Біографія VELO: як з’явилися паучі без тютюну

18+ Цей продукт містить нікотин і викликає залежність. Тільки для повнолітніх осіб, які споживають нікотин.

Як з'явились нікотинові паучі VELO

Появі інноваційного винаходу завжди передує проблема, яку цей винахід вирішує. Колесо дозволило людині переміщатися швидше, холодильник — довше зберігати продукти.

VELO — це доступ до нікотину без тютюну, без диму й неприємного запаху. Можливість споживати його в будь-якому приміщенні, у будь-який час, із комфортом для себе та людей довкола.

Нікотинові паучі VELO з’явилися й почали виготовлятися у Швеції, а автори цього продукту — компанія “Бритіш Американ Тобакко” (British American Tobacco). Цілком логічно, що саме Швеція стала батьківщиною винаходу. Адже шведи люблять доводити до ідеалу все, навіть повсякденні звички.

Що в складі цих паучів?

Нікотин, вода, мікрокристалічна целюлоза, підсолоджувачі та ароматизатори. Ніякого тютюну, тільки довготривалий ефект від нікотину. Це дозволяє не відриватися від звичних справ, але й не відчувати стресу через неможливість вийти на вулицю, щоби покурити. 

Навіть ті, хто зазвичай не відмовляється від сигарет, беруть із собою таку банку VELO в дорогу. Тому що вона напевне стане в пригоді під час подорожі, коли сидиш кілька годин в аеропорту, де заборонено курити сигарети.

Як використовувати паучі VELO?

Просто розмістіть один пауч і чекайте на ефект. Не потрібно для цього йти на вулицю і стояти з сигаретою в руках. Раніше винахідники електронних сигарет стверджували, що це перевага їхнього продукту. Мовляв, пар не завдає шкоди для людей поряд, а значить, можна використовувати їх у приміщеннях і навіть у транспорті. Але, відверто кажучи, дим без шкоди однаково заважає. Різкі запахи, нехай і з ароматизаторами, можуть відштовхувати людей. А сидіти в клубах диму в ресторані біля вас ніхто не захоче. 

Саме тому електронні сигарети заборонено використовувати в закритих приміщеннях. Нікотинові паучі, у свою чергу, не приносять ніякого дискомфорту людям навколо вас.

“Бритіш Американ Тобакко” — це другий за величиною у світі виробник тютюнових виробів. Так чому ж така компанія вклала сили у винахід без тютюну в складі?

Великі бренди думають про своїх споживачів і намагаються задовольнити всі їхні потреби. VELO був створений для тих, хто хоче споживати нікотин, але водночас обійтися без старих звичок у вигляді сигарет. Саме зміна потреб підштовхнула до створення такої альтернативи звичайним сигаретам. Без тютюну, без диму, але з бажаним ефектом від споживання нікотину.

новини від velo
09 / 07 / 2024
Як працювати без світла: поради по організації та коворкінги Києва 2024
В 2024 році Україна знову стикнулась з проблемою блекауту, де графіки відключення світла в Києві, Львові, Харкові та інших містах вкотре стали невіддільною частиною життя
20 / 06 / 2024
Що означають крапки на VELO: розповідаємо про маркування міцності
Раніше паучі мали 5 варіантів міцностей, а тепер їх 4. Щоб тобі було простіше зорієнтуватися у змінах, зазначаємо деталі у цьому матеріалі
29 / 04 / 2024
Що обрати замість VELO polar mint?
Прихильники м’ятних ароматів серед безтютюнової продукції раніше часто обирали паучі VELO polar mint, але зараз вони зняті з продажу.
25 / 04 / 2024
Що таке нікотинові паучі (подушечки)?
В цьому матеріалі розберемося, що таке нікотинові паучі, як ними користуватися та які переваги має цей продукт.