ТОП-3 звички скандинавів

18+ Цей продукт містить нікотин і викликає залежність. Тільки для повнолітніх осіб, які споживають нікотин.

Дарувати подарунки на Новий Рік або на Різдво? Ходити в будинку босоніж або у взутті? Як правило, такі звички не відрізняються в жителів одного міста. Проте в різних країнах побут влаштований по-своєму. Як-не-як, люди підглядають ідеї один в одного. І в цьому немає нічого поганого, особливо, якщо звички приносять користь. Які ж звички властиві, наприклад,  скандинавським країнам, таким як Швеція, Данія, Ісландія або Норвегія?

Звичка №1: Обід — це головна трапеза дня

У скандинавів не заведено наїдатися пізно ввечері, адже цей час створений для Хюґе й хорошої книжки з чашкою чаю. А прокидаються й починають працювати люди в цих країнах досить рано. Оптимальний час для головної трапези — обід у середині дня. У них цей період називається «Middag». Відбувається такий обід приблизно о 16:00 і може тривати близько години.

Нам така звичка може здатися дивною. З дитинства ми чуємо розповіді про те, що головна трапеза — саме сніданок, але і стабільно забуваємо поїсти, тому що вранці кудись поспішаємо. В обід на їжу часу зовсім не вистачає. Кава з печивом замість нормального прийому їжі або фаст-фуд на ходу — це найчастіші обіди. Але ось вечеря вдома — це вже більш реальний варіант.

Скандинави сприймають цю інформацію інакше: вранці перевантажувати організм великою порцією їжі не дуже корисно, особливо з огляду на те, що добираєшся на роботу на велосипеді. Занадто пізно вечеряти — теж шкідливо. Виходить, що найкращий час для головної трапези — саме середина дня. А скандинави не звикли відмовляти собі в найкращому.

Звичка №2: Стежити за руками й ногами

Для скандинавів доглянуті руки й ноги — це навіть важливіше, ніж чиста шкіра обличчя або красиво укладене волосся. Скандинавські дівчата віддають перевагу натуральній олії та крему для рук, ніж тональному крему для обличчя або яскравій помаді. Усе тому, що серед людей цих країн особливо цінується натуральність. При чому у всьому: зачісках, косметиці, тканинах одягу, запахах парфумів.

Звичка №3: Сигарети вже не в моді

Говорячи про звичку — вибирати тільки краще і цінувати натуральність, і це здається цілком логічним. Ви майже не зустрінете у Швеції або Данії людей, які стоять під офісами на перекурах. Швидше за все, вони віддадуть перевагу нікотиновим паучам без тютюну Velo, які, до речі, родом саме зі Швеції. Від таких паучів не залишиться неприємного запаху, який може перебити натуральні аромати парфумів. А заощаджений на перекури час скандинави витратять на довгий обід із колегами.

новини від velo
09 / 07 / 2024
Як працювати без світла: поради по організації та коворкінги Києва 2024
В 2024 році Україна знову стикнулась з проблемою блекауту, де графіки відключення світла в Києві, Львові, Харкові та інших містах вкотре стали невіддільною частиною життя
20 / 06 / 2024
Що означають крапки на VELO: розповідаємо про маркування міцності
Раніше паучі мали 5 варіантів міцностей, а тепер їх 4. Щоб тобі було простіше зорієнтуватися у змінах, зазначаємо деталі у цьому матеріалі
29 / 04 / 2024
Що обрати замість VELO polar mint?
Прихильники м’ятних ароматів серед безтютюнової продукції раніше часто обирали паучі VELO polar mint, але зараз вони зняті з продажу.
25 / 04 / 2024
Що таке нікотинові паучі (подушечки)?
В цьому матеріалі розберемося, що таке нікотинові паучі, як ними користуватися та які переваги має цей продукт.