velo-triangle

Красиві місця України (туризм із VELO): частина 1

Комфортні подорожі Україною з VELO

З огляду на закриття кордонів, відвідувати інші країни стало важко, через що явно постраждали любителі подорожей. Якщо ви перебуваєте в пошуках нових емоцій і відчуттів, оптимальним варіантом може стати туризм Україною. Наша країна має безліч красивих місць, а щоби побачити всі визначні пам'ятки, одного разу буде недостатньо. 
Однак автентична культура України, прекрасні собори і храми, стародавні фортеці і замки, що відмінно збереглися, допоможуть вам заново закохатися в нашу країну. Сконцентруватися на подорожах, не відволікаючись на пошуки найближчого сміттєвого контейнера, допоможуть нікотинові паучі VELO. Адже після використання їх можна складати у спеціальне відділення, яке знаходиться на кришці банки.

Чи можна споживати паучі VELO під час туризму Україною

Нікотиновмісні паучі VELO – це інноваційний продукт без тютюну. Паучі можна споживати в будь-яких громадських місцях, а оскільки вони не спричиняють дискомфорту людям навколо, їх можна споживати під час відвідування найкрасивіших місць і пам'яток України.

Тунель кохання в селищі Клевань

Візьміть із собою VELO Berry Frost зі смаком лісових ягід, щоби повністю насолодитися мальовничим тунелем кохання, розташованим у селищі Клевань Рівненської області. Це алея, повністю оточена деревами, які переплетені між собою і утворюють красиву арку. Це місце виглядає справді казково, тому сюди часто з'їжджаються молодята, романтики, фотографи тощо. 

Відчувши смак паучів VELO Berry Frost і спостерігаючи за тунелем наприкінці весни, влітку або на початку осені, ви відчуєте особливу романтичність і загадковість, яку дарує це місце. Особлива гра світла і тіней лише підсилює відчуття, що час навколо зупиняється, немов дозволяючи вам трохи довше насолодитися красою тунелю кохання.

Кам'янець-Подільська фортеця

У Хмельницькій області розташований Кам'янець-Подільський – невелике, чисте, повите зеленню місто. Його жителі трепетно ставляться до реліквій, що тут знаходяться, а найбільш привабливим для туристів і мандрівників є замок Кам'янця-Подільського.
VELO Polar Mint зі смаком солодкої м'яти – ваш вірний супутник у цій подорожі: в середині століття вважалося, що аромат м'яти покращує роботу мозку, а одразу після проходження моста над каньйоном Кам'янця-Подільського ви буквально поринете в Середньовіччя. Територія фортеці – це потужні стіни з кам'яною кладкою, оборонні споруди, кам'яно-земляні бастіони й витончені високі вежі. Вид заворожує настільки, що сьогодні Кам'янець-Подільська фортеця стала музеєм-заповідником й однією з найбільш відвідуваних визначних пам'яток України.

Де знайти паучі VELO під час подорожей Україною

Якщо вам потрібні нові паучі VELO Berry Frost або з будь-яким іншим смаком, точки продажів знаходяться практично у всіх містах країни, а також їх можна купити в поїздах Інтерсіті.
 
Просто розмістіть пауч між верхньою губою та яснами і продовжуйте подорож Україною, щоби відвідати острів Джарилгач, озеро Синевир, Аккерманську фортецю та інші найкрасивіші місця нашої країни.
наступний пост попередній пост

Привіт! Раді тебе бачити!

Маленьке питання перш ніж перейти до змісту нашого сайту:
Ти старше 18 років і споживаєш тютюн або нікотин?

Доступ на сайт дозволений тільки особам старше 18 років, які є споживачами тютюнових або нікотиновмісних виробів.

18+ Цей веб-сайт містить інформацію про нікотиновмісні продукти

VELO MINI
Найзручніший формат
для знайомства з VELO
Компактні паучі та банка
Фруктові смаки – Berry Frost
та Tropic Breeze
20 паучів у банці
Міцність:
MEDIUM
ФОРМАТ ПАУЧІВ:
MINI
SLIM
REGULAR
VELO SLIM
Паучі для більш досвідчених
користувачів VELO
Різноманітні смаки –
Ice Cool, Berry Frost, Tropic Breeze та Freeze
20 нікотинових паучів у банці
Міцність:
STRONG
X-STRONG
ФОРМАТ ПАУЧІВ:
MINI
SLIM
REGULAR
VELO REGULAR
Для найдосвідченіших
споживачів VELO
Насичений Urban Vibe зі смаком журавлини та X-Freeze зі смаком вибухового ментолу
18 нікотинових паучів у банці
Міцність:
ULTRA
ФОРМАТ ПАУЧІВ:
MINI
SLIM
REGULAR

18+ ЦЕЙ ПРОДУКТ МІСТИТЬ НІКОТИН ТА ВИКЛИКАЄ ЗАЛЕЖНІСТЬ
ТІЛЬКИ ДЛЯ ПОВНОЛІТНІХ ОСІБ, ЯКІ СПОЖИВАЮТЬ НІКОТИН