Коли використання VELO – єдиний шанс на отримання нікотину

18+ Цей продукт містить нікотин і викликає залежність. Тільки для повнолітніх осіб, які споживають нікотин.

Кожен споживач нікотину вже звик йти на компроміси. Здебільшого будь-яка заборона на куріння в громадському місці має свої винятки або спеціально обладнані місця. Не можна курити в кафе? Але можна вийти на вулицю. Заборонено використання сигарет в аеропорту? Але існує спеціальна кімната для курців. Однак бувають випадки, коли паучі VELO – це  єдиний варіант для нікотинової стимуляції.

Коли слід запастися паучами VELO

Давайте розглянемо декілька випадків, коли банка VELO може бути особливо доречною:

  • Найбільш логічна відповідь після згадки аеропорту – це салон літака. І якщо короткий двогодинний переліт ще можна перетерпіти, то далекі рейси на 6-12 годин – це справжнє випробування для повнолітнього споживача нікотину. В такому випадку паучі VELO без тютюну – це єдиний варіант для насичення під час перельоту.
  • Відпустка – це нові враження, емоції та екскурсії. Але під час відвідування музею, виставки або історичного об'єкта питання про куріння також стоїть під забороною. Відповідні таблички розміщують при вході до національних парків і заповідників, на дослідження яких може піти цілий день.
  • Хто сказав, що іспити – це доля студентів? У повсякденному житті багато людей, як і раніше, стикаються з цим випробуванням. Візьмемо за приклад той же іспит у ДАІ для отримання посвідчення водія. Більшість із нас відчуває чималий стрес, вибираючи вірні відповіді на екрані або здаючи практичне водіння інструкторові. І бажання насититися нікотином стає як ніколи сильним, але ж не закуриш у кабінеті або машині інструктора? А ось використовувати паучі VELO – більш ніж можливо. Просто розмістіть його між верхньою губою та яснами, і більше не доведеться відволікатися на думки про нікотин.
  • Паперова тяганина – це те ще випробування. Кожен із нас хоча б раз стикався з необхідністю потрапити в паспортний стіл чи інші установи, черги до яких займають із самого ранку. Відійшов на 5 хвилин? Спробуй довести розлюченій Марії Степанівні, що ти тут взагалі стояв. Краще вже взяти із собою VELO та почекати ще трохи.
  • Подорож поїздом. Нічні поїздки припускають тривалі зупинки, під час яких можна швидко задовольнити свої потреби в нікотині. Але швидкі поїзди виправдовують свою назву і такими паузами аж ніяк не балують. 5 хвилин на посадку або висадку пасажирів – це все, на що можна розраховувати під час тривалої поїздки. Саме тому купити VELO тепер можна прямо в поїздах Інтерсіті. Для цього необхідно звернутися до стюарда або навідатися в кафе WOG.

Вибирай свій VELO

Нікотинові паучі VELO без тютюну представлені кількома смаками: солодкої або крижаної м'яти, лісових ягід і тропічних фруктів. Це дає змогу підібрати продукт під свої особисті вподобання. Міцність також відрізняється – вона варіюється від 2 до 5 крапок. Якщо ви тільки починаєте знайомство із паучами, рекомендується вибирати 2
новини від velo
09 / 07 / 2024
Як працювати без світла: поради по організації та коворкінги Києва 2024
В 2024 році Україна знову стикнулась з проблемою блекауту, де графіки відключення світла в Києві, Львові, Харкові та інших містах вкотре стали невіддільною частиною життя
20 / 06 / 2024
Що означають крапки на VELO: розповідаємо про маркування міцності
Раніше паучі мали 5 варіантів міцностей, а тепер їх 4. Щоб тобі було простіше зорієнтуватися у змінах, зазначаємо деталі у цьому матеріалі
29 / 04 / 2024
Що обрати замість VELO polar mint?
Прихильники м’ятних ароматів серед безтютюнової продукції раніше часто обирали паучі VELO polar mint, але зараз вони зняті з продажу.
25 / 04 / 2024
Що таке нікотинові паучі (подушечки)?
В цьому матеріалі розберемося, що таке нікотинові паучі, як ними користуватися та які переваги має цей продукт.