6 звичок, яким нам варто повчитися в скандинавів

18+ Цей продукт містить нікотин і викликає залежність. Тільки для повнолітніх осіб, які споживають нікотин.

Скандинави вміють цінувати власний комфорт і не вміють виставляти своє багатство напоказ. У них є власні правила і звички, які роблять життя кращим. Наприклад, такі:

Звичка № 1: Фіка або перерва на каву

Фіка — це вміння відкласти всі свої справи та неспішно пити каву. Не за роботою, не в дорозі, а насолоджуючись відпочинком. Такі дрібні перерви дозволяють швидко відновити сили та далі займатися своїми справами з задоволенням.

Звичка № 2: Хюґе — створити затишок навколо себе

Масивні свічки, теплі пледи, інтер’єр продуманий до деталей — усе це бажання створити затишок навколо себе. Така звичка виробилася, можливо, через постійну відсутність сонця. Скандинави самі навчилися створювати красу навколо себе.

Бажання привнести у своє життя комфорт і затишок стосується не тільки зовнішнього світу, але і внутрішнього відчуття. Скандинави роблять усе, щоби проводити достатню кількість часу з рідними, відпочивати й насолоджуватися життям. Інакше навіщо це все?

Звичка № 3: ​​Сауни та лазні, як медитація

У скандинавів своє ставлення до саун і лазень — у них ходять, щоби розслабитися, оздоровитися і відновити сили. Для них це краще, ніж медитація або хороший сон.

Звичка № 4: Знаходити баланс у всьому

Баланс у роботі та у відпочинку, у стосунках і в занятті спортом. Не занадто багато їжі або макіяжу. Коли все в міру, то й сил залишається більше, щоби пробувати нове.

Звичка № 5: Стримана розкіш

Скандинавський стиль в інтер’єрі впізнаваний у всьому світі. Усе тому що ми захоплюємося їх умінню залишатися стильними, але скромними одночасно. Простота й лаконічність у дизайні — зображує їх внутрішній спокій.

Звичка № 6: Прогресивна альтернатива курінню

Скандинави вміють знайти баланс у всьому, навіть у споживанні нікотину. Замість звичайних сигарет, шведи використовують нікотинові паучі VELO. В них немає тютюну, а, відповідно, і диму з попелом. Можна не бігати на перекури, а сидіти собі біля віконця з пледом, насолоджуючись хюґе.

Хотіли б перейняти ці скандинавські ритуали?

новини від velo
09 / 07 / 2024
Як працювати без світла: поради по організації та коворкінги Києва 2024
В 2024 році Україна знову стикнулась з проблемою блекауту, де графіки відключення світла в Києві, Львові, Харкові та інших містах вкотре стали невіддільною частиною життя
20 / 06 / 2024
Що означають крапки на VELO: розповідаємо про маркування міцності
Раніше паучі мали 5 варіантів міцностей, а тепер їх 4. Щоб тобі було простіше зорієнтуватися у змінах, зазначаємо деталі у цьому матеріалі
29 / 04 / 2024
Що обрати замість VELO polar mint?
Прихильники м’ятних ароматів серед безтютюнової продукції раніше часто обирали паучі VELO polar mint, але зараз вони зняті з продажу.
25 / 04 / 2024
Що таке нікотинові паучі (подушечки)?
В цьому матеріалі розберемося, що таке нікотинові паучі, як ними користуватися та які переваги має цей продукт.