Умови спеціальної пропозиції «Замовляй 2 банки VELO та отримуй баночку VELO Blushy Berry з новим смаком у подарунок»

(надалі – «Спеціальна пропозиція»)

Замовником Спеціальної пропозиції є Товариство з обмеженою відповідальністю «Бритіш Американ Тобакко Сейлз Енд Маркетинг Україна» (далі — «Замовник»), місцезнаходження якого: Україна, 01014, м. Київ, вул. Болсуновська, 13-15.

Виконавцем Спеціальної пропозиції є Товариство з обмеженою відповідальністю «Хіт-Трейд» (надалі – «Виконавець»), місцезнаходження якого: 65005, м. Одеса, вул. Бугаївська, буд. 35.

У зв’язку із військовою агресією російської федерації проти України, що стало підставою введення воєнного стану, пропозиція проводиться по всій території України, за виключенням тимчасово окупованих територій.

Спеціальна пропозиція діє з 01.07.2024 року до 31.07.2024 року.

Спеціальна пропозиція діє на веб-ресурсах: https://go-velo.com.ua та https://myogo.com.ua.

  • Спеціальна пропозиція діє тільки для повнолітніх споживачів нікотиновмісної продукції (надалі – «Споживач»);
  • Спеціальною пропозицією Споживач може скористатися 10 разів протягом періоду її дії.
  • Під спеціальною пропозицією мається на увазі: можливість купівлі двох товарів будь-якого смаку та міцності нікотиновмісних подушечок VELO, Споживач має можливість отримати третій товар у чеку нікотиновмісні подушечки VELO Blushy Berry в подарунок.

Деталі щодо Спеціальних пропозиції в межах активності дізнавайся у продавців-консультантів або за безкоштовним номером служби підтримки 6006. Тільки для повнолітніх Споживачів нікотину.

Спеціальна пропозиція не діє одночасно з іншими спеціальними пропозиціями, доступними на веб-ресурсі https://go-velo.com.ua/.