velo-triangle

5 лайфхаків, про які знають тільки затяті мандрівники

Кращі рішення завжди приходять із досвідом, коли на власних помилках розумієш, що потрібно змінити, щоби спланувати ідеальну подорож. Але поради від досвідчених мандрівників можуть заощадити час у цьому питанні. Наприклад, ви відразу можете дізнатися такі лайфхаки:

Лайфхак № 1: Гардероб має бути універсальним

З кожною поїздкою приходить розуміння, що потрібно брати із собою якомога менше речей. Головне — щоби вони всі пасували одна до одної. Наприклад, улюблену сорочку варто брати тільки в тому випадку, якщо вона підходить до всього взуття й нижньої частини одягу, до рюкзака й головного убору. Інакше, ризикуєте опинитися в ситуації, коли речей багато, а одягнути нічого.

Лайфхак № 2: Завжди беріть дощовик

Ніколи не знаєш, у який момент погода зіпсується, навіть якщо прогноз на наступний тиждень у цій країні обіцяє сонце. А носити парасолю в руках весь день незручно, особливо, якщо за спиною рюкзак із речами. Краще рішення — це дощовик, який захистить від дощу і вас, і ваші речі. Руки залишаються вільними й можна далі спокійно гуляти містом.

Лайфхак № 3: В аптечці має бути все

У перших кількох поїздках аптечка збирається з думками, що вам немає сенсу брати з собою протизастудні таблетки влітку, а алергії також ні на що немає. Але, краще возити із собою пігулки даремно, ніж опинитися в ситуації, коли їх не вистачає. Завжди беріть знеболювальні, протизапальні й таблетки від отруєння. А ще — багато пластиру.

Лайфхак № 4: Хостел — це не завжди вигідно

Коли компанія недосвідчених мандрівників намагається заощадити, то в новому місті вони одразу шукають хостел. А люди з досвідом у бюджетних поїздках знають, що коли вас багато, то краще орендувати квартиру. Порівняйте ціни на хостел за ніч для 4 осіб і ціни на квартири з 4 спальними місцями. Ви здивуєтеся, наскільки різниця може бути несуттєвою. Проте зручності відчутні: власна кухня, душ і особистий простір.

Лайфхак № 5: Альтернатива курінню сигарет

Ті, хто часто подорожують, знають — постійне перебування в дорозі вимотує. Як би ти не любив дорогу, після ночі в автобусі все ще хочеться спати, а очікування в аеропорту набридає. Особливо, коли кава коштує вдвічі дорожче, ніж за межами аеропорту, і навіть покурити ніде. Тому набагато зручніше взяти із собою нікотинові паучі VELO, ніж сигарети. Крім того, нікотинові паучі займають менше місця в рюкзаку.

А про які лайфхаки ви дізналися після подорожей?

наступний пост попередній пост

Привіт! Раді тебе бачити!

Маленьке питання перш ніж перейти до змісту нашого сайту:
Ти старше 18 років і споживаєш тютюн або нікотин?

Доступ на сайт дозволений тільки особам старше 18 років, які є споживачами тютюнових або нікотиновмісних виробів.

18+ Цей веб-сайт містить інформацію про нікотиновмісні продукти

VELO MINI
Найзручніший формат
для знайомства з VELO
Компактні паучі та банка
Фруктові смаки – Berry Frost
та Tropic Breeze
20 паучів у банці
Міцність:
MEDIUM
ФОРМАТ ПАУЧІВ:
MINI
SLIM
REGULAR
VELO SLIM
Паучі для більш досвідчених
користувачів VELO
Різноманітні смаки –
Ice Cool, Berry Frost, Tropic Breeze та Freeze
20 нікотинових паучів у банці
Міцність:
STRONG
X-STRONG
ФОРМАТ ПАУЧІВ:
MINI
SLIM
REGULAR
VELO REGULAR
Для найдосвідченіших
споживачів VELO
Насичений Urban Vibe зі смаком журавлини та X-Freeze зі смаком вибухового ментолу
18 нікотинових паучів у банці
Міцність:
ULTRA
ФОРМАТ ПАУЧІВ:
MINI
SLIM
REGULAR

18+ ЦЕЙ ПРОДУКТ МІСТИТЬ НІКОТИН ТА ВИКЛИКАЄ ЗАЛЕЖНІСТЬ
ТІЛЬКИ ДЛЯ ПОВНОЛІТНІХ ОСІБ, ЯКІ СПОЖИВАЮТЬ НІКОТИН