Обери свій VELO: з чого почати?

18+ Цей продукт містить нікотин і викликає залежність. Тільки для повнолітніх осіб, які споживають нікотин.

Три формати паучів, пʼять рівнів насичення, різноманіття фруктових, ягідних і ментолових смаків. Якщо ти тільки починаєш своє знайомство з брендом VELO, вибрати паучі може бути не так і легко. Та насправді моментів, які важливо врахувати перед першим знайомством, небагато. Цей матеріал допоможе тобі в усьому розібратися.  

Паучі VELO — це «подушечки», просякнуті нікотином та ароматизаторами ягід, фруктів та ментолу. Новітня технологія дозволяє повнолітнім користувачам споживати нікотин, не заважаючи людям навколо. Адже під час використання паучів немає диму, попелу* або неприємного запаху. 

  

На що звернути увагу при виборі VELO?  

Перше, що допоможе тобі зорієнтуватися у різноманітті продукції бренду — це каталог VELO на офіційному сайті. Там ти побачиш, що всі паучі поділені на три лінійки:   

 • MINI — це найзручніший формат для першого знайомства з VELO. Паучі з цієї лінійки упаковані у найкомпактнішу банку та завдяки невеликому розміру майже непомітні під час використання. «Подушечки» у цьому форматі мають міцність рівня medium.  
 • SLIM — паучі VELO для більш досвідчених користувачів. У кожній банці буде 20 штук з рівнем міцності strong та x-strong.  
 • REGULAR — для найдосвідченіших користувачів VELO найбільшого розміру. Вони підійдуть для досвідчених користувачів, які шукають максимального насичення нікотином.   

Як бачиш, паучі у лінійках розділені за розміром нікотинової «подушечки». Про те, скільки нікотину в VELO, тобі розкаже інше маркування — міцність конкретного виду паучів позначена крапками на упаковці. Далі ми розкажемо, як правильно їх читати. 

Що означають крапки на упаковці?  

Рівень міцності нікотинових паучів VELO позначається на кришці у вигляді крапок. Тому розібратись у питанні дуже просто.   

 • 2 крапки означають, що перед тобою паучі з міцністю medium. Якщо ти лише починаєш своє знайомство з продукцією VELO і не впевнений, яка міцність тобі підходить, радимо спробувати саме їх.  
 • 3 крапки свідчать, що перед тобою паучі з міцністю strong. Підходять для тих, хто готовий поступово збільшувати рівень насичення.   
 • 4 крапки — міцність х-strong. Паучі з підвищеним вмістом нікотину для досвідчених споживачів.  
 • 5 крапок — міцність ultra. Один із найміцніших рівнів насичення, лише для досвідчених споживачів нікотину.  
 • 6 крапок — найсильніший рівень міцності у лінійці VELO. Наразі він представлений лише одним продуктом — паучами Arctic Frost Max, які зʼявилися на українському ринку зовсім недавно.   

Як бачиш, безнікотинові паучі поки не представлені у лінійці VELO. Тому обирай міцність уважно, залежно від рівня нікотинової насиченості, який тебе цікавить.   

Скільки паучів в одному саше VELO?  

Кількість нікотинових паучів у банці стандартизована та залежить від розміру «подушечок». 20 штук у банці з паучами розміру MINI та SLIM і 18 «подушечок» для розміру REGULAR.   

Які смаки «подушечок» VELO бувають?  

Ти вже знаєш майже все про варіанти міцності та формати продуктів VELO. Можна повертатися до каталогу паучів та обирати смаки. Наразі паучі представлені у семи смаках:  

 • Berry Frost Medium Mini та Berry Frost X-Strong — яскраве поєднання лісових ягід із прохолодою свіжої м'яти та ментолу;  
 • Ice Cool Strong — виразний смак перцевої м'яти з освіжаючим післясмаком;  
 • Freeze X-Strong — поєднання екстремального смаку перцевої м'яти з прохолодою ментолу;  
 • Tropic Breeze Х-Strong — літнє поєднання тропічних фруктів;  
 • Urban Vibe Ultra — насичений смак журавлини;  
 • X-Freeze Ultra — вибухова свіжість ментолу;  
 • Arctic Frost Max — арктична свіжість ментолу.  

Придбати паучі VELO ти можеш на офіційному сайті. Саме там ти зможеш побачити найактуальніший асортимент продукції, дізнатися, скільки коштує упаковка, та зручно оформити доставку додому або до найближчого відділення «Нової пошти».  

* Цей продукт не виключає всіх ризиків і містить нікотин, що викликає залежність.  

новини від velo
09 / 07 / 2024
Як працювати без світла: поради по організації та коворкінги Києва 2024
В 2024 році Україна знову стикнулась з проблемою блекауту, де графіки відключення світла в Києві, Львові, Харкові та інших містах вкотре стали невіддільною частиною життя
20 / 06 / 2024
Що означають крапки на VELO: розповідаємо про маркування міцності
Раніше паучі мали 5 варіантів міцностей, а тепер їх 4. Щоб тобі було простіше зорієнтуватися у змінах, зазначаємо деталі у цьому матеріалі
29 / 04 / 2024
Що обрати замість VELO polar mint?
Прихильники м’ятних ароматів серед безтютюнової продукції раніше часто обирали паучі VELO polar mint, але зараз вони зняті з продажу.
25 / 04 / 2024
Що таке нікотинові паучі (подушечки)?
В цьому матеріалі розберемося, що таке нікотинові паучі, як ними користуватися та які переваги має цей продукт.