Умови спеціальної пропозиції 20%VELO ЗНИЖКА НА ПЕРШЕ ЗАМОВЛЕННЯ

(надалі – «спеціальна пропозиція»)

Замовником Спеціальної пропозиції є Товариство з обмеженою відповідальністю «Бритіш Американ Тобакко Сейлз Енд Маркетинг Україна» (далі — «Замовник»), місцезнаходження якого: Україна, 01014, м. Київ, вул. Болсуновська, 13-15.

Виконавцем Спеціальної пропозиції є Товариство з обмеженою відповідальністю «Хіт-Трейд» (надалі – «Виконавець»), місцезнаходження якого: 65005, м. Одеса, вул. Бугаївська, буд. 35.

У зв’язку із військовою агресією російської федерації проти України, що стало підставою введення воєнного стану, пропозиція проводиться по всій території України, за виключенням тимчасово окупованих територій.

Спеціальна пропозиція діє з 15 квітня 2024 року до 01 вересня 2024 року.

Спеціальна пропозиція діє виключно на веб-ресурсі https://go-velo.com.ua/ (надалі  – Сайт) із застосуванням промокоду, що розміщений на Сайті. Промокод – це унікальна комбінація символів, завдяки якій споживач може отримати знижку. Спеціальна пропозиція діє тільки при умові зазначення промокоду при оформленні замовлення в особистому кабінеті на Сайті.

 

  • Спеціальна пропозиція діє тільки для повнолітніх споживачів нікотиновмісної продукції (надалі – «споживач»); пропозицією можна скористатись лише один раз.
  • Під спеціальною пропозицією мається на увазі можливість купівлі споживачем двох одиниць нікотиновмісних подушечок VELO на Сайті зі знижкою у розмірі 20 відсотків. Спеціальна пропозиція застосовується за умови, якщо такий споживач до початку її дії не купував нікотиновмісні подушечки Velo на Сайті. Знижка застосовується лише на передбачений цією спеціальною пропозицією асортимент та виключно до перших двох обраних та доданих споживачем товарів VELO у замовленні.
  • Спеціальна пропозиція поширюється лише наступний асортимент нікотиновмісних подушечок: VELO CITRUS FROST Х-STRONGVELO GROOVY GRAPE Х-STRONG VELO BERRY FROST X-STRONG VELO FREEZE X-STRONG VELO ICE COOL STRONG VELO TROPIC BREEZE Х-STRONG.

Деталі щодо Спеціальних пропозиції в межах активності дізнавайтеся у продавців-консультантів або за безкоштовним номером служби підтримки 6006. Тільки для повнолітніх.

Привіт! Раді тебе бачити!

Маленьке питання перш ніж перейти до змісту нашого сайту:
Ти старше 18 років і споживаєш тютюн або нікотин?

Доступ на сайт дозволений тільки особам старше 18 років, які є споживачами тютюнових або нікотиновмісних виробів.

18+ Цей веб-сайт містить інформацію про нікотиновмісні продукти

VELO MINI
Найзручніший формат
для знайомства з VELO
Компактні паучі та банка
Фруктові смаки – Berry Frost
та Tropic Breeze
20 паучів у банці
Міцність:
MEDIUM
ФОРМАТ ПАУЧІВ:
MINI
SLIM
REGULAR
VELO SLIM
Паучі для більш досвідчених
користувачів VELO
Різноманітні смаки –
Ice Cool, Berry Frost, Tropic Breeze та Freeze
20 нікотинових паучів у банці
Міцність:
STRONG
X-STRONG
ФОРМАТ ПАУЧІВ:
MINI
SLIM
REGULAR
VELO REGULAR
Для найдосвідченіших
споживачів VELO
Насичений Urban Vibe зі смаком журавлини та X-Freeze зі смаком вибухового ментолу
18 нікотинових паучів у банці
Міцність:
ULTRA
ФОРМАТ ПАУЧІВ:
MINI
SLIM
REGULAR

18+ ЦЕЙ ПРОДУКТ МІСТИТЬ НІКОТИН ТА ВИКЛИКАЄ ЗАЛЕЖНІСТЬ
ТІЛЬКИ ДЛЯ ПОВНОЛІТНІХ ОСІБ, ЯКІ СПОЖИВАЮТЬ НІКОТИН