Безтютюнові нікотинові паучі — повний огляд смаків та міцностей VELO 2024

18+ Цей продукт містить нікотин і викликає залежність. Тільки для повнолітніх осіб, які споживають нікотин.

18+ Цей продукт містить нікотин і викликає залежність. Тільки для повнолітніх осіб, які споживають нікотин.     

Що таке VELO? Це безтютюнові паучі, які набули популярності серед повнолітніх споживачів нікотину внаслідок відсутності тютюну у складі. Також подушечки не виділяють диму*, попелу* або ж неприємного запаху**. Паучі легко брати з собою та користуватися ними будь-де: в ресторані, кінотеатрі чи метро. Різні серії продукції відкривають низку смаків, а ще подушечки можна обирати за міцністю. В цьому матеріалі на тебе чекає повний огляд на продукцію VELO 2024. 

 

Актуальні смаки VELO 2024 

Зараз безтютюнові паучі в Україні випускаються у форматі зручних подушечок, які для споживання нікотину достатньо просто покласти між яснами та верхньою губою. У складі продукції є нікотин, вода, мікрокристалічна целюлоза, підсолоджувачі та ароматизатори.  

Паучі VELO зараз представлені трьома лінійками залежно від ступеня насиченості: MINI, SLIM, REGULAR. Рівні насиченості на упаковках позначаються у вигляді крапочок: від 2 мінімального до 6 максимального. Які смаки VELO зараз доступні? 

Лінійка MINI найлегша по міцності, позначається двома крапками на упаковці. 

вело мини

Подушечки BERRY FROST MEDIUM MINI подарують яскравий фруктовий смак лісових ягід. 

Лінійка SLIM більш насичена за рівнем насиченості. В цій серії нікотинові подушечки позначаються 3 та 4 крапками на упаковці, що відповідає назвам Strong та X-strong. 

вело слим

  • BERRY FROST X-STRONG ягідна суміш з освіжаючою м’ятою.  
  • TROPIC BREEZE X-STRONG — коктейль з соковитих тропічних фруктів. 
  • FREZE X-STRONG бадьорий заряд перцевої м’яти та прохолодного ментолу. 
  • ICE COOL STRONG смак перцевої м’яти для максимальної свіжості. 
  • CITRUS FROST X-STRONG — вибухова свіжість пряного лимона та перцевої м’яти. 
  • GROOVY GRAPE X-STRONG — п’янкий виноград з приємною кислинкою. 

Лінійка REGULAR — підійде для найдосвідченіших споживачів, які прагнуть максимального нікотинового насичення. У лінійці є два представники з міцністю Ultra (5 крапок) та Max (6 крапок). Зверни увагу, що з лютого 2024 року формат REGULAR зміниться на SLIM. Паучів в упаковці стане 20 замість 18. Розмір подушечок стане меншим, але міцність залишиться такою ж високою, як і була. У серії доступні такі смаки: 

вело регуляр

Тепер ти знайомий (-ма) з усіма 10 смаками. Це наразі уся актуальна продукція бренду. Зверни увагу, що VELO Polar mint вже не випускається, тому якщо хочеш спробувати варіанти з ментолом, розглядай ICE COOL STRONG з лінійки SLIM або інші освіжаючі паучі більшої міцності.  

 

Як придбати паучі VELO? 

VELO це прогресивний бренд нікотинових продуктів для повнолітніх споживачів, тому купити безтютюнові паучі можна прямо на нашому офіційному сайті. Переходь до розділу «Замовити VELO», обирай смак та міцність подушечок, які пасують твоїм вподобанням. Там же можна ознайомитися зі складом та переглянути, яка зараз актуальна ціна на паучі без тютюну діє для продажу. Цей спосіб дозволяє отримати паучі з безкоштовною доставкою по Україні сервісом «Нова пошта». 

Також безтютюнові подушечки зручно купляти у точках продажу твого міста. Завітай на АЗК (OKKO, WOG, Socar та інші), у супермаркети (Сільпо, Ашан, NOVUS тощо) чи в спеціалізовані кіоски. Шукай найближчу точку продажу на мапі 

Відкривай палітру смаків VELO та отримуй нікотинове насичення, коли забажаєш. 

 

* Цей продукт не виключає всі ризики та містить нікотин, що викликає залежність. 

** Мається на увазі без смол, похідних від тютюну. Цей продукт не виключає усіх ризиків, містить нікотин, що викликає залежність. 

новини від velo
09 / 07 / 2024
Як працювати без світла: поради по організації та коворкінги Києва 2024
В 2024 році Україна знову стикнулась з проблемою блекауту, де графіки відключення світла в Києві, Львові, Харкові та інших містах вкотре стали невіддільною частиною життя
20 / 06 / 2024
Що означають крапки на VELO: розповідаємо про маркування міцності
Раніше паучі мали 5 варіантів міцностей, а тепер їх 4. Щоб тобі було простіше зорієнтуватися у змінах, зазначаємо деталі у цьому матеріалі
29 / 04 / 2024
Що обрати замість VELO polar mint?
Прихильники м’ятних ароматів серед безтютюнової продукції раніше часто обирали паучі VELO polar mint, але зараз вони зняті з продажу.
25 / 04 / 2024
Що таке нікотинові паучі (подушечки)?
В цьому матеріалі розберемося, що таке нікотинові паучі, як ними користуватися та які переваги має цей продукт.