velo-triangle

Як подорожувати всім світом під час карантину

Подорожі розширюють світогляд, сповнюють нас враженнями і дозволяють знайомитися з неймовірними пам'ятками минулого. Саме тому закриті кордони стають для багатьох справжнім випробуванням — завзяті мандрівники переживають це дуже болюче.

Не впадай у відчай! Завдяки сучасним технологіям і сервісам Google ми можемо потрапити в будь-яку точку планети прямо сьогодні, і для цього навіть не потрібно вставати з дивана!

Кругосвітня подорож разом із VELO

Що завдає найбільшого дискомфорту курцеві під час довгоочікуваної поїздки? Відсутність можливості для нікотинового насичення. Захоплення і передчуття від відпустки затьмарюють години чекання в аеропорту, пошук спеціального місця для куріння в місті. А під час екскурсій до заповідників, історичних пам'ятників і музеїв про перекур можна й зовсім забути.

Вирушаючи у заплановану подорож, візьміть із собою паучі VELO. Вони забезпечать нікотинове насичення без відриву від захоплюючих досліджень нової країни.

Покладіть поруч банку з VELO прямо зараз — віртуальна прогулянка може так захопити вас, що ви не захочете відриватися на куріння.

Отже, куди і як можна «прогулятися» з власного дивана?

Світ не має меж

Побігли за закордонним паспортом? Повертайтеся назад. Для подорожі вам не знадобляться документи, візи або сонцезахисний крем. Усе, що необхідно — це онлайн сервіс Google Планета Земля. Найдетальніший глобус дозволить перенестися в будь-яке місце: забратися на Еверест, дослідити Великий Каньйон, пройтися вуличками Парижа або подумки кинути монетку в римський Фонтан ді Треві.

Просто введіть назву міста, що вас цікавить, або його координати. Наближайте карту, розглядайте вулиці, а програма підкаже вам, на які пам'ятки варто звернути увагу, і навіть дасть по ним коротку інформацію: щодо культури, найближчих подій тощо.

Давайте розглянемо декілька цікавих ідей для віртуальної відпустки.

Нордичні простори

Ви напевно вже знаєте, що паучі VELO особливо поширені в скандинавських країнах. І це не дивно, адже вони прийшли до нас зі Швеції — країни з нордичним характером. Давайте вирушимо до Мальме — міста, в якому почали виробляти паучі без тютюну.

Мальме — сучасне і досить велике місто, що розташувалося на березі протоки Ересунн. Неподалік від нього знаходиться однойменний міст — Ересуннський, який є найдовшою суміщеною дорогою-мостом в Європі.

Після цього можна відправитися на інший кінець країни, щоби заблукати вуличками Стокгольма і надихнутися зразками місцевої архітектури.

Не знаєте, що подивитися далі? Натискайте кнопку «Мені пощастить!» і система автоматично перенесе вас до одного з цікавих місць планети. Або просто дотримуйтесь разом із нами наміченого маршруту.

Від Європи до Азії

Звичайно, ви тисячі разів бачили фотографії Ейфелевої вежі. А чи замислювалися ви, що знаходиться на сусідніх вуличках? Розгляньте панораму найромантичнішого у світі міста з висоти пташиного польоту, а після зазирніть в один із провулків, щоби розглянути будівлі, затишні вуличні кафе і уявити собі запах свіжих круасанів із чорничною начинкою. Візьміть VELO Berry Frost з ягідним смаком і хоч на мить подумки перенесіться до столиці Франції.

Продовжіть туристичний маршрут у затишному Відні. Подивіться на Собор Святого Стефана, величний Хофбург і прогуляйтеся парком Бурггартен, щоби помилуватися на статую Моцарта.

Вважаєте, що всі вулиці світу схожі? Переконайтеся у зворотному, порівнявши найвідоміші вулиці й проспекти:

  • 5 Авеню в Нью-Йорку;
  • Ла Рамбла в Барселоні;
  • Оксфорд Стріт у Лондоні;
  • звивисту вулицю Ломбард у Сан-Франциско;
  • Руа да Біка де Дуарте Біло в Лісабоні;
  • Голлівудський бульвар у Лос Анджелесі;
  • Вулицю Страдун у Дубровнику.

Нагулявшись, вирушайте до Стамбулу, дивитися на султанський палац Топкапи, досліджувати Гранд Базар та інші визначні пам'ятки стародавнього Константинополя.

Хочеться простору і єднання із природою? Відправляйтеся в Альпи, милуватися безкрайніми видами і найчистішими озерами. 

Бажаєте здивувати друзів? Тоді саме час спробувати VELO Tropic Breeze зі смаком тропічних фруктів та відповісти на дзвінок інтригуючою фразою: «Не можу поки говорити, зараз гуляю набережною Нейфару... так, це на Мальдівах» ;)

VELO — вірний супутник у подорожах

Куди б ви не відправилися — підкорювати світ віртуально або об'їздити реальні простори рідної України, паучі VELO без тютюну дозволять отримати нікотинове насичення де і коли завгодно. Під час їх споживання не виникає попелу і диму, вони не доставляють дискомфорт людям навколо і, на відміну від сигарет, не потрапляють під заборону на використання в публічних місцях.

Усередині паучів міститься нікотин, вода, мікрокристали целюлози, ароматизатори та підсолоджувачі. Достатньо розмістити продукт між верхньою губою та яснами і ви можете продовжувати свою захоплюючу подорож, не відволікаючись на дрібниці. Ваші руки при цьому залишаються абсолютно вільними, то ж швидше клацайте мишкою та переносьтеся із Парижа до Сіднею. Там на вас чекають нові захоплюючі відкриття.

наступний пост попередній пост

Привіт! Раді тебе бачити!

Маленьке питання перш ніж перейти до змісту нашого сайту:
Ти старше 18 років і споживаєш тютюн або нікотин?

Доступ на сайт дозволений тільки особам старше 18 років, які є споживачами тютюнових або нікотиновмісних виробів.

18+ Цей веб-сайт містить інформацію про нікотиновмісні продукти

VELO MINI
Найзручніший формат
для знайомства з VELO
Компактні паучі та банка
Фруктові смаки – Berry Frost
та Tropic Breeze
20 паучів у банці
Міцність:
MEDIUM
ФОРМАТ ПАУЧІВ:
MINI
SLIM
REGULAR
VELO SLIM
Паучі для більш досвідчених
користувачів VELO
Різноманітні смаки –
Ice Cool, Berry Frost, Tropic Breeze та Freeze
20 нікотинових паучів у банці
Міцність:
STRONG
X-STRONG
ФОРМАТ ПАУЧІВ:
MINI
SLIM
REGULAR
VELO REGULAR
Для найдосвідченіших
споживачів VELO
Насичений Urban Vibe зі смаком журавлини та X-Freeze зі смаком вибухового ментолу
18 нікотинових паучів у банці
Міцність:
ULTRA
ФОРМАТ ПАУЧІВ:
MINI
SLIM
REGULAR

18+ ЦЕЙ ПРОДУКТ МІСТИТЬ НІКОТИН ТА ВИКЛИКАЄ ЗАЛЕЖНІСТЬ
ТІЛЬКИ ДЛЯ ПОВНОЛІТНІХ ОСІБ, ЯКІ СПОЖИВАЮТЬ НІКОТИН