VELO: Питання та відповіді

VELO - це снюс?
 • VELO – це інший продукт.
 • Cнюс (Snus) відноситься до категорії тютюнових продуктів для перорального використання, які на даний момент мають попит серед повнолітніх споживачів тютюну в певних регіонах (наприклад, у Швеції, Норвегії, США).
 • VELO – інноваційний нікотиновмісний продукт для трансбуккального використання (споживання шляхом розміщення між верхньою губою та яснами в ротовій порожнині).
 • На відміну від снюса VELO не містить тютюну, має приємний смак та запах.

Запатентована технологія VELO забезпечує поступове, рівномірне та довготривале вивільнення нікотину протягом використання

VELO – це насвай?

Ні, VELO – це не насвай.

VELO - це продукт високих технологій, який не містить тютюну, не має неприємного запаху.

Чи допоможе VELO кинути курити?

VELO не є лікарським засобом, який допомагає кинути курити.

VELO – це принципово новий спосіб споживання нікотину з потенційно зниженим ризиком у порівнянні з традиційним курінням.

Нікотинові паучі VELO розміщуються між верхньою губою та яснами і нікотин поступає до організму через слизову оболонку, таким чином продукт не має прямого впливу на легені, оскільки не відбувається процесу інгаляції. Детальніше про спосіб споживання VELO ти можеш дізнатися у розділі «Що таке VELO» https://go-velo.com.ua

VELO менш шкідливий за сигарети?

Важливо пам’ятати, що найбільшої шкоди організму завдають токсичні та канцерогенні речовини, що знаходяться у тютюновому димі та вдихаються в процесі куріння. Сам по собі нікотин не є такого роду речовиною, але має певні ризики, пов’язані з розвитком залежності.

VELO – продукт із потенційно зниженим ризиком порівняно з курінням, адже в його складі відсутні речовини, які, відповідно до наукових даних, можуть бути причиною виникнення захворювань, пов’язаних із курінням.

Це акція проти куріння?

Ні, це презентація нового продукту від «Бритіш Американ Тобакко» . Ми маємо на меті запропонувати дорослим курцям та споживачам нікотину низку інноваційних продуктів нового покоління з потенційно зниженим ризиком у порівнянні з курінням. Нікотинові паучі VELO є частиною нашого асортименту.

В чому різниця між VELО та іншими подібними продуктами на ринку?

Унікальна запатентована формула VELO забезпечує поступове, рівномірне та довготривале вивільнення нікотину протягом використання.

VELO має приємний смак та запах.

Що означає назва VELO?

Назва VELO походить від англійського слова velocity, яке перекладається як «швидкість».

Ми обрали «швидкість» тому що віримо, що наш продукт знімає традиційні обмеження, пов’язанні зі споживанням нікотину, і дозволяє отримати максимум від кожної миті життя.

Детальніше про бренд VELO ти можеш дізнатися у розділі «Про бренд VELO». https://go-velo.com.ua/pages/brand-velo

Які основні фішки/ переваги VELO?

VELO - продукт родом зі Швеції високої якості. Унікальна запатентована формула забезпечує рівномірне виділення нікотину протягом всього періоду використання.

VELO можна використовувати без обмежень будь-де і будь-коли (кафе, бари, кінотеатри, транспорт).

VELO не містить тютюну, не виділяє дим і не залишає жодного запаху на волоссі чи одязі.

З VELO жодного дискомфорту для людей навколо і завжди вільні руки!

Використання VELO абсолютно непомітне для оточення.

З чого зроблені паучі VELO?

Паучі VELO виготовляються за запатентованою формулою з високоякісних інгредієнтів. До їх складу входить нікотин, мікрокристали целюлози, вода, ароматизатори та підсолоджувачі.

З якого рівня рекомендовано починати знайомство з VELO?

Незважаючи на те, наскільки міцні нікотинові продукти ти вживав раніше, ми рекомендуємо починати знайомство з VELO з рівня міцності у дві крапки (Medium).

Це дозволить підібрати продукт саме для твоїх потреб. Якщо рівень міцності не оптимальний, вживання продукту може викликати легке запаморочення.

Де виробляють VELO?

VELO – народжений у Швеції. Станом на сьогодні VELO виготовляється на фабриці в Угорщині. Інформацію щодо виробництва можна знайти на упаковці VELO.

Як використовувати продукт?

Нікотиновий пауч VELO розміщується між яснами та верхньою губою збоку. Один пауч рекомендується використовувати до 30 хвилин. Після використання пауч можна прибрати до спеціального відсіку у верхній частині банки.

Використовувати VELO легко, непомітно та комфортно за будь-яких обставин.

Я спробував VELO і відчув сильне поколювання

Це відчуття притаманне для використання даного продукту. Воно означає, що нікотин почав вивільнятися, і значно зменшується при подальшому використанні продукту.

Я спробував VELO, але не відчув дії нікотину. Чи можна споживати декілька паучів одночасно?

Ми не рекомендуємо використовувати декілька паучів одночасно.

Міцність продукту позначається крапками на банці. Існує чотири види міцності від 1 до 4.

Переконайся, який саме продукт ти спробував, та наступного разу за потреби обирай продукт з іншим рівнем міцності.

Чи можна споживати VELO разом з алкоголем?

Ми не рекомендуємо споживати VELO одночасно з їжею або будь-якими напоями для уникнення ризику проковтнути пауч.

Чи можна жувати VELO?

Паучі VELO не призначені для жування – це погіршує ефективність продукту та може спричинити пошкодження паучу.

Це жувальна гумка? /Це як жувальна гумка?

Ні, VELO - це не жувальна гумка. Продукт не призначений для жування, смоктання чи ковтання.

VELO – це інноваційні паучі без тютюну. Це продукт нового покоління з потенційно зниженим ризиком у порівнянні з курінням. Пауч VELO розміщується між яснами та верхньою губою, тому VELO можна використовувати в будь-якому місці. Більш детальна інструкція є на звороті банки або в нашому ліфлеті.

Що робити, якщо випадково проковтнув пауч?

У випадку проковтування ретельно промий ротову порожнину та терміново звернись за кваліфікованою медичною допомогою. При собі май упаковку та/або етикетку продукту.

На скільки вистачає однієї банки VELO?

При середньому споживанні від 3 до 5 паучів на день однієї банки тобі вистачить приблизно на 4-6 днів.

Який термін придатності VELO?

Кінцевий термін придатності та умови зберігання VELO зазначено на зворотній стороні кожної банки. Він становить 12 місяців з дати виробництва.

Скільки можна зберігати відкриту банку VELO?

Ми рекомендуємо зберігати відкриту банку VELO не більше одного тижня.

Як зберігати VELO?

VELO необхідно зберігати в сухому, прохолодному, захищеному від світла місці, при температурі від -10° до +25° С та відносної вологості повітря не більше 70%, щоб запобігти висиханню паучів VELO, відкриту банку VELO не рекомендується зберігати більш ніж один тиждень.

Чи є на продукті попередження про шкоду для здоров’я?

Оскільки VELO містить нікотин:

 • НЕ РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ використовувати продукт тим, хто не курить або не споживає нікотин.
 • НЕ ПІДХОДИТЬ ДЛЯ:
  1. Осіб, що не досягли 18 років;
  2. Осіб, що страждають на алергічні реакції та непереносимість будь-яких інгредієнтів продукту;
  3. Осіб, що мають медичні протипоказання проти споживання нікотину, в т.ч. захворювання серцево-судинної системи (тяжкі форми артеріальної гіпертензії, нестабільна стенокардія, аритмія), діабет;
  4. Жінок у період вагітності або годування груддю.
Де купити VELO?

VELO доступний у роздрібних мережах твого міста (більш детальну інфомацію про перелік міст шукай на офіційних сторінках соц мереж VELO в інстаграмм @velo_pouches_ua та фейсбук https://www.facebook.com/velopouchesua/.), а також замовити VELO можна на офіційному сайті go-velo.com.ua. Доставка Новою Поштою – безкоштовно у всі міста України.

Коли VELO з’явиться в моєму місті?

Ми розширюємо точки продажу в інших містах. Слідкуй за новинами на офіційних сторінках у інстаграм @velo_pouches_ua та фейсбук https://www.facebook.com/velopouchesua. Зараз продукт можна замовити на офіційному сайті go-velo.com.ua. Доставка Новою Поштою – безкоштовно у всі міста України.

Які є дослідження по продукту, де з ними можна ознайомитись?

Кожна партія Velo досліджується за показниками безпеки на відповідність вимогам чинного законодавства, про що засвідчує сертифікат відповідності, з яким можна ознайомитись на офіційному сайті go-velo.com.ua за посиланням або у точці продажу (куточок споживача).

Що таке VELO Berry Frost X-strong?

VELO Berry Frost X-Strong це нова пропозиція в асортименті VELO – паучі зі смаком лісових ягід, поєднаних із прохолодою свіжої м’яти та ментолу, у міцності 4 крапки.

Банка містить 20 паучів.

Чим відрізняється VELO Berry Frost X-Strong від VELO Berry Frost Medium MINI?

VELO Berry Frost Medium MINI - це паучі зі смаком лісових ягід, поєднаних із прохолодою свіжої м’яти та ментолу, у міцності 2 крапки у лінійці MINI.

VELO MINI – це паучі меншого розміру та з меншим рівнем нікотину, порівняно з основною лінійкою VELO (паучі у міцності 3-5 крапок).

VELO Berry Frost X-Strong – це паучі зі смаком лісових ягід, поєднаних із прохолодою свіжої м’яти та ментолу, у міцності 4 крапки, які доповнять основну лінійку VELO та розширять асортимент міцних пропозицій від VELO.

Продукт має стандартний розмір банки, що містить 20 паучів.

Коли продукт буде наявний у продажу?

Починаючи 01.04 VELO Berry Frost X-Strong можна придбати в роздрібних мережах України, а також замовити на офіційному сайті go-velo.com.ua, у діректі на офіційній сторінці в Інстаграм @velo_pouches_ua чи через сторінку бренду у Фейсбуці VELO Pouches Ukraine.

Як я можу знайти VELO Berry Frost X-Strong у роздробі?

Детальну інформацію щодо точок продажу можна знайти на нашому сайті go-velo.com.ua у розділі «Знайти точки продажу» або звернутися на нашу гарячу лінію за телефоном 0800 502 111 (Дзвінки безкоштовні. Тільки для повнолітніх).

Також, ви завжди можете замовити VELO Berry Frost X-Strong на офіційному сайті go-velo.com.ua, у діректі на офіційній сторінці в Інстаграм @velo_pouches_ua чи через сторінку бренду у Фейсбуці VELO Pouches Ukraine.

Що таке VELO Tropic Breeze X-strong?

VELO Tropic Breeze X-Strong це нова пропозиція в асортименті VELO – паучі у міцності 4 крапки зі смаком тропічних фруктів.

Банка містить 20 паучів.

Чим відрізняється VELO Tropic Breeze X-Strong від VELO Tropic Breeze Medium MINI?

VELO Tropic Breeze Medium MINI - це паучі зі смаком тропічних фруктів у міцності 2 крапки у лінійці MINI.

VELO MINI – це паучі меншого розміру та з меншим рівнем нікотину, порівняно з основною лінійкою VELO (паучі у міцності 3-5 крапок).

VELO Tropic Breeze X-Strong – це паучі зі смаком тропічних фруктів у міцності 4 крапки, які доповнять основну лінійку VELO та розширять асортимент міцних пропозицій від VELO.

Продукт має стандартний розмір банки, що містить 20 паучів.

Чому VELO Tropic Breeze Strong перейшов до VELO Tropic Breeze X-Strong?

Ми завжди прислухаємось до наших споживачів та почули побажання щодо розширення асортименту у міцності 4 крапки. Тому, щоб задовольнити наших споживачів VELO Tropic Breeze став міцнішим, а тропічний фруктовий смак залишився незмінним!

Коли продукт буде наявний у продажу?

З 01.04 VELO Tropic Breeze X-Strong можна буде замовити на офіційному сайті go-velo.com.ua, у діректі на офіційній сторінці в Инстаграм @velo_pouches_ua чи через сторінку бренду у Фейсбуці VELO Pouches Ukraine.

Починаючи з 19.04 VELO Tropic Breeze X-Strong можна придбати в роздрібних мережах України.

Як я можу знайти VELO Tropic Breeze X-Strong у роздробі?

Детальну інформацію щодо точок продажу можна знайти на нашому сайті go-velo.com.ua у розділі «Знайти точки продажу» або звернутися на нашу гарячу лінію за телефоном 0800 502 111 (Дзвінки безкоштовні. Тільки для повнолітніх).

Також, ви завжди можете замовити VELO Tropic Breeze X-Strong на офіційному сайті go-velo.com.ua, у діректі на офіційній сторінці в Інстаграм @velo_pouches_ua чи через сторінку бренду у Фейсбуці VELO Pouches Ukraine.


VELO MINI FAQ
Що таке VELO MINI?

VELO МINI - це нова лінійка у портфелі VELO, яка представлена нікотиновими паучами та банкою зменшеного формату. MINI - це паучі меншого розміру та з меншим рівнем нікотину, порівняно з CORE (паучі у міцності 3 та 4 крапки) та MAX (паучі у міцності 5 крапок) лінійками.

Банка містить 20 паучів – таку ж кількість як CORE лінійка та більше ніж у МАХ лінійці.

У чому різниця між VELO MINI та іншими лінійками VELO?

VELO MINI - це більш зручний спосіб використовувати VELO будь-де та будь-коли завдяки зменшеним банці та паучу, у порівнянні з CORE лінійкою.

МINI пауч на 20% менший* ніж пауч у лінійці CORE, а MINI банка на 38% менша** за стандартну банку. МINI паучі VELO пропонують насичений смак та зручно розміщаються між верхньою губою та яснами, забезпечуючи комфорт протягом використання.

*по площині

**по об’єму

Чому VELO MINI лише у міцності 2 крапки? Чи буде MINI формат у більш міцних продуктах?

МINI був створений для більш комфортного знайомства з VELO, тому на даний момент MINI формат доступний лише у міцності 2 крапки – найнижчий рівень міцності в українському портфелі VELO.

Ми постійно працюємо над покращенням нашого портфелю, тому слідкуйте за нашими новинами, щоб дізнаватися про все першими!

Чому була створена лінійка VELO MINI?

У «Бритіш Американ Тобакко» ми постійно працюємо над інноваціями для того, щоб надати повнолітньому споживачеві нікотину якомога більше вибору, коли він шукає альтернативні способи споживання нікотину. VELO MINI - це нова лінійка з тими ж самими насиченими смаками та зі зменшеними паучами, які зручно розміщаються між верхньою губою та яснами, забезпечуючи комфорт протягом використання.

Ми прагнемо надавати повнолітнім курцям та споживачам нікотину найкомфортніший та найширший вибір альтернатив курінню. VELO MINI демонструє це прагнення, пропонуючи повнолітнім споживачам нікотину якісний продукт.

Які смаки доступні у лінійці?

МINI пропонує улюблені смаки споживачів - Berry Frost (лісові ягоди) та Tropic Breeze (тропічні фрукти) у міцності 2 крапки.

Чи рівень нікотину такий самий?

Рівень нікотину у лінійці МINI в міцності 2 крапки залишається незмінним, але він нижчий ніж у лінійках CORE та MAX.

VELO MINI пропонує повнолітнім споживачам нікотину зручний та комфортний спосіб використовувати паучі VELO будь-де та будь-коли.

Чи відрізняється спосіб використання VELO MINI від використання інших лінійок VELO?

Ні, VELO MINI використовується у той самий спосіб як і інші лінійки VELO – шляхом розміщення паучу між верхньою губою та яснами. Ми рекомендуємо використовувати пауч до 30 хвилин.

Тривалість дії МINI паучу така сама?

Так, ефект від МINI паучу триває до 30 хвилин – так само як і від паучів з інших лінійок VELO.

Чи є різниця у ціні?

Ні, банка VELO MINI коштує 120 грн., як і інші продукти VELO. Однієї банки вистачає приблизно на 4-6 днів за умови використання від 3-5 паучів на день.

Де можна придбати VELO MINI?

VELO MINI можна придбати в роздрібних мережах України, а також замовити на офіційному сайті go-velo.com.ua, у діректі на офіційній інстаграм сторінці @velo_pouches_ua чи через сторінку бренду у Фейсбуці VELO Pouches Ukraine.

Не знайшли відповідь на своє питання?
Зателефонуйте на гарячу лінію 0 800 502 111* підтримки користувачів або скористайтеся формою зворотнього зв’язку.

Привіт! Раді тебе бачити!

Маленьке питання перш ніж перейти до змісту нашого сайту:
Ти старше 18 років і споживаєш тютюн або нікотин?

Доступ на сайт дозволений тільки особам старше 18 років, які є споживачами тютюнових або нікотиновмісних виробів.

18+ Цей веб-сайт містить інформацію про нікотиновмісні продукти

VELO MINI
Найзручніший формат
для знайомства з VELO
Компактні паучі та банка
Фруктові смаки – Berry Frost
та Tropic Breeze
20 паучів у банці
Міцність:
MEDIUM
ФОРМАТ ПАУЧІВ:
MINI
SLIM
REGULAR
VELO SLIM
Паучі для більш досвідчених
користувачів VELO
Різноманітні смаки –
Ice Cool, Berry Frost, Tropic Breeze та Freeze
20 нікотинових паучів у банці
Міцність:
STRONG
X-STRONG
ФОРМАТ ПАУЧІВ:
MINI
SLIM
REGULAR
VELO REGULAR
Для найдосвідченіших
споживачів VELO
Насичений Urban Vibe зі смаком журавлини та X-Freeze зі смаком вибухового ментолу
18 нікотинових паучів у банці
Міцність:
ULTRA
ФОРМАТ ПАУЧІВ:
MINI
SLIM
REGULAR

18+ ЦЕЙ ПРОДУКТ МІСТИТЬ НІКОТИН ТА ВИКЛИКАЄ ЗАЛЕЖНІСТЬ
ТІЛЬКИ ДЛЯ ПОВНОЛІТНІХ ОСІБ, ЯКІ СПОЖИВАЮТЬ НІКОТИН