Крижана свіжість від VELO: новий Arctic Frost Max

18+ Цей продукт містить нікотин і викликає залежність. Тільки для повнолітніх осіб, які споживають нікотин.

18+ Цей продукт містить нікотин і викликає залежність. Тільки для повнолітніх осіб, які споживають нікотин. 

Перед тобою продукт від VELO з найбільшою кількістю нікотину, створений для досвідчених повнолітніх споживачів. Arctic Frost Max від VELO — це абсолютно новий рівень смаку паучів з вмістом нікотину до 20 мг/г.  

Чим цікава новинка?

Arctic Frost Max стали першими паучами у лінійці VELO, які отримали ексклюзивний формат MAX. Це означає максимальний рівень насиченості нікотину в поєднанні з крижаним ментолом і перцевою м’ятою. Тому, якщо тобі подобаються смаки VELO Freeze X-Strong та Ice Cool, радимо обовʼязково спробувати новий рівень прохолоди, який дарує Arctic Frost Max.   

Розмір нового продукту також незвичний. Це великі повноформатні паучі, які дозволяють швидше відчути смак арктичної свіжості. Та розмір не змінив факту, що їх так само зручно використовувати будь-де та будь-коли без дискомфорту для себе та  оточення. 

Що всередині?

Як ти вже знаєш, VELO не містить тютюну. Загалом, склад Arctic Frost Max класичний для паучів VELO. Всередині мікрокристалічна целюлоза рослинного походження, нікотин, вода, ароматизатори, підсолоджувачі — і все це у зручному форматі. 

Тепер спробуємо?

Здається, ми в усьому розібралися, і тепер ти знаєш усе про нікотинові паучі Arctic Frost. Це новинка з найбільшою кількістю нікотину порівняно з іншими продуктами VELO. У неї новий дизайн, новий формат, але нікотинові паучі Arctic Frost так само зручно використовувати будь-де і будь-коли без жодного дискомфорту та неприємного запаху.   

Усередині — смак крижаного ментолу у поєднанні з особливою перцевою м’ятою. Придбати VELO: Arctic Frost Max усі повнолітні споживачі нікотину можуть уже сьогодні через інтернет-магазин VELO.  

Тому тепер залишається тільки одне питання: коли саме ти спробуєш на смак справжню арктичну свіжість?  

новини від velo
09 / 07 / 2024
Як працювати без світла: поради по організації та коворкінги Києва 2024
В 2024 році Україна знову стикнулась з проблемою блекауту, де графіки відключення світла в Києві, Львові, Харкові та інших містах вкотре стали невіддільною частиною життя
20 / 06 / 2024
Що означають крапки на VELO: розповідаємо про маркування міцності
Раніше паучі мали 5 варіантів міцностей, а тепер їх 4. Щоб тобі було простіше зорієнтуватися у змінах, зазначаємо деталі у цьому матеріалі
29 / 04 / 2024
Що обрати замість VELO polar mint?
Прихильники м’ятних ароматів серед безтютюнової продукції раніше часто обирали паучі VELO polar mint, але зараз вони зняті з продажу.
25 / 04 / 2024
Що таке нікотинові паучі (подушечки)?
В цьому матеріалі розберемося, що таке нікотинові паучі, як ними користуватися та які переваги має цей продукт.