velo-triangle

ТОП-5 речей, які не можна робити перед співбесідою

Мало хто може похвалитися відсутністю страху перед співбесідами. Навіть якщо впевнені у своїх знаннях і навичках, однаково страшно домовлятися про нову роботу, адже людина навпроти в цей момент оцінює вас.

Про те, як поводитися на співбесіді й що робити, щоби не хвилюватися, є багато порад. Ми ж зібрали ті, які допоможуть правильно налаштуватися й уникнути помилок ще до зустрічі з роботодавцем. Наприклад:

№ 1: Пізні зустрічі за день до співбесіди

Гуляти з друзями допізна, випити келих вина, прокинутися на годину пізніше — усе це можна собі дозволити перед вихідним. Але коли на ранок призначена зустріч, такі посиденьки позначаться на вашому зовнішньому вигляді. Якщо не хочете виглядати втомленим, то краще лягти спати раніше.

№ 2: Скасовувати плани в останній момент

У всіх бувають ситуації, коли потрібно скасувати зустріч. І роботодавець може це зрозуміти, якщо ви попередите його хоча б за кілька годин. Якщо ж це зробити, коли на вас уже чекають, то негативного враження не уникнути.

№ 3: Переносити зустріч на інший час того ж дня

В іншої людини вже розписаний день погодинно і їй не хочеться перебудовувати все для вашої зручності. Особливо, якщо це саме ви зацікавлені в новій роботі. Якщо не виходить прийти в призначений час — перенесіть зустріч на інший день. Але, знову-таки, це потрібно зробити заздалегідь.

№ 4: Їсти їжу з виразними запахами

Це як прийти на перше побачення, наївшись перед цим часнику. Ви ж будете розмовляти з людиною віч-на-віч, і вона, напевно, почує запах вашого обіду. А вам же не хочеться, щоб у роботодавця під час першої зустрічі виникло бажання, щоби ви якомога швидше пішли? На голодний шлунок теж краще не приходити, щоби не слухати під час розмови ще й бурчання живота.

№ 5: Курити сигарети перед зустріччю

Перші хвилини зустрічі визначають, яке враження буде в роботодавця про вас. Грає роль усе: як ви розмовляєте, як вмієте зав'язувати розмову, у що одягнені. І такі дрібниці, як запах сигарет, можуть зіграти не на вашу користь. Так, усі ми хвилюємося перед співбесідою і хочеться вийти покурити перш ніж вирушати на переговори. Але щоби не зіпсувати враження про себе запахом диму, краще замінити сигарети нікотиновими паучами VELO. Від них немає тютюнового запаху, з ними не потрібно нікуди виходити. І ніякі деталі не зіпсують перше враження про вас на співбесіді.

наступний пост попередній пост

Привіт! Раді тебе бачити!

Маленьке питання перш ніж перейти до змісту нашого сайту:
Ти старше 18 років і споживаєш тютюн або нікотин?

Доступ на сайт дозволений тільки особам старше 18 років, які є споживачами тютюнових або нікотиновмісних виробів.

18+ Цей веб-сайт містить інформацію про нікотиновмісні продукти

VELO MINI
Найзручніший формат
для знайомства з VELO
Компактні паучі та банка
Фруктові смаки – Berry Frost
та Tropic Breeze
20 паучів у банці
Міцність:
MEDIUM
ФОРМАТ ПАУЧІВ:
MINI
SLIM
REGULAR
VELO SLIM
Паучі для більш досвідчених
користувачів VELO
Різноманітні смаки –
Ice Cool, Berry Frost, Tropic Breeze та Freeze
20 нікотинових паучів у банці
Міцність:
STRONG
X-STRONG
ФОРМАТ ПАУЧІВ:
MINI
SLIM
REGULAR
VELO REGULAR
Для найдосвідченіших
споживачів VELO
Насичений Urban Vibe зі смаком журавлини та X-Freeze зі смаком вибухового ментолу
18 нікотинових паучів у банці
Міцність:
ULTRA
ФОРМАТ ПАУЧІВ:
MINI
SLIM
REGULAR

18+ ЦЕЙ ПРОДУКТ МІСТИТЬ НІКОТИН ТА ВИКЛИКАЄ ЗАЛЕЖНІСТЬ
ТІЛЬКИ ДЛЯ ПОВНОЛІТНІХ ОСІБ, ЯКІ СПОЖИВАЮТЬ НІКОТИН