Умови спеціальної пропозиції 20%VELO ЗНИЖКА НА ПЕРШЕ ЗАМОВЛЕННЯ

(надалі – «спеціальна пропозиція»)

Замовником Спеціальної пропозиції є Товариство з обмеженою відповідальністю «Бритіш Американ Тобакко Сейлз Енд Маркетинг Україна» (далі — «Замовник»), місцезнаходження якого: Україна, 01014, м. Київ, вул. Болсуновська, 13-15.

Виконавцем Спеціальної пропозиції є Товариство з обмеженою відповідальністю «Хіт-Трейд» (надалі – «Виконавець»), місцезнаходження якого: 65005, м. Одеса, вул. Бугаївська, буд. 35.

У зв’язку із військовою агресією російської федерації проти України, що стало підставою введення воєнного стану, пропозиція проводиться по всій території України, за виключенням тимчасово окупованих територій.

Спеціальна пропозиція діє з 15 квітня 2024 року до 01 вересня 2024 року.

Спеціальна пропозиція діє виключно на веб-ресурсі https://go-velo.com.ua/ (надалі  – Сайт) із застосуванням промокоду, що розміщений на Сайті. Промокод – це унікальна комбінація символів, завдяки якій споживач може отримати знижку. Спеціальна пропозиція діє тільки при умові зазначення промокоду при оформленні замовлення в особистому кабінеті на Сайті.

 

  • Спеціальна пропозиція діє тільки для повнолітніх споживачів нікотиновмісної продукції (надалі – «споживач»); пропозицією можна скористатись лише один раз.
  • Під спеціальною пропозицією мається на увазі можливість купівлі споживачем двох одиниць нікотиновмісних подушечок VELO на Сайті зі знижкою у розмірі 20 відсотків. Спеціальна пропозиція застосовується за умови, якщо такий споживач до початку її дії не купував нікотиновмісні подушечки Velo на Сайті. Знижка застосовується лише на передбачений цією спеціальною пропозицією асортимент та виключно до перших двох обраних та доданих споживачем товарів VELO у замовленні.
  • Спеціальна пропозиція поширюється лише наступний асортимент нікотиновмісних подушечок: VELO CITRUS FROST Х-STRONGVELO GROOVY GRAPE Х-STRONG VELO BERRY FROST X-STRONG VELO FREEZE X-STRONG VELO ICE COOL STRONG VELO TROPIC BREEZE Х-STRONG.

Деталі щодо Спеціальних пропозиції в межах активності дізнавайтеся у продавців-консультантів або за безкоштовним номером служби підтримки 6006. Тільки для повнолітніх.

Привет! Рады тебя видеть!

Маленький вопрос прежде чем перейти к содержанию нашего сайта:
Ты старше 18 лет и потребляешь табак или никотин?

Доступ на сайт разрешен только лицам старше 18 лет, которые являются потребителями табачных или никотиносодержащей изделий.

18+ Этот сайт содержит информацию о Никотиносодержащие продукты

VELO MINI
Самый удобный формат
для знакомства с VELO
Компактные паучи и банка
Фруктовые вкусы – Berry Frost
и Tropic Breeze
20 паучей в банке
Крепость:
MEDIUM
ФОРМАТ ПАУЧЕЙ:
MINI
SLIM
REGULAR
VELO SLIM
Паучи для более опытных
пользователей VELO
Разнообразные вкусы –
Ice Cool, Berry Frost, Tropic Breeze и Freeze
20 никотиновых паучей в банке
Крепость:
STRONG
X-STRONG
ФОРМАТ ПАУЧЕЙ:
MINI
SLIM
REGULAR
VELO REGULAR
Для самых опытных
пользователей VELO
Насыщенный Urban Vibe
со вкусом клюквы и X-Freeze со вкусом взрывного ментола
18 никотиновых паучей в банке
Крепость:
ULTRA
ФОРМАТ ПАУЧЕЙ:
MINI
SLIM
REGULAR

18+ ЭТОТ ПРОДУКТ СОДЕРЖИТ НИКОТИН И ВЫЗЫВАЕТ ЗАВИСИМОСТЬ
ТОЛЬКО ДЛЯ СОВЕРШЕННОЛЕТНИХ ЛИЦ, ПОТРЕБЛЯЮЩИХ НИКОТИН