velo-triangle

Онлайн-презентація: як провести її ідеально

Онлайн-презентації сьогодні — невіддільний інструмент нашого життя, та водночас — джерело постійного стресу. Це виклик для спікера, якому потрібно втримати на собі всю увагу, впевнено донести інформацію і ще й стежити, аби техніка не вийшла з ладу. Здається, встигнути зробити все це ідеально просто неможливо. Втім, ми зібрали кілька простих, але дієвих порад, які допоможуть тобі провести онлайн-презентацію успішно і без зайвого клопоту.  

І пам’ятай, де б ти не був, ти завжди можеш користуватись паучами VELO там, де тобі зручно.

1. Тестовий запуск 

Ніщо так не вбиває онлайн-презентацію, як спікер, який не може впоратися з технікою. Тому перша порада перед презентацію — провести пробний запуск. Перевір підключення до інтернету і вивчи, які клавіші за що відповідають. Потренуйся гортати слайди або виводити потрібну інформацію на екран. Тільки коли ти знатимеш усі функції системи, з якою працюєш, зможеш почуватися справді впевненим.   

2. Камера 

Будь-яка відеозустріч змушує кожного почуватися ніби перед дзеркалом. Через це ми часто відволікаємося на власне зображення і втрачаємо зоровий контакт з аудиторією. Аби цього не сталося, експерти радять правильно розташовувати камеру.  

По-перше, вона має бути на рівні очей. Тоді, коли ти дивитимешся в камеру, кожен учасник відеозустрічі відчуватиме твій погляд і буде більш залученим до процесу. По-друге, правильно розташована камера допоможе тобі виглядати краще. Натомість якщо камера зніматиме знизу, то є ризик отримати друге підборіддя, а якщо зверху — тобі доведеться часто опускати погляд під час зустрічі. 

Velo-work

Найкраще положення — коли в екрані видно твоє обличчя, шию і плечі. Але якщо ніяк не можеш відволіктися від власного зображення — просто вимкни його на час доповіді.  

3. Візьми асистента 

Неможливо впоратися з купою справ одночасно і зробити їх ідеально. Саме тому дослідники радять узяти асистента на час онлайн-презентації. Поки ти робитимеш доповідь, асистент допомагатиме з чатом або виводитиме потрібну інформацію на екран. Тоді тобі потрібно буде менше відволікатися на супутні процеси і ти зможеш повністю зосередитися на доповіді. 

4. Підготовка, простота і конкретика 

Вчені з того-таки Стенфорду впевнені: хороша презентація — проста презентація. Розташуй на слайдах якомога менше тексту, додай графіки і анімації, зрозумілі кожному.  

Для того, щоб аудиторія краще засвоїла інформацію, проведи короткий бриф — про що саме буде презентація, на що варто звернути увагу і яка основна мета виступу.  

Ба більше, потрібно зберігати лаконічність і конкретику не тільки під час самої презентації, а й у питаннях до аудиторії. Наприклад, не варто запитувати «Чи є у когось питання?», бо питань може бути багато і вони можуть стосуватися різних моментів доповіді. Краще запитати конкретно — чи є у когось питання щодо цієї підтеми, цього графіку або конкретного слайду. 

5. Інтерактивність 

Для того, щоб утримати увагу аудиторії, спробуй залучити всіх учасників до презентації. Вчені радять залучати аудиторію до роботи над доповіддю. Потрібно ставити їм питання, пропонувати активності через чат або робити супутні інтерактивні квізи впродовж презентації. До прикладу, можна розпочати якусь підтему з опитування. Тоді всім учасникам презентації буде не тільки цікаво обрати свій варіант відповіді, а й дізнатися результати.  

 

6. Будь собою 

Наостанок головна порада для успішної онлайн-презентації — будь собою. Будь-яка аудиторія найбільше цінує щирість. Якщо тобі подобається презентація — вона сподобається й іншим. Головне — пам’ятати, що це найкраща презентація всіх часів і народів. Тоді зайвому стресу і переживанням не залишиться жодних шансів.   

наступний пост попередній пост

Привіт! Раді тебе бачити!

Маленьке питання перш ніж перейти до змісту нашого сайту:
Ти старше 18 років і споживаєш тютюн або нікотин?

Доступ на сайт дозволений тільки особам старше 18 років, які є споживачами тютюнових або нікотиновмісних виробів.

18+ Цей веб-сайт містить інформацію про нікотиновмісні продукти

VELO MINI
Найзручніший формат
для знайомства з VELO
Компактні паучі та банка
Фруктові смаки – Berry Frost
та Tropic Breeze
20 паучів у банці
Міцність:
MEDIUM
ФОРМАТ ПАУЧІВ:
MINI
SLIM
REGULAR
VELO SLIM
Паучі для більш досвідчених
користувачів VELO
Різноманітні смаки –
Ice Cool, Berry Frost, Tropic Breeze та Freeze
20 нікотинових паучів у банці
Міцність:
STRONG
X-STRONG
ФОРМАТ ПАУЧІВ:
MINI
SLIM
REGULAR
VELO REGULAR
Для найдосвідченіших
споживачів VELO
Насичений Urban Vibe зі смаком журавлини та X-Freeze зі смаком вибухового ментолу
18 нікотинових паучів у банці
Міцність:
ULTRA
ФОРМАТ ПАУЧІВ:
MINI
SLIM
REGULAR

18+ ЦЕЙ ПРОДУКТ МІСТИТЬ НІКОТИН ТА ВИКЛИКАЄ ЗАЛЕЖНІСТЬ
ТІЛЬКИ ДЛЯ ПОВНОЛІТНІХ ОСІБ, ЯКІ СПОЖИВАЮТЬ НІКОТИН