velo-triangle

Чому нікотинові паучі стають популярними?

Це абсолютно новий спосіб споживання нікотину. Цей продукт на ринку України вперше був офіційно представлений брендом VELO — це нікотиновмісні паучі без тютюну, які стрімко набирають поширеності в усьому світі. 

Вони передбачають більш зручне споживання нікотину без дискомфорту для людей, що перебувають поруч. Невеликі компактні паучі без проблем можна використовувати, перебуваючи в будь-якому громадському місці: у кафе, ресторані, кінотеатрі, в аеропорту, на борту літака та ін. До складу паучів входить нікотин, целюлоза, підсолоджувачі, ароматизатори та вода. 

Паучі нікотинові — у чому секрет популярності? 

Культура споживання нікотиновмісних паучів найбільше розвинена в скандинавських країнах, таких як Норвегія і Швеція. Однак із кожним днем ​​цей інноваційний продукт розширює межі своєї популярності — зараз він активно завойовує визнання жителів Чехії, Швейцарії, Австрії, Данії, і в тому числі України. 

Попит на нікотинові паучі легко пояснити їх унікальною формулою, унаслідок якої досягається рівномірне нікотинове насичення впродовж усього часу використання. Крім цього, можна обрати продукт, який буде містити необхідну концентрацію нікотину (міцність визначається кількістю крапок на упаковці), а також бажаний смак. 

Використання VELO не спричиняє будь-яких ускладнень: компактні паучі поміщають між яснами та верхньою губою. Тримати їх рекомендується не довше 30 хвилин, після чого потрібно утилізувати в сміття або помістити в спеціальний відсік на банці для використаних подушечок. На упаковці можна знайти повну інструкцію з використання продукту. 

Нікотинові паучі VELO — заміна традиційному способу споживання нікотину? 

Нікотиновмісний пауч — це інноваційний нікотиновмісний продукт.  Оскільки VELO не містить тютюну, а спосіб використання паучів не передбачує процес горіння, то VELO є зручною альтернативою .  

Які ще плюси використання нікотинових паучів? 

Використовувати нікотиновмісні паучі можна де завгодно, коли ви вдома або в громадському місці. Після вживання не залишається неприємного запаху. Для застосування не потрібні ніякі інші підручні засоби: сірники, запальничка, рідини або інші пристрої. Компактна упаковка легко поміститься в кишеню або сумку, та не займатиме багато місця.

наступний пост попередній пост

Привіт! Раді тебе бачити!

Маленьке питання перш ніж перейти до змісту нашого сайту:
Ти старше 18 років і споживаєш тютюн або нікотин?

Доступ на сайт дозволений тільки особам старше 18 років, які є споживачами тютюнових або нікотиновмісних виробів.

18+ Цей веб-сайт містить інформацію про нікотиновмісні продукти

VELO MINI
Найзручніший формат
для знайомства з VELO
Компактні паучі та банка
Фруктові смаки – Berry Frost
та Tropic Breeze
20 паучів у банці
Міцність:
MEDIUM
ФОРМАТ ПАУЧІВ:
MINI
SLIM
REGULAR
VELO SLIM
Паучі для більш досвідчених
користувачів VELO
Різноманітні смаки –
Ice Cool, Berry Frost, Tropic Breeze та Freeze
20 нікотинових паучів у банці
Міцність:
STRONG
X-STRONG
ФОРМАТ ПАУЧІВ:
MINI
SLIM
REGULAR
VELO REGULAR
Для найдосвідченіших
споживачів VELO
Насичений Urban Vibe зі смаком журавлини та X-Freeze зі смаком вибухового ментолу
18 нікотинових паучів у банці
Міцність:
ULTRA
ФОРМАТ ПАУЧІВ:
MINI
SLIM
REGULAR

18+ ЦЕЙ ПРОДУКТ МІСТИТЬ НІКОТИН ТА ВИКЛИКАЄ ЗАЛЕЖНІСТЬ
ТІЛЬКИ ДЛЯ ПОВНОЛІТНІХ ОСІБ, ЯКІ СПОЖИВАЮТЬ НІКОТИН