Правила розіграшу «Вигравай призи з VELO»

  1. Загальні положення.

1.1. Розіграш «Вигравай призи з VELO» (далі – Розіграш) проводиться ТОВ «Бритіш Американ Тобакко Сейлз Енд Маркетинг Україна» (код ЄДРПОУ 40102602), адреса: 01014, м. Київ, вул. Болсуновська, 13-15 (далі – Організатор).

1.2. Виконавцем розіграшу «Вигравай призи з VELO» є Товариство з обмеженою відповідальністю «О2ПР» (код ЄДРПОУ 36629863), адреса: 03048, м. Київ, вул. Івана Пулюя, буд. 5 літ. А, (далі – Виконавець).

1.3. Блогером (Блогерами) для цього Розіграшу є:

1.3.1. Для цілей проведення Розіграшу в сторі відповідно до п. 4.1.1.: @sashakorost, @olia_chu, @lionilal, @tallertv, @ms.dotsenko_s, @sokolovskyi.m, @gonkovskiy, @verapasko, @vita.bulanaya, @s.nikitiuk, @forsyuk_roma, @vanyakryshtal, @svechkorenko, @o_kramar, @koval__i.

1.3.2. Для цілей проведення Розіграшу в пості відповідно до п. 4.1.2.: @sashakorost, @olia_chu, @lionilal, @tallertv, @ms.dotsenko_s, @gonkovskiy, @verapasko, @vita.bulanaya, @s.nikitiuk, @vanyakryshtal, @svechkorenko, @o_kramar, @koval__i.

  1. Умови проведення Розіграшу.

2.1. Розіграш оголошується у період з 19.11.2020 р. по 29.12.2020 р. на сторінках Блогерів в Instagram.

2.2. Строк проведення Розіграшу:

2.2.1. для цілей проведення Розіграшу в сторі: 24 (двадцять чотири) години з моменту публікації сторі з анонсом Розіграшу на сторінках у Блогерів, зазначених у п. 1.3.1.;

2.2.2. для цілей проведення Розіграшу в пості: 10 (десять) днів з моменту публікації посту з анонсом Розіграшу на сторінках Блогерів, зазначених у п. 1.3.2.

2.3. Дати проведення Розіграшу зазначаються в сторі/пості з анонсом Розіграшу на сторінках Блогерів відповідно до Строку проведення Розіграшу, зазначеного в п. 2.2.

2.4. Розіграш проводиться Організатором на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій та території проведення ООС (далі – Територія проведення Розіграшу), у мережі Інтернет, зокрема, у соціальній мережі Instagram.

2.5. Розіграш проводиться з метою популяризації продукції, що випускається під торговельною маркою “VELO”.

  1. Вимоги до учасників Розіграшу.

3.1. Учасником Розіграшу вважається особа, яка відповідає вимогам п. 3 цих Правил та належним чином виконала всі вимоги цих Правил.

3.2. До участі в  Розіграші запрошуються особи від 18 років, які проживають на Території проведення Розіграшу, та є користувачами Інтернету. Вік визначається станом на дату початку Розіграшу.

3.3. Учасниками Розіграшу не визнаються та не можуть бути такі особи незалежно від виконання ними умов цих Правил:

3.3.1. Працівники Організатора/Виконавця Розіграшу й будь-яких інших осіб, які беруть участь у підготовці та проведенні Розіграшу, їхні діти та родичі.

3.3.2. Особи віком до 18 років, обмежено дієздатні та недієздатні особи.

3.4. Учасники Розіграшу під час участі в Розіграші зобов’язуються:

3.4.1. Дотримуватися вимог цих Правил та норм чинного законодавства України.

3.4.2. Вказувати повні, коректні та достовірні відомості, що вимагаються згідно з цими Правилами.

3.4.3. Свідомо не завдавати незручностей та не чинити перешкод іншим учасникам Розіграшу.

3.4.4. Не чинити дій, що ставлять під сумнів правомірність участі такого учасника в Розіграші.

3.5. Беручи участь в Розіграші, учасник Розіграшу погоджується та підтверджує факт ознайомлення й повної згоди з цими Правилами.

3.6. Надання учасником Розіграшу недостовірних/некоректних даних, вказаних для участі в Розіграші, зокрема щодо його віку, засобів зв’язку з таким учасником Розіграшу, звільняє Організатора та Виконавця від обов’язку вручити подарунок Розіграшу, і такий учасник Розіграшу втрачає право на отримання подарунка Розіграшу.

3.7.  Організатор залишає за собою право відсторонити від участі в Розіграші учасників Розіграшу, які порушили обов’язки, передбачені в цих Правилах, не надали на запит Організатора або Виконавця документів, що підтверджують вік, довідки про присвоєння РНОКПП.

3.8. Учасник Розіграшу, що не виконує/неналежно виконує умови цих Правил, втрачає право на подальшу участь в Розіграші.

  1. Умови участі в Розіграші.

4.1. Для участі в Розіграші необхідно протягом Строку проведення Розіграшу, зазначеному в п. 2.2, виконати такі завдання Розіграшу:

4.1.1. для цілей проведення Розіграшу в сторі:

- бути підписаним на офіційну сторінку бренду VELO @velo_pouches_ua (https://instagram.com/velo_pouches_ua?igshid=1vqtotqgl8b5p) в Instagram;

- натиснути на «+» в сторі з анонсом Розіграшу на сторінках Блогерів, зазначених у п. 1.3.1.
4.1.2. для цілей проведення Розіграшу в пості:

- бути підписаним на офіційну сторінку бренду VELO @velo_pouches_ua (https://instagram.com/velo_pouches_ua?igshid=1vqtotqgl8b5p) в Instagram;

- позначити (тегнути) одного друга, повнолітнього споживача тютюну та нікотину, у Коментарях в  пості з анонсом Розіграшу на особистих сторінках Блогерів, зазначених у п. 1.3.2.

- поставити лайки на останніх 3 (трьох) постах на сторінці @velo_pouches_ua у мережі Instagram.

4.2. Вимоги до Коментарів:

4.2.1. Мають бути створеними особисто учасником Розіграшу.

4.2.2. Не можуть містити обрáз та інформації із закликами до воєнних дій чи сепаратизму, зображення або заклики, що пропагують повалення влади в Україні або проведення військових дій; містити зображення/імітацію державних символів (герб, прапор) будь-яких держав/невизнаних держав/республік тощо, будь-яких угруповань/об’єднань/партій/організацій тощо.

4.2.3. Не повинні містити ненормативної лексики.

4.2.4. Не повинні містити графічної або текстової інформації з погрозами чи обрáзами інших осіб або такої, що принижує людську честь та гідність, розпалює расову, національну, статеву, майнову, політичну, релігійну та/або будь-яку іншу ворожнечу й нетерпимість.

4.2.5. Не повинні мати ознак реклами третіх осіб, в тому числі прихованої, та/або містити торговельних марок/логотипів третіх осіб.

4.2.6. Не повинні містити ознак та/або елементів еротики чи порнографії.

4.2.7. Мають відповідати вимогам законодавства України, в тому числі не повинні містити закликів до дій, які можуть завдати шкоди іншим особам або майну.

4.3. Коментарі, які не відповідають хоча б одній із вищенаведених вимог та/або іншим вимогам цих Правил, до участі у Розіграші не допускаються.

4.4. Протягом Строку проведення Розіграшу, передбаченого в п. 2.2.2., учасник Розіграшу має право створити та розмістити в мережі Instagram 1 (один) Коментар під постом з анонсом Розіграшу.

  1. Дата Розіграшу та подарунки.

5.1. У період з 19.11.2020 р. по 29.12.2020 р. по завершенню Строку проведення Розіграшу відповідно до п. 2.2.1 на сторінках Блогерів, зазначених у п.1.3.1.:

5.1.1.розіграш 1 (однієї) безпровідної колонки та 3 (трьох) банок VELO для 1 (одного) переможця, обраного Блогером;

5.1.2. розіграш 2 (двох) наборів, що містять по 3 (три) банки VELO*, для 2 (двох) переможців, обраних Блогером.

(*отримання у якості подарунка продукції VELO не повинно розглядатися Переможцем у якості заохочення до початку його використання.)

5.2. у період з 19.11.2020 р. по 29.12.2020 р. по завершенню Строку проведення Розіграшу відповідно до п. 2.2.2 на сторінках Блогерів, зазначених у п. 1.3.2.:

5.2.1. розіграш 1 (однієї) пари безпровідних навушників та 3 (трьох) банок VELO* для 1 (одного) переможця , визначеного Блогером за допомогою онлайн-рандомайзеру.

(*отримання у якості подарунка продукції VELO не повинно розглядатися Переможцем у якості заохочення до початку його використання.)

5.3. Кількість подарунків Розіграшу обмежена і складає зазначену вище кількість. Грошові еквіваленти подарунків не вручаються.

5.4. Фонд подарунків Розіграшу створюється за рахунок коштів Організатора Розіграшу і використовується виключно для надання подарунків Розіграшу переможцям Розіграшу.

  1. Порядок визначення переможців та вручення подарунків Розіграшу.

6.1. Переможець Розіграшу - це учасник Розіграшу, який отримав право на отримання Подарунку Розіграшу.

6.2. Визначення переможців Розіграшу відбувається за рішенням Блогера.

6.3. Розіграш буде проведено до 29.12.2020 року у Строк проведення Розіграшу, що зазначений в п. 2.2.

6.4. Результати визначення Переможців Розіграшу є остаточними й оскарженню не підлягають.

6.5. Інформування Переможців Розіграшу буде здійснено в соціальних мережах.

6.6. Оголошення переможців здійснюється шляхом публікації імен переможців Розіграшу, під якими вони зареєстровані в мережі Instagram, на офіційній сторінці VELO @velo_pouches_ua.

6.7. Беручи участь у Розіграші, учасник Розіграшу надає Організатору дозвіл на використання його прізвища, ім’я та по батькові, імені користувача, під яким він зареєстрований у мережі Instagram, фото користувача шляхом оголошення такого імені користувача на сторінці @velo_pouches_ua на території всього світу. Учасник також надає Організатору та третім особам – підрядникам Організатора дозвіл на публічний показ, відтворення, розповсюдження в будь-який спосіб його імені користувача, під яким він зареєстрований у мережі Instagram, його фото, з метою виконання умов Розіграшу та з метою рекламування Розіграшу і діяльності Розіграшу й таких третіх осіб. Надання такої згоди та гарантій розглядається в розумінні ст. 296 Цивільного кодексу України та статті 8 Закону України «Про рекламу». Зазначені в пункті 6.7. дозволи на використання імені учасника надаються без обмеження по строку.

6.7. Переможець Розіграшу у строк, повідомлений Організатором/Виконавцем, повинен надати копію/фото документу, що підтверджує вік та особу Переможця, а також копію/фото довідки про присвоєння РНОКПП.

6.8. У випадку неотримання відповіді та запитуваних даних від Переможця Розіграшу протягом 24 годин, Організатор залишає за собою право вибрати серед Учасників іншого Переможця у спосіб, визначений цими Правилами або розпорядитися подарунком на власний розсуд.

6.9. Надання учасником Розіграшу недостовірних/некоректних даних для участі в Розіграші, в тому числі щодо засобів зв’язку з таким учасником Розіграшу та/або ненадання / надання недостовірних документів, передбачених п.6.7 цих Правил, звільняє Організатора та Виконавця від обов’язку надати подарунок Розіграшу, і такий учасник Розіграшу втрачає право на отримання подарунка Розіграшу.

6.10. Доставка подарунків Розіграшу здійснюється ТОВ «Нова Пошта» в межах Території проведення Розіграшу на адресу відділення «Нової Пошти», вказану учасником Розіграшу.

  1. Інформування щодо Правил Розіграшу.

7.1. Інформування щодо цих Правил Розіграшу здійснюється на офіційному сайті Організатора www.go-velo.com.ua, з розміщенням посилання на сторінці www.instagram.com/velo_pouches_ua.

7.2. Правила Розіграшу можуть бути змінені та/або доповнені Організатором Розіграшу протягом всього періоду проведення Розіграшу. Зміни та/або доповнення Правил розіграшу можливі лише, в разі їх оприлюднення в порядку, що визначений для інформування щодо умов Розіграшу. Такі зміни і/або доповнення набувають чинності з моменту їх публікації.

  1. Загальні умови Розіграшу.

8.1. Участь у Розіграші автоматично означає факт ознайомлення й повну та безумовну згоду учасника Розіграшу з цими Правилами. Порушення учасником правил Розіграшу або відмова учасника Розіграшу від належного виконання цих Правил вважається відмовою учасника від участі в Розіграші та отримання подарунка Розіграшу, при цьому така особа не має права на одержання будь-якої компенсації від Організатора/Виконавця.

8.2. Беручи участь в Розіграші, кожен учасник тим самим підтверджує свою згоду на передачу, збір, обробку й використання його персональних даних. Персональні дані учасників Розіграшу будуть використовуватися виключно Виконавцем/Організатором або уповноваженими ними особами з дотриманням необхідних заходів конфіденційності і захисту персональних даних та виключно у зв’язку з проведенням Розіграшу і не будуть надаватись жодним третім особам для цілей, не пов’язаних із цим Розіграшем. Щодо всіх персональних даних, наданих учасниками Розіграшу, Виконавцем/Організатором або уповноваженими ними особами будуть вживатись заходи щодо забезпечення безпеки персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

8.3. Організатор/Виконавець, а також залучені ними треті особи не несуть відповідальності в разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни в законодавстві, що діє на Території проведення Розіграшу, інші непідвладні контролю з боку Організатора/Виконавця, а також залучених ними третіх осіб обставини, внаслідок яких проведення Розіграшу або доставка подарунків Розіграшу стало неможливим.

8.5. Ці Правила можуть бути змінені та/або доповнені Організатором як до, так і після початку Розіграшу.

8.6. Організатор/Виконавець не несе відповідальності за:

8.6.1. Неознайомлення з цими Правилами.

8.6.2. Організатор/Виконавець на власний розсуд можуть заборонити подальшу участь у Розіграші будь-якій особі, яка порушує ці Правила або не відповідає критеріям участі, наведеним у цих Правилах.

8.7. Якщо з будь-якої причини будь-який аспект Розіграшу не може проводитися так, як це заплановано, включаючи причини, викликані зараженням комп'ютерними вірусами, несправностями в мережі Інтернет, дефектами, маніпуляціями, несанкціонованим втручанням, фальсифікацією, технічними неполадками або будь-якою іншою причиною, неконтрольованою Організатором/Виконавцем, яка спотворює або втручається у виконання, безпеку, чесність, цілісність чи належне проведення Розіграшу, Організатор/Виконавець може на власний розсуд анулювати, припинити, змінити або тимчасово зупинити проведення Розіграшу.

8.8. Організатор/Виконавець має право залучати третіх осіб для повного або часткового проведення Розіграшу.

8.9. Організатор/Виконавець Розіграшу не бере участі у вирішенні суперечок щодо можливостей участі у Розіграші будь-кого з учасників Розіграшу.

8.10. Цей Розіграш не є лотереєю, азартною грою або послугою в галузі грального бізнесу.

8.11. Терміни, що використовуються в цих Правилах, належать виключно до цього Розіграшу. У разі виникнення ситуації, що пр

ипускає неоднозначне тлумачення цих Правил, будь-яких спірних питань та/або питань, не врегульованих цими Правилами, рішення ухвалюється Організатором.

8.12. Всі відносини, що стосуються проведення Розіграшу, регулюються на основі чинного законодавства України. При цьому в ситуації, що допускає неоднозначне тлумачення цих Правил, і при не врегульованих Правилами спірних питаннях остаточне рішення ухвалюється Організатором. Рішення Організатора з усіх питань, пов'язаних із проведенням Розіграшу, є остаточними і не підлягають перегляду. Результати Розіграшу не підлягають перегляду.

8.13. Нарахування, утримання та перерахування до бюджету податків з вартості подарунків Розіграшу здійснюються відповідно до чинного законодавства України Виконавцем Розіграшу.

8.14. Всі питання, прямо не врегульовані в цих Правилах, регулюються на основі чинного законодавства України.

8.15. Відповідальними особами за проведення Розіграшу є Організатор/Виконавець. Мережа Instagram не несе відповідальності за цю Розіграшу. Розіграш не спонсорується, не рекомендується і не керується зі сторони Instagram.