Правила розіграшу «Вигравай сертифікат номіналом 10000 грн на подорож та набір банок різних смаків VELO»

1. Загальні положення.

1.1. Розіграш «Вигравай сертифікат номіналом 10000 грн на подорож та набір банок різних смаків VELO» (далі – Розіграш) проводиться ТОВ «Бритіш Американ Тобакко Сейлз Енд Маркетинг Україна» (код ЄДРПОУ 40102602), адреса: 01014, м. Київ, вул. Болсуновська, 13-15 (далі – Організатор).

1.2. Виконавцем розіграшу «Вигравай сертифікат номіналом 10000 грн на подорож та набір банок різних смаків VELO»  є Товариство з обмеженою відповідальністю «МЕДІАХЕДС» (код ЄДРПОУ 39472181), адреса: 04071, м. Київ, вулиця Дегтярна, буд. 6 (далі – «Виконавець»).

2. Умови проведення Розіграшу.

2.1. Розіграш проводиться з 18.02.2022 року з моменту публікації посту з анонсом Розіграшу по 24.02.2022 р. (далі - Строк проведення Розіграшу).

2.2. Розіграш проводиться Організатором на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій та території проведення ООС (далі – Територія проведення Розіграшу), у мережі Інтернет, зокрема, у соціальній мережі Facebook та Instagram.

2.3. Розіграш проводиться з метою популяризації продукції, що випускається під торговельною маркою «VELO».

3. Вимоги до учасників Розіграшу.

3.1. Учасником Розіграшу вважається особа, яка відповідає вимогам п. 3 цих Правил та належним чином виконала всі вимоги цих Правил.

3.2. До участі в  Розіграші запрошуються особи від 18 років, які проживають на Території проведення Розіграшу, є користувачами Інтернету та є споживачами тютюну або нікотину. Вік визначається станом на дату початку Розіграшу.

3.3. Учасниками Розіграшу не визнаються та не можуть бути такі особи незалежно від виконання ними умов цих Правил:

3.3.1. Працівники Організатора/Виконавця Розіграшу й будь-яких інших осіб, які беруть участь у підготовці та проведенні Розіграшу, їхні діти та родичі.

3.3.2. Особи віком до 18 років, обмежено дієздатні та недієздатні особи.

3.4. Учасники Розіграшу під час участі в Розіграші зобов’язуються:

3.4.1. Дотримуватися вимог цих Правил та норм чинного законодавства України.

3.4.2. Вказувати повні, коректні та достовірні відомості, що вимагаються згідно з цими Правилами.

3.4.3. Свідомо не завдавати незручностей та не чинити перешкод іншим учасникам Розіграшу.

3.4.4. Не чинити дій, що ставлять під сумнів правомірність участі такого учасника в Розіграші.

3.5. Беручи участь в Розіграші, учасник Розіграшу погоджується та підтверджує факт ознайомлення й повної згоди з цими Правилами.

3.6. Надання учасником Розіграшу недостовірних/некоректних даних, вказаних для участі в Розіграші, зокрема щодо його віку, засобів зв’язку з таким учасником Розіграшу, звільняє Організатора та Виконавця від обов’язку вручити подарунок Розіграшу, і такий учасник Розіграшу втрачає право на отримання подарунка Розіграшу.

3.7.  Організатор залишає за собою право відсторонити від участі в Розіграші учасників Розіграшу, які порушили обов’язки, передбачені в цих Правилах, не надали на запит Організатора або Виконавця документів, що підтверджують вік, довідки про присвоєння РНОКПП.

3.8. Учасник Розіграшу, що не виконує/неналежно виконує умови цих Правил, втрачає право на подальшу участь в Розіграші.

4. Умови участі в Розіграші.

4.1. Для участі в Розіграші необхідно протягом Строку проведення Розіграшу, зазначеному в п. 2.1, виконати такі завдання Розіграшу:

4.1.1. В Instagram:

- підписатися на сторінку @velo_pouches_ua у мережі Instagram (https://www.instagram.com/velo_pouches_ua/);

- вподобати конкурсну та 2 (дві) останні публікації, поставивши «like», на сторінці @velo_pouches_ua у мережі Instagram (https://www.instagram.com/velo_pouches_ua/);

- у коментарях під постом тегнути свого друга* через @.

4.1.2. У Facebook:

- підписатися на сторінку @velopouchesua у мережі Facebook (https://www.facebook.com/velopouchesua);

- вподобати конкурсну та 2 (дві) останні публікації, поставивши «like», на сторінці @velopouchesua у мережі Facebook (https://www.facebook.com/velopouchesua);

- у коментарях під постом тегнути свого друга* через @.

*Друг - повнолітній споживач тютюну або нікотину.

4.2. Вимоги до Коментарів

4.2.1. Коментар має бути створеним особисто учасником Розіграшу.

4.2.2. Протягом Строку проведення Розіграшу учасник Розіграшу має право створити та розмістити в мережі Instagram та Facebook необмежену кількість коментарів для участі в Розіграші.

4.2.3. Коментар не може містити обрáз та інформації із закликами до воєнних дій чи сепаратизму, зображення або заклики, що пропагують повалення влади в Україні або проведення військових дій; містити зображення/імітацію державних символів (герб, прапор) будь-яких держав/невизнаних держав/республік тощо, будь-яких угруповань/об’єднань/партій/організацій тощо.

4.2.4. Коментар не повинен містити ненормативної лексики.

4.2.5. Коментар не повинен містити графічної або текстової інформації з погрозами чи обрáзами інших осіб або такої, що принижує людську честь та гідність, розпалює расову, національну, статеву, майнову, політичну, релігійну та/або будь-яку іншу ворожнечу й нетерпимість.

4.2.6. Коментар не повинен мати ознак реклами третіх осіб, в тому числі прихованої, та/або містити торговельних марок/логотипів третіх осіб.

4.2.7. Коментар не повинен містити ознак та/або елементів еротики чи порнографії.

4.2.8. Коментар має відповідати вимогам законодавства України, в тому числі не повинен містити закликів до дій, які можуть завдати шкоди іншим особам або майну.

4.3. Коментарі, які не відповідають хоча б одній із вищенаведених вимог та/або іншим вимогам цих Правил, до участі у Розіграші не допускаються.

5. Подарунки Розіграшу.

5.1 Подарунки Розіграшу:

В Instagram:

1 місце: сертифікат номіналом 10000 грн на подорож та набір банок різних смаків VELO*.

У Facebook:

1 місце: сертифікат номіналом 10000 грн на подорож та набір банок різних смаків VELO*.

*Отримання в якості подарунка нікотинових паучів VELO не повинно розглядатися Переможцем у якості заохочення до початку їх використання.

5.2. Кількість подарунків Розіграшу обмежена і складає зазначену вище кількість. Грошові еквіваленти подарунків не вручаються.

5.3. Фонд подарунків Розіграшу створюється за рахунок коштів Організатора Розіграшу і використовується виключно для надання подарунків Розіграшу Переможцям Розіграшу.

6. Порядок визначення Переможців та вручення подарунків Розіграшу.

6.1. Переможець Розіграшу - це учасник Розіграшу, який отримав право на отримання Подарунку Розіграшу.

6.2. Визначення Переможців Розіграшу проходить шляхом використання спеціального сайту Random.org, який випадковим чином визначає Переможця серед усіх, хто виконав всі умови Розіграшу.

6.3. Розіграш буде проведено 25.02.2022 року.

6.4. Результати визначення Переможців Розіграшу є остаточними й оскарженню не підлягають.

6.5. Інформування Переможців Розіграшу буде здійснено в соціальних мережах.

6.6. Оголошення Переможців здійснюється:

6.6.1. в Instagram шляхом публікації імен переможців Розіграшу, під якими вони зареєстровані в мережі Instagram, на офіційній сторінці VELO @velo_pouches_ua.

6.6.2. у Facebook шляхом публікації імен переможців Розіграшу, під якими вони зареєстровані в мережі Facebook, на офіційній сторінці @velopouchesukraine.

6.7. Беручи участь у Розіграші, учасник Розіграшу надає Організатору дозвіл на використання його прізвища, ім’я та по батькові, імені користувача, під яким він зареєстрований у мережі Instagram та Facebook, фото користувача шляхом оголошення такого імені користувача на сторінці @velo_pouches_ua в Instagram та @velopouchesukraine у Facebook на території всього світу. Учасник також надає Організатору та третім особам – підрядникам Організатора дозвіл на публічний показ, відтворення, розповсюдження в будь-який спосіб його імені користувача, під яким він зареєстрований у мережі Instagram та Facebook, його фото з метою виконання умов Розіграшу та з метою рекламування Розіграшу і діяльності Розіграшу й таких третіх осіб. Надання такої згоди та гарантій розглядається в розумінні ст. 296 Цивільного кодексу України та статті 8 Закону України «Про рекламу». Зазначені в пункті 6.7. дозволи на використання імені учасника надаються без обмеження по строку.

6.8. Протягом 3 днів з моменту оголошення результатів Розіграшу Переможець розіграшу у строк, повідомлений Організатором/Виконавцем повинен надати копію/фото документу, що підтверджує вік та особу Переможця, а також копію/фото довідки про присвоєння РНОКПП.

6.9. У випадку неотримання відповіді та запитуваних даних від Переможця Розіграшу протягом  трьох днів, Організатор залишає за собою право вибрати серед Учасників іншого Переможця у спосіб, визначений цими Правилами або розпорядитися подарунком на власний розсуд.

6.10. Надання учасником Розіграшу недостовірних/некоректних даних для участі в Розіграші, в тому числі щодо засобів зв’язку з таким учасником Розіграшу та/або ненадання / надання недостовірних документів, передбачених п.6.7 цих Правил, звільняє Організатора та Виконавця від обов’язку надати подарунок Розіграшу, і такий учасник Розіграшу втрачає право на отримання подарунка Розіграшу.

6.11. Доставка подарунків Розіграшу здійснюється протягом 30 днів з моменту оголошення Переможців через ТОВ «Нова Пошта» в межах Території проведення Розіграшу на адресу відділення «Нової Пошти», вказану учасником Розіграшу.

6.12. Подарунок вручається виключно Переможцю без права передачі його третім особам. Організатор/Виконавець має право розпоряджатися незатребуваними або неврученими з незалежних від Організатора/Виконавця причин подарунками Розіграшу на власний розсуд.

6.13. Усі поїздки, проживання та інші послуги, що надаються Переможцю , будуть надані відповідно до умов кожного з постачальників таких послуг. Організатор та Виконавець не несуть жодної відповідальності стосовно цих послуг, і будь-які спори, пов'язані з поїздками, проживанням чи наданими послугами, повинні вирішуватися з такими постачальниками самостійно Переможцями.

6.14. Для здійснення подорожі Переможець повинен мати закордонний паспорт, що буде дійсним щонайменше протягом 6 місяців на дату виїзду під час здійснення поїздки та за необхідності відповідну візу у країну призначення. Переможець відповідно нестиме відповідальність за дійсність його проїзних документів, щоб він міг подорожувати до країни, передбаченої Подарунком, і відповідальні за оформлення віз, необхідних йому для отримання Подарунку.

6.15. Строки бронювання Подарунку (включаючи, але не обмежуючись, датами проживання та авіаквитків) залежать від наявності та будуть повідомлені Переможцю.

6.16. Від Переможця можуть вимагати дотримуватися умов (i) місця проживання (ii) провайдера поїздки (iii) будь-якого місця проведення Подарунку, включаючи умови, пов’язані зі здоров’ям та безпекою.

6.17. Усі елементи, включені до складу Подарунку, повинні бути прийняті одночасно.

6.18. Учасники несуть відповідальність за всі витрати, які прямо не зазначені в цих Правилах, як переможці Подарунку або Учасники Розіграшу.

6.19. Переможець повинні будуть дотримуватися будь-яких законів країни проживання та країни-місця призначення, що передбачені Подарунком.

6.20. Ні Організатор, ні Виконавець не несуть відповідальності за будь-який аспект Подарунку, який скасовується, змінюється або переноситься частково або повністю будь-яким організатором заходів, провайдером подорожей та/або послуг, будь-яким місцем проведення Подарунку тощо.

6.21. Організатор та/або Виконавець  не несуть відповідальності перед Переможцем у випадку, якщо Переможець не зможе використати Подарунок, повністю або частково, через те, що (i) Переможець не бронює Подарунок відповідно до цих Правил (ii), Переможець не використовує Подарунок, або (iii) Переможець не може приїхати до місця чи іншого місця в той час, про який його було повідомлено, щоб Переможець мав змогу отримати Подарунок.

6.22. Організатор та/або Виконавець не несе відповідальності за неточні дані про призи, надані будь-якому учаснику третьою стороною, що має відношення до цього Розіграшу.

6.23. Організатор та/або Виконавець не несуть відповідальності за відсутніcть доступу Учасників до Розіграшу через технічні труднощі (включаючи, але не обмежуючись помилками, несправностями, збоями апаратного чи програмного забезпечення, помилкою супутника/ мережі/ сервера або будь-якими іншими помилками, такими як помилка користувача).

6.24. Організатор зберігає за собою право скасувати або змінити Розіграш та ці Правила без попереднього повідомлення у випадку настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, війна, цивільні або військові дії будь-якого характеру, суттєві зміни в законодавстві та інші події, що не перебувають під контролем Організатора. Організатор повідомлятиме Учасників про будь-які зміни в Розіграші якнайшвидше.

7. Інформування щодо Правил Розіграшу.

7.1. Інформування щодо цих Правил Розіграшу здійснюється на офіційному сайті Організатора https://go-velo.com.ua/, з розміщенням посилання на сторінці https://www.facebook.com/velopouchesua та https://www.instagram.com/velo_pouches_ua/

7.2. Правила Розіграшу можуть бути змінені та/або доповнені Організатором Розіграшу протягом всього періоду проведення Розіграшу. Зміни та/або доповнення Правил розіграшу можливі лише, в разі їх оприлюднення в порядку, що визначений для інформування щодо умов Розіграшу. Такі зміни і/або доповнення набувають чинності з моменту їх публікації.

8. Загальні умови Розіграшу.

8.1. Участь у Розіграші автоматично означає факт ознайомлення й повну та безумовну згоду учасника Розіграшу з цими Правилами. Порушення учасником правил Розіграшу або відмова учасника Розіграшу від належного виконання цих Правил вважається відмовою учасника від участі в Розіграші та отримання подарунка Розіграшу, при цьому така особа не має права на одержання будь-якої компенсації від Організатора/Виконавця.

8.2. Беручи участь в Розіграші, кожен учасник тим самим підтверджує свою згоду на передачу, збір, обробку й використання його персональних даних. Персональні дані учасників Розіграшу будуть використовуватися виключно Виконавцем/Організатором або уповноваженими ними особами з дотриманням необхідних заходів конфіденційності і захисту персональних даних та виключно у зв’язку з проведенням Розіграшу і не будуть надаватись жодним третім особам для цілей, не пов’язаних із цим Розіграшем. Щодо всіх персональних даних, наданих учасниками Розіграшу, Виконавцем/Організатором або уповноваженими ними особами будуть вживатись заходи щодо забезпечення безпеки персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

8.3. Організатор Розіграшу не робить жодних заяв, не дає жодних гарантій (прямо або опосередковано), включаючи те, що учасник отримує в майбутньому будь-які професійні або інші вигоди від участі в Розіграші, незалежно від того, буде учасник обраний переможцем чи ні.

8.4. Учасник Розіграшу, беручи участь в Розіграші, зобов’язується керуватись загальноприйнятими правилами безпеки та уникати будь-яких дій, що можуть завдати шкоди фізичному чи психологічному стану здоров’я собі, та/або третім особам, а також самостійно відповідати за вчинені дії та їх наслідки.

8.5. Організатор/Виконавець, а також залучені ними треті особи не несуть відповідальності в разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни в законодавстві, що діє на Території проведення Розіграшу, інші непідвладні контролю з боку Організатора/Виконавця, а також залучених ними третіх осіб обставини, внаслідок яких проведення Розіграшу або доставка подарунків Розіграшу стало неможливим.

8.6. Ці Правила можуть бути змінені та/або доповнені Організатором як до, так і після початку Розіграшу.

8.7. Організатор/Виконавець не несе відповідальності за:

8.7.1. Неознайомлення з цими Правилами.

8.7.2. Дотримання учасниками Розіграшу прав інтелектуальної власності при публікуванні ними Фото/відео/інших матеріалів.

8.7.3. Організатор/Виконавець на власний розсуд можуть заборонити подальшу участь у Розіграші будь-якій особі, яка порушує ці Правила або не відповідає критеріям участі, наведеним у цих Правилах.

8.8. Якщо з будь-якої причини будь-який аспект Розіграшу не може проводитися так, як це заплановано, включаючи причини, викликані зараженням комп'ютерними вірусами, несправностями в мережі Інтернет, дефектами, маніпуляціями, несанкціонованим втручанням, фальсифікацією, технічними неполадками або будь-якою іншою причиною, неконтрольованою Організатором/Виконавцем, яка спотворює або втручається у виконання, безпеку, чесність, цілісність чи належне проведення Розіграшу, Організатор/Виконавець може на власний розсуд анулювати, припинити, змінити або тимчасово зупинити проведення Розіграшу.

8.9. Організатор/Виконавець має право залучати третіх осіб для повного або часткового проведення Розіграшу.

8.10. Організатор/Виконавець Розіграшу не бере участі у вирішенні суперечок щодо можливостей участі у Розіграші будь-кого з учасників Розіграшу.

8.11. Цей Розіграш не є лотереєю, азартною грою або послугою в галузі грального бізнесу.

8.12. Терміни, що використовуються в цих Правилах, належать виключно до цього Розіграшу. У разі виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення цих Правил, будь-яких спірних питань та/або питань, не врегульованих цими Правилами, рішення ухвалюється Організатором.

8.13. Всі відносини, що стосуються проведення Розіграшу, регулюються на основі чинного законодавства України. При цьому в ситуації, що допускає неоднозначне тлумачення цих Правил, і при не врегульованих Правилами спірних питаннях остаточне рішення ухвалюється Організатором. Рішення Організатора з усіх питань, пов'язаних із проведенням Розіграшу, є остаточними і не підлягають перегляду. Результати Розіграшу не підлягають перегляду.

8.14. Нарахування, утримання та перерахування до бюджету податків з вартості подарунків Розіграшу здійснюються відповідно до чинного законодавства України Виконавцем Розіграшу.

8.15. Всі питання, прямо не врегульовані в цих Правилах, регулюються на основі чинного законодавства України.

8.16. Відповідальними особами за проведення Розіграшу і відправку подарунків є Організатор/Виконавець. Мережа Facebook та Instagram не несе відповідальності за цю Розіграшу. Розіграш не спонсорується, не рекомендується і не керується зі сторони Facebook та Instagram.

 

VELO є зареєстрованою торговельною маркою Брітіш Амерікен Тобакко (Брендз) Лімітед.