velo-triangle

Історія нікотинових паучів: як Скандинавія вплинула на їх розвиток

Усе почалось із нюхального тютюну 

Нікотинові подушечки давно асоціюються зі скандинавською культурою. Втім, походять вони від нюхального тютюну — такий використовували корінні народи Америки. Індіанці вдихали тютюн через ніс, згодом ця традиція розповсюдилася на всю Центральну Америку.  

У 1559 році французький посол Жан Ніко привіз цей спосіб вживання тютюну до себе на батьківщину. Саме з Франції нюхальний тютюн почав ширитися Європою, допоки не потрапив у Швецію в XVII столітті.  

Як споживали нюхальний тютюн? Спершу наносили невелику кількість на тильний бік долоні та вдихали його через ніс. Виготовляли і використовували тютюн по-різному. Зазвичай його висушували і подрібнювали, але деколи тютюн поєднували з глюкозою, травами і утворювали із цієї суміші спеціальні форми.    

Потім з’явився снюс 

У XVIII столітті шведські винахідники вигадали інший варіант споживання тютюну — вони створили спеціальну суміш, яку можна було помістити під губу. Її почали називати бездимним тютюном або коротко — снюсом. Цей спосіб був простим у використанні і досить зручним для споживання нікотину.  

Снюс буває двох категорій: коричневий і білий. До коричневого на завершальному етапі виробництва додають воду. Вода вступає в реакцію з тютюном, подрібненим у порошок, і забарвлює суміш у коричневий колір.  

Білий снюс виготовляють без додавання води, тому він залишається сухим і не має особливих відтінків.   

Velo

Паучі без тютюну 

Технологія шведських безтютюнових подушечок і сьогодні продовжує ширитися світом. Існує безліч їх версій і адаптацій, як-от нікотинові паучі VELO. На відміну від снюсу, вони не містять тютюну, і тому дозволені для продажу в більшості країнах ЄС.  

Як на продукцію VELO вплинули попередні винаходи для вживання тютюну? 

Нікотинові паучі VELO, як і попередні винаходи, вживають перорально. Їх споживають, розмістивши подушечку між верхньою губою і яснами. 

Що об’єднує скандинавські винаходи і нікотинові паучі VELO? 

— Дизайн 

Скандинавський дизайн відомий у всьому світі. Швецію, як і сусідні їй країни, асоціюють із найвідомішими брендами меблів на планеті. Вони відрізняються простотою і невимушеністю та ефектним дизайном водночас.  

Ця скандинавська особливість втілена не лише в продукті, а й у дизайні VELO.  

Наші паучі складаються з п’яти простих високоякісних компонентів: ароматизаторів, води, підсолоджувачів, целюлози рослинного походження та нікотину. Крім того, в них немає тютюну*. 

Ми розробили розумне паковання. Від контейнера і того, як він відкривається, до вбудованого відсіку для використаних паучів. 

— Скандинавський лайфстайл 

Особливість скандинавського способу життя — бачити можливості там, де інші бачать перешкоди. VELO — це простий спосіб споживання нікотину у будь-який час і в будь-якому місці. Для цього не треба обмежувати себе спеціальними місцями для куріння чи слідкувати, щоб девайс був зарядженим. VELO дозволяє споживати нікотин, займаючись буденними справами.  

наступний пост попередній пост

Привіт! Раді тебе бачити!

Маленьке питання перш ніж перейти до змісту нашого сайту:
Ти старше 18 років і споживаєш тютюн або нікотин?

Доступ на сайт дозволений тільки особам старше 18 років, які є споживачами тютюнових або нікотиновмісних виробів.

18+ Цей веб-сайт містить інформацію про нікотиновмісні продукти

VELO MINI
Найзручніший формат
для знайомства з VELO
Компактні паучі та банка
Фруктові смаки – Berry Frost
та Tropic Breeze
20 паучів у банці
Міцність:
MEDIUM
ФОРМАТ ПАУЧІВ:
MINI
SLIM
REGULAR
VELO SLIM
Паучі для більш досвідчених
користувачів VELO
Різноманітні смаки –
Ice Cool, Berry Frost, Tropic Breeze та Freeze
20 нікотинових паучів у банці
Міцність:
STRONG
X-STRONG
ФОРМАТ ПАУЧІВ:
MINI
SLIM
REGULAR
VELO REGULAR
Для найдосвідченіших
споживачів VELO
Насичений Urban Vibe зі смаком журавлини та X-Freeze зі смаком вибухового ментолу
18 нікотинових паучів у банці
Міцність:
ULTRA
ФОРМАТ ПАУЧІВ:
MINI
SLIM
REGULAR

18+ ЦЕЙ ПРОДУКТ МІСТИТЬ НІКОТИН ТА ВИКЛИКАЄ ЗАЛЕЖНІСТЬ
ТІЛЬКИ ДЛЯ ПОВНОЛІТНІХ ОСІБ, ЯКІ СПОЖИВАЮТЬ НІКОТИН