.

Ви направляєте Продавцеві замовлення на продаж Вам продукції натискаючи активне посилання "Замовити" на сторінці відповідного продукту на Сайті та заповнюючи форму з даними щодо доставки.

Ваше замовлення вважається офертою Продавцеві про укладання договору купівлі-продажу продукції вказаної на сторінці Сайту, на умовах, викладених на сторінці та у цій Угоді. Продавець може на власний розсуд відмовитись від продажу Вам продукції за Вашим замовленням.

З метою перевірки дійсності замовлення, перевірки Вашого віку, а також з інших питань, Продавець або Допущені треті особи може зв'язуватися з Вами телефоном або за допомогою інших засобів зв'язку.

Продавець залишає за собою право не відпускати більше 50 банок продукції одному покупцеві в одному замовленні або сукупно протягом календарного місяця. У випадку замовлення більшої кількості покупцем, Продавець має право зменшити кількість замовленої продукції до зазначеної вище та повідомити про це покупця.

Продавець акцептує Вашу оферту та здійснює продаж у пункті роздрібної торгівлі за адресою 08343, Київська область, Бориспільський район, село Мартусівка, вулиця Мойсеєва, 70 ,будівля №1 (далі – Пункт роздрібної торгівлі).

У випадку замовлення Вами продукції з оплатою online, замовлення вважається направленим Продавцеві з моменту списання коштів з Вашого карткового рахунку платіжним сервісом LiqPay. Списані з Вашого рахунку кошти вважаються передплатою замовлення.

У випадку замовлення Вами продукції з оплатою при отриманні, замовлення вважається направленим Продавцеві з моменту переходу Вами за активним посиланням "Замовити" на сторінці з формою для передання Ваших персональних даних та адреси доставки. Продавець підтверджує замовлення та здійснює продаж у Пункті роздрібної торгівлі.

Договір купівлі-продажу вважається укладеним між Вами та Продавцем на умовах, викладених у цій Угоді з моменту підтвердження (акцепту) Вашої оферти Продавцем, про що Продавець інформує Вас за допомогою повідомлення, що містить номер Вашого замовлення, на електронну пошту. Під знижками, у випадку їх надання, мається на увазі можливість замовлення та придбання Вами продукції за спеціальною ціною. Перехід права власності на замовлену Продукцію до Вас відбувається в момент акцепту Компанією Вашої оферти.

Пункт роздрібної торгівлі працює з понеділка по п’ятницю, крім неробочих днів. Замовлення здійсненні у неробочий час будуть оброблятися найближчого робочого дня.

До моменту оплати Вами продукції, підтвердження Вашого віку Продавцем або співробітником підрядника, що здійснює доставку, та передавання Вам замовленої продукції, Продавець зберігає право застави на продукцію. В будь-якому разі, право застави Продавця не може бути припинено раніше моменту передавання Вам продукції. У випадку розірвання договору купівлі-продажу, Продавець повертає собі продукцію без погодження з Вами.

Договір купівлі-продажу вважається розірваним з моменту виникнення або встановлення Компанією, Продавцем або підрядником, що здійснює доставку, будь-якої з таких обставин:

 • Ви відмовляєтесь від отримання продукції;
 • Ви відмовляєтесь від оплати договору купівлі-продажу;
 • Ви не можете підтвердити відповідність Ваших персональних даних тим, що були вказані на Сайті при реєстрації;
 • Ви не можете підтвердити Компанії, Продавцю або підряднику, що здійснює доставку, досягнення Вами 18 років.

У випадку розірвання договору купівлі-продажу до моменту передачі Вам продукції, Продавець, або підрядник, що здійснює доставку не передає Вам продукцію. У випадку, якщо Ви здійснили передплату, Продавець повертає Вам сплачені кошти не пізніше, ніж через 20 банківських днів.

* крім осіб, що проживають на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей та АР Крим

Оплата і доставка

Ви можете обрати спосіб оплати замовленої продукції з поміж доступних:

 • оплата online за допомогою платіжної системи LiqPay;
 • оплата готівкою при отриманні замовлення;
 • оплата банківською карткою при отриманні замовлення (даний спосіб оплати доступний тільки за умови замовлення доставки на відділення кур’єрської служби).

Загальна сума платежів здійсненого одним користувачем за один день не може перевищувати 15 000 гривень.

Доставка

Доставка замовлення відбувається кур’єрською службою «Нова пошта» безкоштовно по всій території України**. Ви можете замовити доставку до відділення або на Вашу адресу. Строки та інші умови доставки не зазначені у цьому розділі Угоди, визначаються кур’єрською службою.

Під час доставки Ви повинні пред’явити документ, що підтверджує Вашу особу та вік.

** крім тимчасово окупованих території Донецької та Луганської областей та АР Крим.

Обмін

Продукція VELO належної якості не підлягає поверненню чи обміну, відповідно до положень ч. 1 ст. 9 Закону України "Про захист прав споживачів".

Після придбання продукції, відповідно до вимог Закону України «Про захист прав споживачів», Ви можете обміняти його на продукт, який є придатним до використання у випадку:

 • придбання непридатного продукту та
 • наявності фіскального чеку або іншого розрахункового документу, виданого Вам разом з продукцією.

З приводу деталей обміну – звертайтесь на безкоштовну гарячу лінію підтримки користувачів: 0 800 502 111.

Завантажити Заяву на обмін.

Використання матеріалів, розміщених на даному Сайті

Даний Сайт є власністю Компанії. Знаки для товарів та послуг VELO інші знаки для товарів та послуг, промислові зразки, винаходи та корисні моделі, авторські права на тексти, зображення, відео, програмний код та інші майнові права інтелектуальної власності можуть перебувати у власності третіх осіб, включаючи але не обмежуючись, підрядників Компанії, Продавця, їх афілійованих осіб чи підрядників, осіб, що надають послуги з обробки та передавання даних, інших третіх осіб, і використовуються Компанією на підставі ліцензійних договорів або на інших підставах, не заборонених законодавством. Якщо прямо не передбачено інше, Сайт призначений виключно для Ваших особистих потреб. Використання матеріалів цього Сайту в інших цілях (включаючи, але не обмежуючись: використання Сайту у зв'язку з підприємницькою діяльністю; внесення змін, поширення, передачу, створення, трансляцію, відтворення, публікацію, видачу ліцензій або зворотне проектування будь-яких матеріалів, інформації, програмного забезпечення, продуктів або послуг, отриманих з даного Сайту; створення, передачу або продаж похідних продуктів від будь-яких матеріалів, інформації, програмного забезпечення, продуктів або послуг, отриманих з даного Сайту) без попереднього письмового дозволу суворо забороняється.

Блокування доступу до Сайту

Ваш доступ на Сайт може бути заблокований у наступних випадках:

 • Ви перестали відповідати умовам, дотримання яких необхідне для доступу до Сайту;
 • Надання Вами недостовірних персональних даних;
 • Ви звернулися до нас з вимогою закрити Ваш доступ на Сайт;
 • Ви з яких-небудь причин виключені з нашої бази даних повнолітніх споживачів тютюнових виробів;
 • якщо у Вас більше одного облікового запису.

Обмеження відповідальності та відшкодування збитків

Погоджуючись з даною Угодою, Ви даєте згоду, що ні Компанія, ні Продавець, ні жодна з Допущених третіх осіб не несе відповідальності за будь-які збитки, які можуть виникати в результаті Вашого використання або неможливості використання цього Сайту. Цi положення поширюються на помилки, пропускання, переривання, несправності, затримки, комп’ютернi віруси, втрату Вами прибутку чи інформації, несанкціонований доступ або порушення Ваших пересилань чи Вашої інформації та іншу матеріальну чи нематеріальну шкоду). Це обмеження відповідальності застосовується незалежно від того, чи стягуються збитки на основі Угоди, у результаті недбалості чи на будь-яких інших підставах, які виникають у зв’язку з використанням, неможливістю використати або наданням інформації, послуг, продукції чи матеріалів, доступних на цьому Сайті, i навіть у тому разі, якщо Компанія або будь-яка Допущена третя особа виявили недбалість або були попереджені про можливість виникнення таких збитків.

Компанія має право в будь-який час без завчасного попередження розширити, видозмінити, призупинити чи повністю закрити Сайт або будь-яку його частину й не несе жодної за це відповідальності. Компанія залишає за собою право на зміну цієї Угоди без попереднього узгодження та додаткового повідомлення.

Цей Сайт може містити згадку або посилання на iншi веб-сайти. Компанія не несе жодної відповідальності, пов’язаної з використанням таких веб-сайтів. Згадки або посилання на iншi веб-сайти на даному Сайті надаються лише з метою інформування, i за жодних обставин це не означає, що Компанія підтримує осіб, які володіють такими веб-сайтами, чи гарантує якість товарів або послуг, інформація про які міститься на таких веб-сайтах, а також відповідає за точність та достовірність розміщеної на таких веб-сайтах інформації.

Погоджуючись з даною Угодою, Ви погоджуєтесь відшкодувати Компанії, Продавцеві та будь-якій Допущеній третій особі, а також їхнім відповідним посадовим особам, директорам, працівникам, агентам, ліцензіарам та постачальникам, захистити вказаних осіб та забезпечити їхнє непритягнення до відповідальності у зв’язку зi всіма й будь-якими збитками, відповідальністю, витратами, збитками, включно з прийнятним винагородженням юристів та судовими витратами, що виникають у зв’язку чи в результаті порушення вказаної Угоди (включно з, але не обмежуючись, необережними чи навмисними діями) Вами чи будь-якими іншими особами, що здійснюють доступ на Сайт із використанням Вашого iнтернет-пiдключення. У разі, якщо Вашими діями викликано технічні несправності Сайту чи систем передачі даних мiж Сайтом i Вами чи іншими особами, Ви погоджуєтесь нести відповідальність за будь-якi збитки, включно з прийнятним винагородженням юристів та судовими витратами, що виникають у зв’язку чи в результаті таких несправностей.

Відмова від гарантій

Ви використовуєте цей Сайт під Вашу власну відповідальність. Компанія, Продавець і Допущені треті особи безумовно і в явній формі відмовляються від будь-якого виду гарантій, як явно виражених, так і таких, що маються на увазі, включаючи, але не обмежуючись: гарантії якості та придатності для тієї чи іншої конкретної мети і будь-які гарантії того, що матеріали цього Сайту не порушують будь-яких прав; доступ до даного Сайту буде безперервним і не буде схильним до помилок; що даний Сайт буде безпечний; що даний Сайт або сервери, які підтримують Сайт, не міститимуть вірусів; що інформація на цьому Сайті буде повною, точною або своєчасною. Якщо Ви завантажуєте будь-які матеріали з даного Сайту, Ви робите це виключно на Ваш особистий розсуд і під Вашу власну відповідальність. Відповідальність за будь-який збиток Вашій комп'ютерній системі чи втрату даних, які виникають в результаті завантаження таких матеріалів, лежить виключно на Вас. На додаток до вищесказаного, Ви приймаєте на себе вартість всіх витрат, необхідних для обслуговування, відновлення або виправлення такого збитку.

Юрисдикція

Ця Угода з користувачем та Положення про конфіденційність, а також використання Вами Сайту регулюються законодавством України, і Ви безвідклично погоджуєтеся з винятковою юрисдикцією судів, розташованих в Україні, щодо будь-яких дій, спрямованих на примусове виконання цієї Угоди користування та Положення про конфіденційність. Компанія та Продавець розуміє, що у Вас існує можливість отримати доступ до даного Сайту з будь-якої іншої юрисдикції у світі. Даний Сайт був створений відповідно до законодавства України. Афілійовані особи Продавця, Компанії, та інші Допущені треті особи здійснюють свою діяльність в різних країнах по всьому світу і дотримуються вимог законодавства відповідних юрисдикцій, в яких вони здійснюють діяльність. Якщо будь-які матеріали на даному Сайті або Ваше використання даного Сайту порушує законодавство тієї юрисдикції, в якій ви знаходитеся в момент доступу до даного Сайту, даний Сайт не призначений для Вас, і Ви не можете використовувати цей Сайт. Ви несете відповідальність за отримання Вами інформації про законодавство тієї юрисдикції, в якій Ви знаходитесь, і за дотримання законодавства такої юрисдикції.

Продавець і Компанія залишають за собою право у будь-який час вносити зміни до Угоди з користувачем, тому рекомендуємо Вам регулярно їх переглядати.

Положення про конфіденційність

Компанія та Продавець поважають таємницю приватного життя користувачів Сайту. Ми зобов'язуємося вжити відповідних заходів забезпечення безпеки персональних даних, які Ви надаєте нам, коли Ви відвідуєте і використовуєте цей Сайт. У даній Угоді ми описуємо всі види персональних даних, які ми отримуємо через даний Сайт, а також те, як ми їх використовуємо і кому ми їх надаємо, а також свідчить про Вашу згоду, дану Компанії та Покупцю на обробку Ваших персональних даних.

Компанія та Покупець зобов’язуються вживати відповідних заходів для забезпечення безпеки персональних даних, які Ви надаєте під час користування Сайтом.

Користуючись Сайтом, Ви висловлюєте свою згоду з даним Положенням про конфіденційність. Якщо Ви не згодні з даним Положенням про конфіденційність, Ви не можете користуватися цим Сайтом.

Як ми захищаємо персональні дані

Безпека персональних даних є для нас найвищим пріоритетом. Ми дотримуємося і забезпечуємо, щоб Допущені треті особи дотримувалися відповідних адміністративних, технічних і фізичних заходів щодо забезпечення безпеки, розроблених для захисту від несанкціонованого розкриття, використання, модифікації або знищення персональних даних, які Ви надаєте нам, коли Ви відвідуєте і використовуєте цей Сайт. Ми використовуємо захищені канали зв'язку для забезпечення безпеки передачі Ваших персональних даних.

Отримання від вас інформації

Пройшовши реєстрацію на Сайті, Ви будете включені в базу даних споживачів нікотиновмісних порцій VELO та виробів з тютюну для електричного нагрівання. Ви будете отримувати інформацію і матеріали, що мають відношення до вказаної продукції і різних питань, пов'язаних з такою продукцією, а також запрошення на наші інші сайти. Погоджуючись з даною Угодою, Ви погоджуєтесь з тим що Ми направлятимемо Вам таку інформацію за допомогою засобів електронного зв'язку або іншим способом (включаючи телефонні дзвінки, електронну пошту, пошту, SMS, MMS та інші месенджери). Ви також погоджуєтесь надавати свої відгуки щодо досвіду споживання продукції VELO каналами зв’язку вказаними вище. Ви в будь-який момент можете звернутися з вимогою припинити направляти Вам таку інформацію за телефоном 0 800 502 111 (дзвінки безкоштовні; тільки для повнолітніх) або перейшовши за відповідним посиланням у листі електронної пошти. Ви також в будь-який момент можете звернутися з вимогою виключити Вас з бази даних за адресою 01014, м. Київ, вул. Болсуновська, 13-15, 14 пов. Видалення з бази даних Ваших персональних даних означає, що Ви не будете отримувати від нас вказану інформацію і всі Ваші дані буде видалено з нашої бази.

Інформація, яку Ви надаєте для використання сайту

Ви підтверджуєте, що Ви старше 18 років, вживаєте тютюнові вироби, проживаєте в Україні. Реєструючись на Сайті Ви надаєте згоду на використання та обробку Ваших персональних даних і вчинення інших дій, передбачених Законом України "Про захист персональних даних". Ви підтверджуєте, що всі наведені Вами персональні дані є достовірними та точними. Ви повністю усвідомлюєте, що несете відповідальність за надання недостовірних персональних даних про себе. Ви підтверджуєте, що добровільно та безоплатно надаєте Компанії свою згоду на будь-яку безстрокову обробку будь-яких Ваших персональних даних (включаючи прізвище, ім’я та по батькові, дату народження, адресу місця проживання, номер стаціонарного або/та мобільного телефону, адресу електронної пошти тощо), в тому числі на збирання, реєстрацію, включення в бази даних, накопичення, зберігання, адаптування, зміну, поновлення, використання, поширення (розповсюдження, реалізацію, передачу, надання доступу будь-яким третім особам, включаючи іноземних фізичних та юридичних осіб, без будь-якого окремого повідомлення Вас, про здійснення такого розповсюдження, реалізації, передачі, або надання доступу), знеособлення, знищення персональних даних у базі персональних даних, як на території України, так і за кордоном, та іншим чином збирання, безстрокове зберігання, використання та поширення Ваших персональних даних з метою надання Компанією повнолітнім споживачам інформації, пов’язаної з продукцією Компанії, а також отримання Ваших відгуків про Ваш досвід споживання продукції VELO, участі у персоналізованих маркетингових активностях та дослідженнях, будь-якими засобами, а також згоду на надання будь-яким третім особам, включаючи нерезидентів (іноземних суб’єктів відносин), права обробляти Ваші персональні дані з зазначеною метою. Ви також підтверджуєте, що добровільно надаєте Компанії, її філіям, афілійованим особам та уповноваженим ними особам свою згоду на отримання/безстрокове зберігання Компанією наданих Вами копій документів, необхідних для перевірки Вашої особи та Вашого віку, якщо такі будуть надані. Ви дозволяєте Компанії, її афілійованим особам та уповноваженим ними особам, Допущеним третім особам, направляти Вам на вказані Вами адресу, адресу електронної пошти та номери телефонів інформацію про майбутні події, заходи і послуги, а також актуальну і достовірну інформацію про продукцію Компанії і пункти продажу відповідно до українського законодавства. Ви погоджуєтеся негайно інформувати Компанію про зміну Ваших персональних даних та (або) зміну статусу споживача тютюну або продукції VELO. Дана згода діє до дати її відкликання Вами шляхом направлення електронною поштою на адресу Компанії письмового повідомлення або телефоном.

Володільцем Ваших персональних даних є Компанія і зібрані Ваші персональні дані (прізвище, ім’я, по-батькові, дата народження, місце (адреса) проживання (реєстрації), номер стаціонарного та/або мобільного телефону, адреса електронної пошти, тощо) будуть включені до Бази даних.

З усіх питань щодо обробки Ваших персональних даних Компанією Ви можете звертатися за адресою: 01014, м. Київ, вул. Болсуновська, 13-15, 14 пов. або за номером 0 800 502 111 (дзвінки безкоштовні; тільки для повнолітніх).

Інформація, яку ми надаємо

Компанія і Продавець не передає і не розкриває Ваші персональні дані, які отримуються на даному Сайті, Будь-яким третім особам для їх власних маркетингових цілей. Ваші персональні дані, отримані на даному Сайті, можуть бути розкриті Продавцеві або будь-якій з Допущених третіх осіб і в межах, не заборонених чинним законодавством, можуть бути передані в іншу країну, в якій ми і або будь-яка з Допущених третіх осіб здійснює діяльність, включаючи, але не обмежуючись, імпорт ваших персональних даних. Компанія, Продавець і Допущені треті особи можуть також розкривати Ваші персональні дані, якщо це вимагається згідно із законодавством, що застосовується. Використовуючи Сайт Ви безумовно і безвідклично розумієте і погоджуєтеся з вищеперерахованими умовами розкриття та передачі Ваших персональних даних.

Ваші права як суб'єкта персональних даних

Ви маєте право: отримувати від нас інформацію щодо: джерел збирання, місцезнаходження Ваших персональних даних, мету їх обробки, місцезнаходження або місце перебування володільця, тобто Компанії, чи розпорядника персональних даних або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим Вами особам, крім випадків, встановлених законом; отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються Ваші персональні дані; на доступ до своїх персональних даних; отримувати не пізніш як за тридцять календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи обробляються його персональні дані, а також отримувати зміст таких персональних даних; пред’являти вмотивовану вимогу Компанії із запереченням проти обробки своїх персональних даних; пред'являти вмотивовану вимогу Компанії щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким володільцем та розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними; на захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв'язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи; звертатися із скаргами на обробку своїх персональних даних до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини або до суду; застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних; вносити застереження стосовно обмеження права на обробку Ваших персональних даних під час надання згоди; відкликати згоду на обробку персональних даних; знати механізм автоматичної обробки персональних даних; на захист від автоматизованого рішення, яке має для нього правові наслідки.

Використання файлів «cookie»

«Сookie» — це невеликі файли з даними, які відправляються до Вашого браузеру з веб-серверу і зберігаються на жорсткому диску Вашого комп’ютера. Посилання на файли «сookie» в цій Угоді також належать до інших способів автоматичного доступу до даних або їхнього зберігання на вашому жорсткому диску.

Коли ви перейшли до Сайту, вам було надано повідомлення, яке сповістило вас про те, що на цьому Сайті використовуються «cookie». Ми повинні були використати «cookie», щоби надати вам це повідомлення. Якщо Ви продовжуєте використовувати цей Сайт, додаткові «cookie» будуть встановлені на ваш пристрій у спосіб, який описано у наведеній нижче таблиці. Продовжуючи використовувати цей Сайт після того, як ми надали вам це повідомлення, ви погоджуєтеся із використанням «cookie» у спосіб, наведений у цій Угоді використання файлів «cookie».

Типи файлів cookie, які ми використовуємо на нашому Веб-сайті:

Обов'язкові файли cookie: це файли cookies, необхідні для роботи нашого сайту, наприклад, cookies, які дозволяють Вам реєструватися в захищених розділах нашого сайту або використовувати платіжні онлайн-сервіси.

Аналітичні файли cookies: вони дозволяють розпізнавати і підраховувати кількість відвідувачів, а також бачити, як відвідувачі переміщуються на нашому Сайті. Це допомагає нам поліпшити роботу Сайту, наприклад, щоб користувачі легко знаходили те, що вони шукають.

Рекламні файли cookies: ці файли реєструють Ваш візит на наш сайт, а також сторінки, які Ви відвідали і посилання, які Ви відкривали. Ми використовуємо цю інформацію, щоб надати Вам рекламу і контент, які, на нашу думку, можуть бути Вам цікаві. У даних цілях ми можемо передавати цю інформацію третім особам.

Файли cookies, які працюють на даному сайті можуть передавати дані третім сторонам (іншим провайдерам, сайтам-партнерам та інше). Це необхідно для того, щоб аналітичні та рекламні файли cookies працювали коректно.

Назва

Опис

Термін дії

Категорія

cart_currency

Забезпечують роботу функції оформлення замовлення на сайті

Постійні файли cookie 13 днів

Обов'язкові файли cookie

cart_sig

Забезпечують роботу функції оформлення замовлення на сайті

Постійні файли cookie 13 днів

secure_customer_sig

Забезпечують роботу функції авторизації користувача на сайті

Постійні файли cookie 20 років

Shopify
_landing_page
_orig_referrer
_s
_shopify_fs
_shopify_s
_shopify_sa_p
_shopify_sa_t
_shopify_y
_y

Дозволяють розпізнавати і підраховувати кількість відвідувачів на сайті, аналізувати аудиторію та поведінку користувачів на сайті.

Постійні файли cookie
_landing_page - 13 днів
_orig_referrer - 13 днів
_s - 1 день
_shopify_fs - 2 роки
_shopify_s - 1 день
_shopify_sa_p - 1 день
_shopify_sa_t - 1 день
_shopify_y - 2 роки
_y - 2 роки

Аналітичні файли cookie

_shopify_country
clientCountry
clientIp

Csrf

Дозволяють визначати країну для перевірку дозволу на завантаження сайту

Постійні файли cookie
_shopify_country - сесія
clientCountry - 1 день
clientIp - 1 день

Обов'язкові файли cookie

isAdult

Дозволяє зберігати згоду користувача з повноліттям

Постійні файли cookie 13 днів

Обов'язкові файли cookie

Google Analitycs
_ga - 2 роки
_gat - 1 день
_gid - 1 день

Використовуються для збору інформації про те, як ви та інші відвідувачі використовуєте наш веб-сайт, яку ми використовуємо для його покращення. «Cookie» збирають інформацію у знеособленому вигляді, включно з кількістю відвідувачів веб-сайту, звідки відвідувачі прийшли на веб-сайт та які сторінки вони відвідали.

Постійні файли/сесійні файли cookies
_ga - 2 роки
_gat - 1 день
_gid - 1 день
collect - сесія

Аналітичні файли cookie
Щоби відмовитися від відстежування за допомогою Google Analytics на всіх веб-сайтах, будь ласка, відвідайте:
Google Analytics Opt-out Browser Add-on

Shopify
storefront/page
storefront/session-attribution
storefront/track

go-velo.com.ua

Сесійні файли cookie

Обов'язкові файли cookie

_hjIncludedInSample

_hjid

>hotjar.com

 

hjIncludedInSample – сесія

_hjid – 1 рік

Аналітичні cookies


Для отримання додаткової інформації про файли «сookie», включно з налаштуванням вашого браузеру в такий спосіб, щоби він не підтримував файли цього типу, відвідайте сайт www.allaboutcookies.org .

Як з нами зв'язатися

Ви можете звертатися до нас з будь-якими питаннями, які у Вас можуть виникнути у зв'язку з даними Умовами користування та Положенням про конфіденційність, за адресою:

Безкоштовна гаряча лінія підтримки користувачів: 0 800 502 111

e-mail: info@go-velo.сom.ua

ТОВ «Бритіш Американ Тобакко Сейлз Енд Маркетинг Україна»01014, м. Київ, вул. Болсуновська, 13-15

Звертаємо Вашу увагу на те, що ця Угода застосовується тільки до даного Сайту, і їх дія не поширюється на будь-які інші Сайти, включаючи Сайти Компанії, Продавця, будь-яких Допущених третіх осіб або будь-яких третіх осіб, які можуть регулюватися іншими умовами та політиками.