velo-triangle

5 простих ідей для онлайн-тімбілдингу

Розповідаємо, як комунікувати з командою на відстані.  

У часи пандемії для багатьох із нас робота перейшла в онлайн-режим. Та це не означає, що варто відмовлятися від звичних посиденьок з командою. Навпаки — можна провести тімбілдинг віддалено і навіть відкрити для себе неочікувані переваги такого формату.  

По-перше, не варто витрачати час на логістику і дорогу до місця зустрічі, що актуально, коли команда розпорошена по різних кутках країни, а то і світу. По-друге, це ще й суттєво економить бюджет. По-третє, онлайн-івенти — це новий і цікавий досвід для команди, де всі учасники можуть бути більш залучені, а згодом перенесуть цей досвід на роботу.  

Тому ми вирішили зібрати 5 цікавих ідей для онлайн-тімбілдингу, які не потребують складної організації, а тому їх можна задіяти як для невеликої компанії, так і просто під час зустрічей з друзями. Головне — пам’ятай, що паучі VELO можна використовувати будь-де, тому не потрібно робити перерв і відриватися від процесу, а отже, ти не пропустиш найцікавішого.  

 

ОНЛАЙН-КВІЗ  

Квіз — це інтелектуальна вікторина. Усе частіше в Україні такі проводять в пабах або інших закладах, де можуть збиратися компанії і разом відповідати на питання, розв’язувати цікаві завдання та головоломки. Звісно ж, змагаючись між собою.  

 

Втім, квіз так само легко можна організувати і на відстані. Тим паче, сьогодні існує безліч додатків, куди просто потрібно закласти питання — а далі система сама все зробить. Крім того, можна використовувати для відповідей і анонімності звичні Google-форми або окремі кімнати в Zoom.  

Щодо питань, то все залежить від теми тімбілдингу. Можна позмагатися у знанні улюбленої музики чи серіалів, або ж просто згадати цікаві історії з життя команди. Тоді буде можливість додати у квіз спільні фото і цікавинки, перетворивши дружні посиденьки на оригінальний інтерактив.  

 

МАФІЯ  

Правила «Мафії» дуже прості та не вимагають, аби всі гравці сиділи поруч. Будувати плани, підозрювати та викривати злочинців цілком реально й онлайн. Тим паче в Zoom є спеціальні функції, коли у кожного з гравців є своя кімната, аби жоден мешканець передчасно не викрив, хто ж мафія.  

Або ж можна скористатися спеціальним сервісом для онлайн-мафії, яких сьогодні достатньо.  

 

ОНЛАЙН-ВЕЧІРКА  

Саме так, онлайн-вечірка. Такий формат часто застосовували музиканти з усього світу під час локдауну. Організувати її нескладно. Спершу обираємо виконавця, на концерт якого ви так давно мріяли потрапити з колегами. Потім домовляємося з ним про онлайн-виступ і запрошуємо на конференцію.  

 

Ми не знаємо, буде це бадьорий електронний сет чи затишний акустичний квартирник. Єдине, що можемо сказати напевно: відчуття від такого концерту точно будуть унікальними, адже між тобою і виконавцем не буде бар’єрів.  

 

МАЙСТЕР-КЛАСИ  

Це завжди цікавий і нестандартний спосіб провести час. До того ж, це не тільки можливість створити щось нове, а й залишити якийсь матеріальний спогад про тімбілдинг.  

Правила прості: потрібно обрати щось таке, що зацікавить усіх, і втілити це в життя. Наприклад, можна провести дегустацію, навчитися готувати стейки або розписувати футболки. Так, до такого тімбілдингу потрібно трохи підготуватися, але це чудова можливість проявити креатив, перезавантажитися та відірватися не тільки від роботи, а й від турбот повсякденного життя.  

 

КВІТИ  

Так, квіти, все правильно. Також підійдуть дерева або кущі. Річ у тому, що в багатьох компаніях існують корпоративні традиції. По-перше, вони зміцнюють колектив, по-друге, допомагають учасникам команди краще перейнятися цінностями компанії, по-третє, це майже завжди щось корисне і важливе.  

Тому ти з командою так само можеш створити власну корпоративну традицію. Наприклад, саджати квіти або дерева. Зазвичай команда це робить разом у парку поруч з офісом або в іншому важливому місці, але нові часи потребують нових рішень, тож за правилами карантинного року ви можете саджати квіти або дерева там, де кожен співробітник вважатиме за потрібне. Планета буде вдячна за 10-20 нових дерев, незалежно від того, ростимуть вони разом чи будуть по всьому місту.  

Наостанок зазначимо, що тімбілдинг на відстані, звісно ж, разюче відрізняється від класичних оффлайн-івентів. Та на будь-якій події головними учасниками завжди були, є і будуть люди, а тому наскільки вдало все пройде — залежить тільки від тебе. А ще зекономлені на тімбілдинг кошти завжди можна перетворити на додаткові премії та сюрпризи для команди.  

наступний пост попередній пост

Привіт! Раді тебе бачити!

Маленьке питання перш ніж перейти до змісту нашого сайту:
Ти старше 18 років і споживаєш тютюн або нікотин?

Доступ на сайт дозволений тільки особам старше 18 років, які є споживачами тютюнових або нікотиновмісних виробів.

18+ Цей веб-сайт містить інформацію про нікотиновмісні продукти

VELO MINI
Найзручніший формат
для знайомства з VELO
Компактні паучі та банка
Фруктові смаки – Berry Frost
та Tropic Breeze
20 паучів у банці
Міцність:
MEDIUM
ФОРМАТ ПАУЧІВ:
MINI
SLIM
REGULAR
VELO SLIM
Паучі для більш досвідчених
користувачів VELO
Різноманітні смаки –
Ice Cool, Berry Frost, Tropic Breeze та Freeze
20 нікотинових паучів у банці
Міцність:
STRONG
X-STRONG
ФОРМАТ ПАУЧІВ:
MINI
SLIM
REGULAR
VELO REGULAR
Для найдосвідченіших
споживачів VELO
Насичений Urban Vibe зі смаком журавлини та X-Freeze зі смаком вибухового ментолу
18 нікотинових паучів у банці
Міцність:
ULTRA
ФОРМАТ ПАУЧІВ:
MINI
SLIM
REGULAR

18+ ЦЕЙ ПРОДУКТ МІСТИТЬ НІКОТИН ТА ВИКЛИКАЄ ЗАЛЕЖНІСТЬ
ТІЛЬКИ ДЛЯ ПОВНОЛІТНІХ ОСІБ, ЯКІ СПОЖИВАЮТЬ НІКОТИН