ПРАВИЛА І УМОВИ Рекламного розіграшу«VELO»

(далі - «Офіційні правила», «Правила»)

1. Загальні положення

1.1 Розіграш: захід рекламного характеру, метою якого є просування та сприяння продажу продукції ТМ «VELO». Розіграш проводиться відповідно до викладених нижче Офіційних правил.
1.2 Замовником Акції є Товариство з обмеженою відповідальністю «Бритіш Американ Тобакко Сейлз Енд Маркетинг Україна», місцезнаходження: 01014, м. Київ, вул. Болсуновська, 13-15, ідентифікаційний код 40102602.
1.3 Організатором Розіграшу є Товариство з обмеженою відповідальністю «Севен Груп», місцезнаходження: 01103, м. Київ, вул. Драгомирова, буд. 10/10, к. 46, адреса для листування: 01033, м. Київ, вул. Саксаганського, 50, 2 поверх, ідентифікаційний код 36085597, Тел./факс: (044) 500 7780.
1.4 Розіграш діє: 22 вересня 2021 року з 18 год 00 хв до 23 вересня 2021 року 18 год 00 хв.
1.5 Територія дії Розіграшу: територія України, крім АР Крим та тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях.
1.6 Сайт Розіграшу/Сайт – веб-сайт за адресою: https://go-velo.com.ua/, на якому розміщено Офіційні правила Розіграшу та деталі проведення Розіграшу, повідомляються будь-які зміни щодо проведення Розіграшу тощо.
1.7 Заохочення - Вінілова платівка Armin van Buuren – Embrace, Вініловий проигравач NUMARK PT01 Touring.
1.8 Організатор та Замовник мають право залучати до проведення окремих частин Розіграшу третіх осіб. Окремі частини Розіграшу можуть бути виконані Замовником самостійно та без залучення Організатора.
1.9 Учасником Розіграшу може правоздатна та дієздатна фізична особа віком від 18 років, яка є споживачем нікотину та є громадянином України, постійно проживає на території дії Розіграшу, надала свою однозначну згоду з цими Правилами та виконала всі умови участі в Розіграші.
1.10 Учасниками Розіграшу не визнаються та не можуть бути такі особи незалежно від виконання ними умов цих Правил:
1.10.1 Працівники Організатора/Замовника й будь-яких інших осіб, які беруть участь у підготовці та проведенні Розіграшу, їхні діти та родичі.
1.10.2 Особи віком до 18 років, обмежено дієздатні та недієздатні особи.
1.11 Учасники Розіграшу під час участі в Розіграші зобов’язуються:
1.11.1 Дотримуватися вимог цих Правил та норм чинного законодавства України.
1.11.2 Вказувати повні, коректні та достовірні відомості, що вимагаються згідно з цими Правилами.
1.11.3 Свідомо не завдавати незручностей та не чинити перешкод іншим учасникамРозіграшу.
1.11.4 Не чинити дій, що ставлять під сумнів правомірність участі такого учасника в Розіграші.
1.12 Беручи участь в Розіграші, учасник Розіграшупогоджується та підтверджує факт ознайомлення й повної згоди з цими Правилами.
1.13 Надання учасником Розіграшу недостовірних/некоректних даних, вказаних для участі в Розіграші, зокрема щодо його віку, статусу споживача нікотину, засобів зв’язку з таким учасником Розіграшу, звільняє Організатора та Замовника від обов’язку вручити Заохочення, і такий учасник Розіграшу втрачає право на отримання заохочення Розіграші.
1.14 Організатор залишає за собою право відсторонити від участі в Розіграші учасників Розіграшу, які порушили обов’язки, передбачені в цих Правилах, не надали на запит Організатора або Замовника документів, вказаних в пункті 2.4 цих Правил.
1.15 Учасник Розіграшу, що не виконує/неналежно виконує умови цих Правил, втрачає право на подальшу участь в Розіграші.
1.16 Організатор або Замовник залишають за собою право вносити зміни до цих Правил шляхом опублікування їх нової версії на Сайті, однак, така поправка не може порушувати вже набуті права Учасників. Будь-яка детальна інформація може бути додатково надана Учасникам Розіграшу шляхом розміщення її на Сайті.
1.17 Нарахування, утримання та перерахування до бюджету податків з вартості подарунків Розіграшу здійснюються відповідно до чинного законодавства України Організатором Розіграшу.

Розіграшне є азартною грою, лотереєю, послугою у сфері грального бізнесу або конкурсом, а Правила не є публічною обіцянкою винагороди або умовами конкурсу.

2. Порядок участі в Розіграшіта визначення Переможця

2.1 Для того, щоб взяти участь в Розіграші, Учаснику Розіграшу в день проведення Розіграшу необхідно:
2.1.1 підписатися на сторінку VELO в соціальній мережі Instagram @velo_pouches_ua;
поставити «+» в сторіс на сторінці блогера Артура Шляхтича в соціальній мережі Instagram https://www.instagram.com/shliakhtych_/

2.1.2 натиснути «Подобається» / «Like» трьом останнім публікаціям на сторінці VELO в соціальній мережі Instagram @velo_pouches_ua;
2.1.3 у випадку здобуття права на одержання Заохочення, надати представнику Організатора всю запитувану ним інформацію, необхідну для одержання такого Заохочення;
2.1.4 з‘явитися до узгодженого місця одержання Заохочення (відділення кур’єрської служби доставки) для одержання Заохочення, право на одержання якого здобув такий Учасник відповідно до цих Правил та умов Розіграшу;
2.2 Переможець Розіграшу, що здобуває право на одержання Заохочення, визначається Організатором та третьою особою, залученою ним до проведення Розіграшу, шляхом випадкового «сліпого» вибору серед всіх Учасників Розіграшу, що виконали умови ціього Розіграшу (далі – «Розіграш»).
2.2.1 Розіграш проводиться 23 вересня 2021 року блогером Артуром Шляхтичем в соціальній мережі Instagram на сторінці https://www.instagram.com/shliakhtych_/ ;

2.2.2 Оголошення Переможця Розіграшу здійснюється блогером Артуром Шляхтичем в соціальній мережі Instagram на сторінці https://www.instagram.com/shliakhtych_/ , а також оголошується на сторінці VELO в соціальній мережі Instagram за посиланням https://instagram.com/velo_pouches_ua?utm_medium=copy_link ;

2.3 Протягом 5 (п’яти) робочих днів з дати проведення Розіграшу Організатор зв’язується з таким Переможцем, шляхом відправлення повідомлення в соціальній мережі Instagram, для з’ясування додаткової інформації.
2.4 Для одержання Заохочення Переможець повинен протягом 5 (п'яти) календарних днів з моменту отримання повідомлення від представника Організатора, відправити на електронну адресу info@7com.com.ua наступну інформацію про себе:
- номер контактного мобільного телефону.
- прізвище, ім’я, по батькові Переможця.
- інформацію про спосіб одержання Заохочення (відділення кур’єрської служби доставки).
- копію довідки про присвоєння реєстраційного номеру облікової картки платника податків або копію сторінки паспорта з відповідною відміткою про відмову від прийняття реєстраційного номера облікової картки через релігійні або інші переконання.
- копію паспорта громадянина України (1,2 сторінки та сторінка з даними про останню реєстрацію), у випадку оформлення паспорта у формі ID картки, надається копія усіх сторін ID картки та копія довідки про реєстрацію місця проживання або місця перебування.
2.5 Якщо за результатами 2 (двох) спроб протягом 2 (двох) робочих днів з дати проведення Розіграшу Переможець не відповів на повідомлення Організатора та/або Переможець Розіграшу не надає або відмовляється надати представнику Організатора запитувані ним дані, участь такого Учасника в Розіграші та право Учасника Розіграшу на одержання Заохочення анулюються без сплати будь-якої компенсації як зі сторони Організатора, так і зі сторони Замовника, і Організатор має право визначити Переможця зі списку додаткових претендентів. У випадку, якщо першого зі списку Учасника, з яких-небудь причин неможливо буде визначити Переможцем, Організатор визнає Переможцем наступного і так далі.
2.6 Заохочення обміну та поверненню не підлягає. Передача права на отримання та/або використання Заохочення іншій особі не допускається. Заохочення не може бути змінене Учасником Розіграшу або замінене на будь-який інший предмет/річ. Грошовий еквівалент Заохочення - не надається.
2.7 Вигляд Заохочень може відрізнятися від того, що зображений в рекламних матеріалах та на Сайті Розіграшу. Будь-які претензії щодо кольору, форми, якості та матеріалу Заохочення – не приймаються.
2.8 Відправка Заохочення здійснюється протягом 30 днів з моменту проведення відповідного розіграшу та надання Переможцем всієї додаткової інформації, що буде запитувана Організатором.
2.9 Доставка Заохочення Переможцю здійснюється службою кур’єрської доставки до відділення такої кур’єрської служби, що зазначається Переможцем, та лише на Території дії Акції.
2.10 Замовник/Організатор не несе відповідальності за якість наданих Заохочень та за будь-які наслідки їх використання.
2.11 Замовник/Організатор не несе відповідальності за втрату чи пошкодження Заохочення, що сталося з вини третьої особи, яка надає послуги відправки/доставки заохочення.
2.12 Відповідальність за якість та комплектність Заохочень несе відповідний виробник товарів.
2.13 Всі витрати, пов’язані із одержанням та/або у зв’язку з одержанням та використанням будь-якого із Заохочень, здійснюється за рахунок власних коштів Переможця та відшкодуванню Замовником/ Організатором не підлягають.
2.14 Замовник/Організатор не несе відповідальності у випадку, якщо використання Заохочення стало неможливим внаслідок виявлення недоліків в товарах тощо. Всі та будь-які скарги, претензії чи заяви щодо товарів, що є Заохоченнями за Акцією, приймаються, розглядається та вирішують виключно виробниками таких товарів. Всі та будь-які претензії чи заяви щодо неможливості використання заохочення розглядаються виключно виробниками таких товарів. Замовник/Організатор не несе відповідальності у випадках, коли Переможець Розіграшу не може скористатися заохоченням з незалежних від Організатора/Замовника причин.
2.15 Переможець Розіграшу, отримуючи відповідне Заохочення, розуміє, що таке Заохочення є доходом цього Переможця Розіграшу та відображається у податковому розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь такої фізичної особи, та сум утриманого з них податку, згідно з вимогами діючого законодавства України. Це може, відповідно, вплинути на умови отримання такою фізичною особою – Переможцем Розіграшу державної та соціальної матеріальної допомоги, житлових та інших субсидій або дотацій, пільг, компенсацій тощо. Переможець Розіграшу, при цьому, самостійно приймає рішення про участь в Розіграші та отримання ним Заохочення та наслідки таких дій. Замовник/ Організатор Розіграшу не несуть відповідальності за наслідки отримання Переможцями Розіграшу доходу у вигляді Заохочення.

3. Обмеження

3.1 Замовник або Організатор на свій розсуд може визнати недійсними будь-яку реєстрацію, а також заборонити участь у Розіграші будь-якій особі, яка бере участь у такому Розіграші з метою заподіяння будь-кому шкоди, в тому числі моральної, розпалення будь-якої ворожнечі, образи честі та гідності, в тому числі завданню шкоди діловій репутації Замовника.
3.2 Замовник або Організатор залишають за собою право приймати рішення про позбавлення Учасника права участі в Розіграші в разі: (i) порушення Учасником цих Правил; (ii) заплямування або посягання на чесне ім'я Замовника, його репутацію або інтереси будь-якими діями, вжитими Учасником протягом періоду дії Розіграшу; (ііі) надання Учасником недостовірних або помилкових даних під час процесу участі в Розіграші; (iv) ненадання згоди з цими Правилами; (v) ненадання згоди на обробку персональних даних; (vi) надання недостовірної інформації.
3.3 Замовник або Організатор не несуть відповідальності за технічні помилки у роботі хостингу чи операторів, що надають Інтернет-послуги, та роботу поштових служб.

4. Процедура розгляду скарги

4.1. Учасник може подати будь-яку скаргу щодо Розіграшу Організатору в письмовому вигляді рекомендованим листом або кур’єрською службою протягом 14 днів з дня отримання інформації про будь-які порушення, пов’язані з Акцією. Для виконання вищевказаної вимоги щодо обмеження часу, вирішальну роль буде відігравати дата відправки такого листа. Скарги, подані після закінчення вищевказаного терміну, не будуть розглядатися.
4.2. Лист необхідно направляти за такою адресою Організатора: 01033, м. Київ, вул. Саксаганського, 50, 2 поверх.
4.3. Рішення про прийняття або відхилення скарги приймаються Організатором протягом 21 дня з моменту отримання такої скарги. Організатор зобов’язується проінформувати Учасника в письмовій формі про своє рішення.
4.4. У разі виникнення ситуації, яка допускає неоднозначне тлумачення умов цих Правил та/або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення ухвалює Замовник Розіграшу. При цьому рішення останнього остаточне і не підлягає оскарженню.

5. Збір особистих даних учасників

5.1 Замовник розглядається в якості володільця персональних даних всіх учасників, зібраних в межах проведення Розіграшу.
5.2 Учасник Розіграшу діє особисто, від свого імені, добровільно і самостійно. Учасник Розіграшу бере на себе всі ризики відповідальності і наслідків, пов’язаних з можливою участю в Розіграші. Беручи участь в Розіграші, кожен Учасник тим самим підтверджує, що ознайомлений і повністю згоден з цими Правилами, буде їх дотримуватися, що він ознайомлений з правами, які стосуються його персональних даних, а також з тим, що він добровільно та однозначно надає свою згоду на обробку та використання своїх персональних даних ТОВ «Бритіш Американ Тобакко Сейлз Енд Маркетинг Україна» на свій розсуд у будь-який спосіб з рекламною, маркетинговою та/або будь-якою іншою метою, що не суперечить законодавству України та для цілей оподаткування; підтверджує свою згоду на безкоштовне використання наданої ним інформації про себе та фото Учасника, зроблене в момент вручення Учаснику Заохочення, на яке він здобув право.
5.3 Персональні дані використовуватимуться Замовником без будь-яких обмежень за територією та способом використання до 31 грудня 2021 року.
5.4 Учасник Розіграшу підтверджує, що він надає згоду Замовнику на передачу його персональних даних третім особам, без повідомлення Учасника Розіграшу про здійснення такої передачі.
5.5 Беручи участь в Розіграші, кожен Учасник підтверджує, що він ознайомлений з правами, що стосуються персональних даних, які передбачені статтею 8 Закону України «Про захист персональних даних» №2297-VI від 1 червня 2010 року, з яким можна ознайомитися за посиланням http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/2297-17, а також цим підтверджує, що Замовник та інші особи звільнені від зобов’язання додатково направляти Учаснику Розіграшу повідомлення про права, мету збору даних та осіб, яким передаються персональні дані Учасника.
5.6 Усі запити щодо обробки персональних даних необхідно направляти на адресу Замовника.
5.7 Після завершення строку надання дозволу на обробку персональних даних Учасників, всі такі персональні дані та, зокрема, письмові та електронні копії паспорту, довідки про реєстраційний номер облікової картки платника податків тощо будуть знищені Організатором.
5.8 Учасник Розіграшу дозволяє Замовнику та Організатору здійснювати публікацію фото та прізвище, ім’я, по-батькові Учасника Розіграшу та його нік нейм на Сайті Розіграшу та в соціальних мережах

6. Прикінцеві положення

6.1. Беручи участь у Акції, учасник Акції погоджується та підтверджує факт ознайомлення й повної згоди з цими Правилами.
6.2. Участь в Розіграші не надає права будь-якому Учаснику вимагати надання Заохочення.
6.3 Всі питання, прямо не врегульовані в цих Правилах, регулюються на основі чинного законодавства України.
6.4 Нарахування, утримання та перерахування до бюджету податків з вартості Заохочення Розіграшу здійснюються відповідно до чинного законодавства України Організатором Розіграшу.
6.3. Замовник та Організатор підтверджують, що Instagram звільнений від будь-якої відповідальності в межах та щодо проведення Розіграшу.
6.4. Відповідальними особами за проведення Розіграшу є Організатор/Замовник. Мережа Instagram не несе відповідальності за цю Акцію. Акція не спонсорується, не рекомендується і не керується зі сторони Instagram.

Привет! Рады тебя видеть!

Маленький вопрос прежде чем перейти к содержанию нашего сайта:
Ты старше 18 лет и потребляешь табак или никотин?

Доступ на сайт разрешен только лицам старше 18 лет, которые являются потребителями табачных или никотиносодержащей изделий.

18+ Этот сайт содержит информацию о Никотиносодержащие продукты

VELO MINI
Самый удобный формат
для знакомства с VELO
Компактные паучи и банка
Фруктовые вкусы – Berry Frost
и Tropic Breeze
20 паучей в банке
Крепость:
MEDIUM
ФОРМАТ ПАУЧЕЙ:
MINI
SLIM
REGULAR
VELO SLIM
Паучи для более опытных
пользователей VELO
Разнообразные вкусы –
Ice Cool, Berry Frost, Tropic Breeze и Freeze
20 никотиновых паучей в банке
Крепость:
STRONG
X-STRONG
ФОРМАТ ПАУЧЕЙ:
MINI
SLIM
REGULAR
VELO REGULAR
Для самых опытных
пользователей VELO
Насыщенный Urban Vibe
со вкусом клюквы и X-Freeze со вкусом взрывного ментола
18 никотиновых паучей в банке
Крепость:
ULTRA
ФОРМАТ ПАУЧЕЙ:
MINI
SLIM
REGULAR

18+ ЭТОТ ПРОДУКТ СОДЕРЖИТ НИКОТИН И ВЫЗЫВАЕТ ЗАВИСИМОСТЬ
ТОЛЬКО ДЛЯ СОВЕРШЕННОЛЕТНИХ ЛИЦ, ПОТРЕБЛЯЮЩИХ НИКОТИН