Смаки VELO — вибери свій ягідний мікс

18+ Цей продукт містить нікотин і викликає залежність. Тільки для повнолітніх осіб, які споживають нікотин.

Продукт VELO — це альтернативний спосіб споживання нікотину завдяки спеціальним паучам без тютюну. Вони виготовляються за унікальною запатентованою формулою, не утворюють диму, попелу і не залишають неприємного запаху.

Сьогодні у лінійці VELO доступні паучі з різними смаками, наприклад, зі смаками м’яти або тропічних фруктів. Різні варіанти також має міцність продукту, тому ви зможете підібрати для себе саме той варіант, який задовольнить як вашу потребу в нікотиновому насиченні, так і смакові уподобання. Рівень міцності представлений у вигляді декількох крапок на верхній частині банки.

Berry Frost для початківців

Якщо ви тільки починаєте знайомство з нікотиновими паучами, оптимальним варіантом можуть стати VELO Berry Frost. Рівень їх міцності становить всього дві крапки — мінімальний із доступних сьогодні. Завдяки нікотиновим паучам Berry Frost ви зможете не тільки відчути вишуканий смак лісових ягід, а й спробувати новий спосіб споживання нікотину.

Обирай новий смак смак VELO berry frost

Розмістивши пауч між верхньою губою і яснами, ви відчуєте поколювання — це означає, що нікотин почав вивільнятися. З плином часу це відчуття значно зменшиться. Якщо ви не відчуєте ефекту від нікотину, не використовуйте два й більше паучів. Натомість краще спробуйте щось міцніше, вибравши товари в лінійці VELO з трьома або більшою кількістю крапок міцності.

Urban Vibe Ultra — для любителів нових відчуттів

Якщо ви вже знайомі з VELO і відчуваєте, що паучів із трьома й чотирма крапками недостатньо, спробуйте новий смак у лінійці. Urban Vibe Ultra зі смаком журавлини і п’ятьма крапками міцності — це нікотинові паучі, які змусять вас зовсім інакше поглянути на звичний досвід від використання VELO.

Обирай свій смак VELO Urban Vibe

Переваги нікотинових паучів VELO з ягідним й іншими смаками

Використання паучів непомітно для людей навколо і не залишає слідів на вашій посмішці. Цей продукт не утворює диму й попелу, а використовувати його можна у громадському транспорті, кінотеатрах, на вулиці — де й коли завгодно.

У складі VELO, незалежно від обраного вами смаку або міцності, у різних пропорціях містяться такі компоненти:

  • вода;
  • мікрокристали целюлози;
  • нікотин;
  • ароматизатори;
  • підсолоджувачі.

Відсутність тютюну робить паучі зручними у використанні, адже вони не мають характерних для тютюнових продуктів недоліків, зокрема, VELO не утворюють дим, не мають неприємного запаху паленого тютюну тощо.

новини від velo
09 / 07 / 2024
Як працювати без світла: поради по організації та коворкінги Києва 2024
В 2024 році Україна знову стикнулась з проблемою блекауту, де графіки відключення світла в Києві, Львові, Харкові та інших містах вкотре стали невіддільною частиною життя
20 / 06 / 2024
Що означають крапки на VELO: розповідаємо про маркування міцності
Раніше паучі мали 5 варіантів міцностей, а тепер їх 4. Щоб тобі було простіше зорієнтуватися у змінах, зазначаємо деталі у цьому матеріалі
29 / 04 / 2024
Що обрати замість VELO polar mint?
Прихильники м’ятних ароматів серед безтютюнової продукції раніше часто обирали паучі VELO polar mint, але зараз вони зняті з продажу.
25 / 04 / 2024
Що таке нікотинові паучі (подушечки)?
В цьому матеріалі розберемося, що таке нікотинові паучі, як ними користуватися та які переваги має цей продукт.