ТОП-5 речей, які не можна робити перед співбесідою

18+ Цей продукт містить нікотин і викликає залежність. Тільки для повнолітніх осіб, які споживають нікотин.

Мало хто може похвалитися відсутністю страху перед співбесідами. Навіть якщо впевнені у своїх знаннях і навичках, однаково страшно домовлятися про нову роботу, адже людина навпроти в цей момент оцінює вас.

Про те, як поводитися на співбесіді й що робити, щоби не хвилюватися, є багато порад. Ми ж зібрали ті, які допоможуть правильно налаштуватися й уникнути помилок ще до зустрічі з роботодавцем. Наприклад:

№ 1: Пізні зустрічі за день до співбесіди

Гуляти з друзями допізна, випити келих вина, прокинутися на годину пізніше — усе це можна собі дозволити перед вихідним. Але коли на ранок призначена зустріч, такі посиденьки позначаться на вашому зовнішньому вигляді. Якщо не хочете виглядати втомленим, то краще лягти спати раніше.

№ 2: Скасовувати плани в останній момент

У всіх бувають ситуації, коли потрібно скасувати зустріч. І роботодавець може це зрозуміти, якщо ви попередите його хоча б за кілька годин. Якщо ж це зробити, коли на вас уже чекають, то негативного враження не уникнути.

№ 3: Переносити зустріч на інший час того ж дня

В іншої людини вже розписаний день погодинно і їй не хочеться перебудовувати все для вашої зручності. Особливо, якщо це саме ви зацікавлені в новій роботі. Якщо не виходить прийти в призначений час — перенесіть зустріч на інший день. Але, знову-таки, це потрібно зробити заздалегідь.

№ 4: Їсти їжу з виразними запахами

Це як прийти на перше побачення, наївшись перед цим часнику. Ви ж будете розмовляти з людиною віч-на-віч, і вона, напевно, почує запах вашого обіду. А вам же не хочеться, щоб у роботодавця під час першої зустрічі виникло бажання, щоби ви якомога швидше пішли? На голодний шлунок теж краще не приходити, щоби не слухати під час розмови ще й бурчання живота.

№ 5: Курити сигарети перед зустріччю

Перші хвилини зустрічі визначають, яке враження буде в роботодавця про вас. Грає роль усе: як ви розмовляєте, як вмієте зав'язувати розмову, у що одягнені. І такі дрібниці, як запах сигарет, можуть зіграти не на вашу користь. Так, усі ми хвилюємося перед співбесідою і хочеться вийти покурити перш ніж вирушати на переговори. Але щоби не зіпсувати враження про себе запахом диму, краще замінити сигарети нікотиновими паучами VELO. Від них немає тютюнового запаху, з ними не потрібно нікуди виходити. І ніякі деталі не зіпсують перше враження про вас на співбесіді.

новини від velo
09 / 07 / 2024
Як працювати без світла: поради по організації та коворкінги Києва 2024
В 2024 році Україна знову стикнулась з проблемою блекауту, де графіки відключення світла в Києві, Львові, Харкові та інших містах вкотре стали невіддільною частиною життя
20 / 06 / 2024
Що означають крапки на VELO: розповідаємо про маркування міцності
Раніше паучі мали 5 варіантів міцностей, а тепер їх 4. Щоб тобі було простіше зорієнтуватися у змінах, зазначаємо деталі у цьому матеріалі
29 / 04 / 2024
Що обрати замість VELO polar mint?
Прихильники м’ятних ароматів серед безтютюнової продукції раніше часто обирали паучі VELO polar mint, але зараз вони зняті з продажу.
25 / 04 / 2024
Що таке нікотинові паучі (подушечки)?
В цьому матеріалі розберемося, що таке нікотинові паучі, як ними користуватися та які переваги має цей продукт.