velo-triangle

Куди поїхати у 2022-му: головні туристичні напрямки

У 2021 році сфера туризму почала потроху оговтуватися від пандемії коронавірусу. З кожним днем відкривається все більше кордонів, а значить, і напрямків для подорожей стає все більше. Мандрівники з усього світу вже пакують валізи та визначають, куди поїхати у 2022-му. 

Ми вирішили зібрати для тебе найпопулярніші напрямки 2022 року, які сьогодні доступні для українців. Не забувай про головне — куди б ти не поїхав, ти всюди можеш узяти з собою VELO, адже нікотиновими паучами можна користуватися де завгодно. 

 

Норвегія 

Наступного року цю скандинавську країну планують відвідати туристи з усього світу. Навіть авторитетний американський путівник Lonely Planet виніс Норвегію в топ власного списку подорожей на 2022-й. 

Грандіозні фйорди, самобутня архітектура і навіть Північне сяйво — це все про Норвегію. Ще один вагомий плюс країни — визнання вакцин від Covid-19 більшості виробників. 

velo

Щоправда, Норвегія — недешеве задоволення, а тому мандрівникам варто бути готовими до значних витрат. 

 

Мексика 

Мексику називають батьківщиною Ельдорадо і колискою культури мая. Утім, більшість туристів їдуть туди, аби відчути запальний мексиканський колорит і доторкнутися до унікальної культури країни на межі Північної та Південної Америк. Серед головних цілей у країні мандрівники з усіх куточків світу називають мексиканське місто Меріда. 

Важлива деталь: Мексика — одна з небагатьох країн світу, яка жодного дня не закривалася на карантин. Для в’їзду туди не потрібен сертифікат вакцинації або тест. Усе, що треба зробити — це заповнити спеціальну форму, аби пред’явити її міграційній службі. 

 

Єгипет 

Незалежно від того, який день на календарі або яка епідеміологічна ситуація панує зараз у світі, Єгипет завжди був і залишається одним із найпопулярніших напрямків для туристів, і наступний рік не стане винятком. 

По-перше, Єгипет — це постійне тепло. По-друге, це порівняно недорогий відпочинок, доступний усім. По-третє, ця африканська країна має чималу історію, її культура вважається однією з найцікавіших у світі, а місцеві піраміди є одним із Семи чудес світу. 

До речі, саме єгипетський Шарм-ель-Шейх став одним із найпопулярніших напрямків бориспільського аеропорту у 2021-му. 

 

Намібія 

Одразу кілька відомих світових ЗМІ радять туристам відвідати Намібію наступного року. До того ж Намібія приваблює тим, що туди дозволений в’їзд усім вакцинованим українцям. 

Velo

Чим туристів може зацікавити Намібія? Здається, що це безкрая пустеля, де піщані дюни утворюють справжні хвилі заввишки в кілька десятків метрів.  Сьогодні ж у країні панує мир і недоторканий світ дикої природи. Саме там можна побачити левів, крокодилів, бегемотів та антилоп у їхньому природному середовищі. 

 

Коста-Рика 

Ще одна країна на кордоні двох Америк. Її омивають Карибське море і Тихий океан, третина території держави — це заповідники та національні парки, а судячи з того, як часто блогери позначають Коста-Рику під фото з авіаквитками, це один із центрів всесвітнього туризму на наступний рік. 

В’їзд у країну дозволений усім вакцинованим українцям, але при в’їзді кожному мандрівнику доведеться сплатити обов’язковий збір у розмірі 29 доларів. У Коста-Риці радимо тобі відвідати Сан-Хосе, столицю країни, а про місцеві бари та музеї складають легенди по всьому світі. 

 

Мальдіви 

Дуже часто, коли хтось хоче похвалити курорт за чистоту пляжу і води, називає його Мальдівами. Там справді ледь не прозора вода, попри популярність островів, а сам напрямок, як і Єгипет, уже давно став «класикою» подорожей. 

VELO

Експерти кажуть, що Мальдіви приваблюють мандрівників уже не перший рік. І ті, хто не зміг дістатися до островів у 2020-му чи 2021-му, обов’язково зроблять це наступного року. Українцям, як і туристам з інших країн, потрібно буде зробити обов’язковий ПЛР-тест не пізніше, ніж за 96 годин до прильоту на острови. 

наступний пост попередній пост

Привіт! Раді тебе бачити!

Маленьке питання перш ніж перейти до змісту нашого сайту:
Ти старше 18 років і споживаєш тютюн або нікотин?

Доступ на сайт дозволений тільки особам старше 18 років, які є споживачами тютюнових або нікотиновмісних виробів.

18+ Цей веб-сайт містить інформацію про нікотиновмісні продукти

VELO MINI
Найзручніший формат
для знайомства з VELO
Компактні паучі та банка
Фруктові смаки – Berry Frost
та Tropic Breeze
20 паучів у банці
Міцність:
MEDIUM
ФОРМАТ ПАУЧІВ:
MINI
SLIM
REGULAR
VELO SLIM
Паучі для більш досвідчених
користувачів VELO
Різноманітні смаки –
Ice Cool, Berry Frost, Tropic Breeze та Freeze
20 нікотинових паучів у банці
Міцність:
STRONG
X-STRONG
ФОРМАТ ПАУЧІВ:
MINI
SLIM
REGULAR
VELO REGULAR
Для найдосвідченіших
споживачів VELO
Насичений Urban Vibe зі смаком журавлини та X-Freeze зі смаком вибухового ментолу
18 нікотинових паучів у банці
Міцність:
ULTRA
ФОРМАТ ПАУЧІВ:
MINI
SLIM
REGULAR

18+ ЦЕЙ ПРОДУКТ МІСТИТЬ НІКОТИН ТА ВИКЛИКАЄ ЗАЛЕЖНІСТЬ
ТІЛЬКИ ДЛЯ ПОВНОЛІТНІХ ОСІБ, ЯКІ СПОЖИВАЮТЬ НІКОТИН