velo-triangle

7 дивних ритуалів, яких нас навчили подорожі у 2021-му

Важко сперечатись, що останнім часом подорожі та наше ставлення до них змінились, як ніколи до цього. Навіть після півтора року пандемії частина країн досі закрита, а перенесення рейсів уже стали звичним явищем. Та не всі явища, що вплинули на сферу подорожей за час пандемії, негативні. Шукаємо плюси та розповідаємо, як можна знайти вигоду в новій реальності. 

Їхати туди, куди раніше не поїхав би (бо все інше зачинено) 

Згадай, скільки твоїх друзів, а можливо і ти сам, цього літа побували в Албанії та Домінікані, хоча початково туди не збирались. Так, зараз ми обираємо місце призначення не зі списку напрямків, про які мріяли, а зі списку держав, кордони яких відкриті. Та це не означає, що нас обов’язково чекає розчарування. Якщо поставитись до цього як до нагоди відкрити нові країни, усе видасться значно краще. Головна умова — готовність до пригод. А там уже країни із «зеленого переліку» знайдуть, що запропонувати. 

 

Відкривай нові місця для подорожей разом з VELO

Швидко збиратися у подорож 

Раніше тревел-джедаями вважалися ті, хто вмів знаходити класні пропозиції та наважувався планувати подорожі на декілька місяців уперед. Володарі часу не боялися, що термінова презентація зірве мандрівку мрії, а під час однієї відпустки уже знали, куди чкурнуть наступного разу. Сьогодні їхня епоха скінчилась. Держави змінюють правила в’їзду так швидко, що «джедаї» просто втомилися втрачати квитки та змінювати плани. 

Сьогодні героями стали відчайдухи, які можуть спланувати подорож за тиждень або навіть кілька днів і готові до стрімких змін планів. Чорногорія змінила правила в’їзду? Тоді рушаємо до Чехії. Усі говорять про черговий локдаун? Тоді їдемо просто сьогодні. 

Планувати подорож як справжні дорослі 

Парадоксально, але цей пункт тісно пов’язаний із попереднім. Так, ми майже не купуємо квитки завчасно. Але й не летимо в Амстердам у п’ятницю ввечері, бо випадково виявили закордонний паспорт у кишені сумки. Тепер ми знаємо, які страхові поліси визнають в ЄС, де можна зробити ПЛР-тест у суботу після 18:00 і шукаємо позначку «гнучкі умови скасування» в описі бронювання авто та готелів. А сайт МЗС із переліком відкритих країн та умовами перетину кордону вже давно перевіряємо частіше, ніж стрічку Instagram. 

 

Подорожуй світом разом з VELO

Медитативно розважатись в аеропортах 

Довгі пересадки в аеропортах тепер стали дійсно довгими, адже багато країн не випускають транзитних пасажирів у місто. Але у прогулянках порожніми терміналами є свій шарм. Так, не всі розваги або ресторани відкриті, але який кайф придбати новий бестселлер у книгарні, а тиняючись коридорами, натрапити на затишний лаунж з диванчиками і розетками, де нікого немає. Взяти пауч VELO замість пошуків місця для традиційного вживання нікотину в незнайомому транзитному терміналі і не переживати про метушню в залах очікування та чергах на трансатлантичні перельоти*. 

Насолоджуватися простором 

У світі, де частина готелів працює із завантаженістю 50 %, а в екскурсійних автобусах зайнятий лише кожен другий ряд, настала щаслива пора для інтровертів. Нарешті ти можеш зробити ідеальне фото пірамід, не засмучуючись через десяток смартфонів, що перекривають ракурс. Уже не кажучи про той самий столик біля вікна, на який ти звернув увагу під час першого сніданку у готелі. Тепер дочекатись, поки він звільниться, значно простіше. 

Досліджувати Україну як ніколи раніше 

Торік #МандруйУкраїною просто підірвав соцмережі. Тисячі мандрівників ділилися цікавими маршрутами та дивовижними фото України. 

На щастя, літо 2021-го показало, що цей тренд не планує скидати обертів. Ба більше, ми стали ще вправнішими у мандрівках Україною. Тепер нас цікавлять складніші маршрути та віддалені локації, яким ми готові присвятити ще більше часу. Провести вихідні на овечій фермі глибоко в Карпатах? Переночувати у наметі на острові Джарилгач? Глемпінг на березі Азовського моря? Або водоспади Хмельниччини? «Так» по кожному із пунктів. 

Цінувати подорожі більше 

Хоча сьогодні подорожувати стало складніше, а кількість мандрівок у нашому житті значно скоротилась, ми почали цінувати їх більше. І не важливо, йдеться про таку жадану подорож на інший континент чи вихідні у сусідньому місті. Можливість «змінити картинку» та поринути у пригоди цінується як ніколи. 

наступний пост попередній пост

Привіт! Раді тебе бачити!

Маленьке питання перш ніж перейти до змісту нашого сайту:
Ти старше 18 років і споживаєш тютюн або нікотин?

Доступ на сайт дозволений тільки особам старше 18 років, які є споживачами тютюнових або нікотиновмісних виробів.

18+ Цей веб-сайт містить інформацію про нікотиновмісні продукти

VELO MINI
Найзручніший формат
для знайомства з VELO
Компактні паучі та банка
Фруктові смаки – Berry Frost
та Tropic Breeze
20 паучів у банці
Міцність:
MEDIUM
ФОРМАТ ПАУЧІВ:
MINI
SLIM
REGULAR
VELO SLIM
Паучі для більш досвідчених
користувачів VELO
Різноманітні смаки –
Ice Cool, Berry Frost, Tropic Breeze та Freeze
20 нікотинових паучів у банці
Міцність:
STRONG
X-STRONG
ФОРМАТ ПАУЧІВ:
MINI
SLIM
REGULAR
VELO REGULAR
Для найдосвідченіших
споживачів VELO
Насичений Urban Vibe зі смаком журавлини та X-Freeze зі смаком вибухового ментолу
18 нікотинових паучів у банці
Міцність:
ULTRA
ФОРМАТ ПАУЧІВ:
MINI
SLIM
REGULAR

18+ ЦЕЙ ПРОДУКТ МІСТИТЬ НІКОТИН ТА ВИКЛИКАЄ ЗАЛЕЖНІСТЬ
ТІЛЬКИ ДЛЯ ПОВНОЛІТНІХ ОСІБ, ЯКІ СПОЖИВАЮТЬ НІКОТИН