Як працювати без світла: поради по організації та коворкінги Києва 2024

18+ Цей продукт містить нікотин і викликає залежність. Тільки для повнолітніх осіб, які споживають нікотин.

 

В 2024 році Україна знову стикнулась з проблемою блекауту, де графіки відключення світла в Києві, Львові, Харкові та інших містах вкотре стали невіддільною частиною життя. Без гаджетів для роботи не обійтися і тепер все актуальнішим стає питання, як працювати без світла та живити електронні аксесуари.

блекаут

Якщо ти вже шукав (-ла) в інтернеті «коворкінг Київ», то ми підготували актуальну добірку безкоштовних воркплейсів для твоєї безперебійної роботи. Також в цій статті ти дізнаєшся про «подушечки» VELO  — альтернативний спосіб нікотинового насичення, для якого не потрібно використовувати додаткові пристрої та заряджати їх.

 

Організація роботи під час відключення світла

Що казати, відсутність світла в Україні вимагає бути винахідливим та прокачувати себе в ефективному тайм-менеджменті. Як організувати свою роботу в такі часи?

  • Підписатися на канали, де можна відстежувати графік відключення світла заздалегідь.
  • Актуалізувати наявність зарядних пристроїв та павербанків. Оптимальний варіант — це наявність зарядних станцій та безперебійника.
  • Слідкувати за рівнем заряду ноутбуків, телефонів та інших гаджетів. Не забувай заряджати павербанк відразу після включення світла. На усій техніці намагайся підтримувати заряд до відключення не менше 80-90%.
  • Не забудь подбати про стабільний домашній інтернет, адже під час відключення світла, він також не працює. Зараз є сучасні технології від провайдерів, які на деякий час можуть забезпечити наявність інтернету вдома. Читай нашу минулу статтю про блекаут, там ти знайдеш поради, як підготувати оселю до відключень світла та забезпечити себе інтернет-зв’язком.
блекаут девайси

Якщо ти користуєшся гаджетами для нагрівання нікотиновмісних продуктів, то також не забувай їх заряджати вчасно. А якщо ти взагалі не хочеш залежати від постійного заряджання, то на допомогу прийдуть паучі VELO без диму* та без попелу*, адже для їх використання не потрібні додаткові пристрої. Пауч не містить тютюну і не виділяє запаху** під час нікотинового насичення. Тому ти сміливо можеш використовувати їх вдома або ж у приміщеннях***: закладах, коворкінгах, офісах.

Що робити, якщо не було можливості вчасно зарядити свою техніку перед відключенням світла? Або ж ти не маєш вдома станцій підзарядки чи павербанків. В місті зараз продовжують працювати центри незламності, наприклад, на АЗК, де можна підзарядитися, а також придбати VELO. А ще у будь-якому ТЦ є світло і WI-FI, тому можна завітати туди і попрацювати в закладі за чашкою кави чи замовити бізнес-ланч.

Ще один варіант для роботи без світла — безкоштовний coworking Київ, де є укриття, резервне живлення та інтернет. Користуйся нашою добіркою для м. Київ:

  • Енерджі-хаб на 2 поверсі ТРЦ Dream Yellow, Оболонський проспект, 1-Б.
  • Energy Space в ТРЦ «РайОN», вул. Миколи Лаврухіна, 4.
  • Автоковоркінг від «Сільпо», вул. Березнева, 12-А.
  • «Незламний хаб» в ТЦ «Епіцентр», проспект Степана Бандери, 11-А.
  • «Пункт незламності» в River Mall, вул Дніпровська набережна, 12.

 

ковркінг київ

Тепер ти знаєш, як працювати без світла з комфортом і при цьому не перейматися, як отримувати нікотинове насичення разом з паучами VELO.

 

Спрощуємо наслідки блекауту разом з VELO

Відключення світла вимагають адаптації до нових умов праці. Як добре, що офіційний сайт VELO працює 24/7 і дає можливість замовити «подушечки», коли зручно з безкоштовною доставкою по всій Україні сервісом «Нова пошта»****.

Також точки продажу VELO чи фірмові магазини дають змогу купити паучі офлайн за актуальною ціною. Знаходь зручну адресу поруч з домом чи роботою на мапі VELO.

Блекаут не страшний, якщо до нього підготуватися заздалегідь.

 

* Цей продукт не виключає всі ризики та містить нікотин, що викликає залежність.

** Мається на увазі без смол, похідних від тютюну. Цей продукт не виключає усіх ризиків, містить нікотин, що викликає залежність.

*** Якщо немає обмежень, встановлених цими закладами, коворкінгами або перевізниками.

**** У зв’язку із військовою агресією російської федерації проти України, що стало підставою введення воєнного стану, продаж здійснюється по всій території України, за виключенням тимчасово окупованих територій.

новини від velo
09 / 07 / 2024
Як працювати без світла: поради по організації та коворкінги Києва 2024
В 2024 році Україна знову стикнулась з проблемою блекауту, де графіки відключення світла в Києві, Львові, Харкові та інших містах вкотре стали невіддільною частиною життя
20 / 06 / 2024
Що означають крапки на VELO: розповідаємо про маркування міцності
Раніше паучі мали 5 варіантів міцностей, а тепер їх 4. Щоб тобі було простіше зорієнтуватися у змінах, зазначаємо деталі у цьому матеріалі
29 / 04 / 2024
Що обрати замість VELO polar mint?
Прихильники м’ятних ароматів серед безтютюнової продукції раніше часто обирали паучі VELO polar mint, але зараз вони зняті з продажу.
25 / 04 / 2024
Що таке нікотинові паучі (подушечки)?
В цьому матеріалі розберемося, що таке нікотинові паучі, як ними користуватися та які переваги має цей продукт.