Як убезпечити себе на карантині вдома і менше виходити на вулицю

18+ Цей продукт містить нікотин і викликає залежність. Тільки для повнолітніх осіб, які споживають нікотин.

Переваги використання VELO вдома на карантині

Під час карантину ми намагаємося максимально себе убезпечити. Не виходимо без потреби на вулицю, носимо маску і рукавички, уникаємо близьких контактів з оточенням. Нікотинові паучі VELO стануть альтернативою для курців, яким потрібно виходити на вулицю для отримання нікотину, або які вимушені багато пересуватися містом. Що це таке і як паучі можуть стати у нагоді під час карантину — читайте в нашій статті.

Гігієнічно і просто – нікотинові паучі VELO

Не секрет, що віруси довгий час живуть на поверхнях. Дверні ручки, кнопки ліфта, гроші — все, до чого торкається хвора людина, може бути джерелом зараження.

Багато курців не можуть отримати нікотинове насичення вдома, адже часто у квартирі відсутній балкон або родині принципово не подобається неприємний сигаретний дим, який ще довго відчувається у приміщенні.

У такому випадку повнолітнім споживачам нікотину доводиться виходити на вулицю, попутно торкаючись поручнів, ручок і кнопок. А під час виїзду до міста шансів зібрати на руках або рукавичках вірус стає ще більше. Слідом, цими ж руками, людина бере сигарету і заносить його до організму.

Нікотинові паучі VELO не мають такої проблеми. Невеликі паучі розміщуються між верхньою губою і яснами, нікотин при цьому всмоктується у кров. Тож немає ніякого диму, попелу або неприємного запаху у приміщенні. Використовувати їх можна де завгодно — вдома, за кермом автівки, в будь-яких громадських місцях. Для цього навіть не потрібно знімати маску. Достатньо помити руки або обробити їх санітайзером, розмістити пауч між яснами і верхньою губою, а потім утилізувати його у спеціальний відсік, який знаходиться на упаковці. Паучі VELO ніяк не впливають на здоров'я оточуючих, не створюють неприємний запах і дим, тому отримувати нікотин можна навіть всередині квартири.

З чого складається VELO

VELO — нікотинові паучі без тютюну, що прийшли до нас зі скандинавських просторів. Продукт було винайдено у Швеції і він дуже поширений серед місцевого населення.

Самі паучі схожі на невелику подушечку — такі ж компактні й прямокутної форми. Серед складових нікотин, вода, сіль, мікрокристали целюлози, ароматизатори та підсолоджувачі.

VELO не містить тютюн, тому не залишає слідів на зубній емалі, не залишає неприємного запаху на руках та одязі, не доставляє ніякого дискомфорту оточенню. Більш того, більшість з них взагалі не помічають, що в даний момент ви отримуєте нікотинове насичення.

На українському ринку нікотинові подушечки VELO представлені в декількох смаках: ягідні, освіжаюча або крижана м'ята, тропічні фрукти. Продукт має кілька рівнів міцності, тому споживач легко підбирає ту, що йому підходить. Однак, якої б міцності сигарети ви не курили раніше, починати знайомство з паучами рекомендується з «одинички» — EASY.

новини від velo
09 / 07 / 2024
Як працювати без світла: поради по організації та коворкінги Києва 2024
В 2024 році Україна знову стикнулась з проблемою блекауту, де графіки відключення світла в Києві, Львові, Харкові та інших містах вкотре стали невіддільною частиною життя
20 / 06 / 2024
Що означають крапки на VELO: розповідаємо про маркування міцності
Раніше паучі мали 5 варіантів міцностей, а тепер їх 4. Щоб тобі було простіше зорієнтуватися у змінах, зазначаємо деталі у цьому матеріалі
29 / 04 / 2024
Що обрати замість VELO polar mint?
Прихильники м’ятних ароматів серед безтютюнової продукції раніше часто обирали паучі VELO polar mint, але зараз вони зняті з продажу.
25 / 04 / 2024
Що таке нікотинові паучі (подушечки)?
В цьому матеріалі розберемося, що таке нікотинові паучі, як ними користуватися та які переваги має цей продукт.